сказочное_Бали• 28 декабря 2024
Що думаєте про цей пакет послуг та його ціну? Приватний пологовий
Вже 2 тижні як побачила 2 полоски) Мені 25 років, тому в розцінках не дуже розбираюсь, але побачила клініку, мене проконсультували. До вагітності готувались тому деякі збережені кошти на це є, нам прислали ось таку інформацію і таку ж брошурку дали на місці при консультації.