Треба підробіток• 28 декабря 2024
Шоколад чорний чи молочний?
Який більше любите?
Намагаюсь зрозуміти, чому мені дарують молочний, хоча я його не люблю.
Ще 2 варіанти відповіді додала для тих, хто бажатиме проголосувати не читавши питання.
Зі святами, любі!)
Результат:
вже голосів:
41 (53.25%)
Чорний
27 (35.06%)
Молочний
5 (6.49%)
Ніякий
4 (5.19%)
Білий
Баррикадница• 28 декабря 2024
Чорний або білий. Молочний можу з голодухи з´їсти, звісно, але він в аутсайдерах
Пуки-куки• 28 декабря 2024
Я любой люблю. Утром с кофе кусочек черного- пречерного. А вечером с чаем милку с миндалем)
Слава Українi• 28 декабря 2024
Молочний або білий. Для мене шоколад це солодощі, не розумію того гіркого і не солодкого смаку.
Пацака-задирака• 28 декабря 2024
У дитинстві, як і більшість дітей, любила молочний. З віком зрозуміла смак чорного. Надаю перевагу йому однозначно, але дарують також в основному молочний ))
Таракашечка• 28 декабря 2024
50%, типу світоч особливий авторський чи мілка екстра какао.
Раніше був рошен темний молочний - дуже горюю за ним 😣
Пацака-задирака• 28 декабря 2024
А ще любила в Україні, останніми роками до війни він пропав, рожевий шоколад Міленіум.
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляdouble-mama
Тільки чорний і гіркуватий
Теж люблю чорний і іноді білий під настрій.
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляСлава Українi
Ну от я не розумію, чому мені дарують молочний, хоча я його не люблю. Може щоб менше з´їла))
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Це капець)) Шоколад на переподарунок виходить(
Пацака-задирака• 28 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Чому на переподарунок. В мене є кому його з´їсти )) Все одно радію дарункам!
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Мілку тільки з наповнювачами вишня, малина їм іноді. Цей смачний.
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
У мене тільки мама з діабетом і донька, яка приїздить раз на рік, тому особливо немає кому їсти)
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ніколи не бачила(
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Для мене молочний це дитячий
Згодна. Дітям більше подобається молочний. В своєму дитинстві я не знала про існування молочного шоколаду, можливо тому й не розумію його смаку)
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
’Чайка’ была с кофе, эх.....
О, це я пам´ятаю)) Тоді ще були кавові брикети, ми їх гризли в ТЮЗі)) То був смачний шоколад, забула про нього)
Дівчина Бобула• 28 декабря 2024
Я черный даже проглотить не могу иногда пробую бывает конфету а она опа из черного я ее выплюну , бо стоит комом в горле, только молочный тоблерон полюбляю, кстати у меня это с детства кто помнит в 90 были такие конфеты стрела, сверху серный шоколад внутри крутой крем, вот я всегда выедала только крем а начинку черную не могла съесть
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
Зараз весь шоколад роблять з Пальмовими жирами канцерогенами і додають соєвий ліцетин,концерванти в крашому випадку (сорбат калия и бензоат натрия) .Шоколад через це перестав брати взагалі. По переше тому що він став не смачним, набагато відрізняється від того шоколаду який робили раніше , такий пластмасовий а по друге - він небезпечний для серцево судинної системи та і для всіх ситем організму.Який же це шоколад, це трутка.
Дівчина Бобула• 28 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Кому потрібна ця дурна тирада, всім пофіг , ми їмо і будемо їсти
Іллюха Перчик• 28 декабря 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Кому потрібно той прочитає.Хто має очі,побачить.Я зовсім не розраховую на те що мене зрозуміють всі.Я не переслідую цієї цілі.Пишу для тих людей хто має очі побачити.
Яйцеголовая• 28 декабря 2024
Молочний для мене фе. А вся родина любить саме його.
Зате мій чорний ніхто не чіпає. Я собі купую плитку на пару тижнів (не солодкоїжуа і квадратика мені вистачає) і вона лежить. А молочного немає за годину після покупки бо на неї троє охочих)
Треба підробіток
• 28 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Черный терпеть не могу. Зачем есть что-то горькое ??
Гіркуватий екстрачорний, але він краще смакує до більшості напоїв.
Ще є звичайний класичний чорний, він не гіркий, але й не такий приторний, як молочний, і цукерки з ним смачніші, бо не псують смак начинки. Рекомендую ск