Додекаэдр• 28 декабря 2024
Якщо зі мною ніхто не знайомиться, це означає, що я все-таки страшненька?)
Вже майже три роки працюю в сфері обслуговування, щодня зустрічаюсь з сотнями людей різних прошарків суспільства, і хочу сказати, що в мене ніколи такого не було, щоб загравали мої однолітки, чи трохи старші чоловіки, зазвичай на компліменти багаті дідусі, чоловіки 50+ також. Мене кликав на побачення чоловік якому на вигляд ну років під 60, і він був на повному серйозі, навіть квіти подарував..
Кудрі кручу сама• 29 декабря 2024
Ответ длякультУра
Со мной никто не знакомится,но я реально страшная
Станьте красивой
Кудрі кручу сама• 29 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
Та в мене теж напевно немає шарму, і я неговірка, добрий день, допобачення. Я не вмію підтримувати діалог, точніше вмію , але із знайомими людьми, а з чужими мені важко
Можливий і ще такий варіант,що ви подобаєтеся тим,хто не подобається вам.
Додекаэдр
• 29 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Так, доречі так я є. Знайомились ті хто не подобався мені)
культУра• 29 декабря 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Станьте красивой
А как, если внешность деревенская и нос картошкой?
Кудрі кручу сама• 29 декабря 2024
Ответ длякультУра
Макияж,причёска,маникюр,чистая красивая одежда,подтянуть фигурку.Главное - ухоженность и аккуратность.
Кудрі кручу сама• 29 декабря 2024
Ответ дляДодекаэдр
От і у мене также було(
Додекаэдр
• 29 декабря 2024
Ответ длякультУра
Сільська зовнішність це так погано? В селі зараз дівчата дуже гарно виглядають❤️