Воленс-неволенс• 29 декабря 2024
Не хочу стосунків, чи я одна така?
Інколи хочеться обнімашок, поцілунків, секса, щоб піклувались . А потім як згадаю цю біль , коли зраджують чи кидають то така думаю, не пагано і самій живеться. Хто ще зі мною так думає?
Научительница• 29 декабря 2024
Це все одно що «не буду їсти бо один раз траванулась їжею»
Особисто моя думка
СамавиховуюКота• 29 декабря 2024
Все тоже самое, потому живу с мужчиной, который меня любит, но я его не люблю, он все для меня делает, а кого я любила - те предали.
Воленс-неволенс
• 29 декабря 2024
Ответ дляСонечко
Такая же история. Но я ещё не оклемалась от предательства
А скильки вам? Мені 36. Заливав до мене, після сексу кінув. Відчуття жахливе. Більше не хочу повторення ніколи
Воленс-неволенс
• 29 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Як там психологи кажуть. Залог міцного шлюбу коли чоловік більше кохає. В мене є теж такий , но я не пересилю себе, не зможу не з коханим жити
Радість моя• 29 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Якщо він у вас не викликає відразу, то ще полюбите. Так що вперед. І нема чого страждати за тим, хто того не вартий
СамавиховуюКота• 29 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Я на початку думала, що не зможу, потім просто вирішила проводити добре час і не замислюватись, а потім хотіла розірвати стосунки, а він пропозицію зробив
Сонечко• 29 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
У меня развод через месяц. Нашел моложе, сговорчивее и беспринципнее.
А я до сих пор не могу разлюбить этого предателя, с которым прожила полжизни
СамавиховуюКота• 29 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
А може і не полюбить ... хто зна... як я, наприклад, потім зустріла кохання, як мені здалося, але він також знехтував мною. Тому я пас вже.
СамавиховуюКота• 29 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Звичка - велика справа, - як моя мама казала. Я ще гадала, що за дика фраза, а зараз її розумію. Звикнитесь! Може і не погано буде.
Воленс-неволенс
• 29 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Не викликає відразу, але хочу бути з коханим. А тих кого я люблю, роблять мені боляче(
СамавиховуюКота• 29 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну вот... попробуйте другой кейс уже, до этого ж уже свои варианты пробовали - что у Вас вышло? А ничего хорошего.
Воленс-неволенс
• 29 декабря 2024
Ответ дляСонечко
Я вас розумію, два розлучення пережила. Біль пройде, повірьте
Радість моя• 29 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ви живете з чоловіком, який вас кохає. Невже ви його зовсім не любите і готові були кинути з першим так званим ’коханим’?
Протріть очі, те кохання швидко минає і настають будні. У вас уже є сім´я і людина, яка вас любить.
Тільки не про гроші• 29 декабря 2024
Не люблю жить с кем-то, с родителями, подругами, котами, детьми, мужчинами. Лучше одной. Я так живу, мне так хочется.
Радість моя• 29 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Якщо людина вас любить, то поганого не зробить, а як можна не полюбити людину, яка робить все заради вас, для вас і тд. Я не кажу про шалене кохання до нестями, таке як і є то довго не триває, ’видихається’. Тож придивіться до тієї людини і подумайте. Можливо краще синиця в руці, ніж журавель в небі
Воленс-неволенс
• 29 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Дякую, я поміркую над цим
СамавиховуюКота• 29 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Ну це ж з практичного боку Ви кажете, вже не кину звісно, але хотіла покинути - хотіла жити з коханою людиною. Так, я винна в тому, що дозволила собі 5 років тому в це повірити і мало не зробила це, але зараз розумію, що не варто було тому, що мене ошукали і я себе заодно( Але так хотіла бути щасливою - бути не тільки коханою, але і самій кохати. Для мене швидко кохання не проходить і нікуди не зникає, якщо я закохалась, я можу кохати і на відстані, і тихенько собі, що ніхто не дізнається, і взагалі закохуюсь дуже рідко і на довго.
СамавиховуюКота• 29 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Ну ось так от, можна не покохати того, хто робить для тебе все, це ж не якийсь бартер.
Радість моя• 29 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Знаєте, є різна любов. Є така ’дурна’, несамовита, а є тиха і спокійна. Чим більше пізнаєш людину, тим більше її любиш, як себе.
СамавиховуюКота• 29 декабря 2024
Ответ дляРадість моя
Ну от я розумію, що я просто звикла до нього, мене влаштовує його ставлення до мене, його дії, ми розмовляємо, він мене розуміє - він в принципі розуміє жінок, і в нього, як я зрозуміла, є де-які очікування і вимоги щодо жінки, - я їх задовільняю повністю, окрім одного пункту, але він прийняв це тому що мене любить, я дуже цікавлю його сексуально і він за мною ганяється і завжди готовий в цьому плані, але він бачить, що я так не відношусь до нього як він до мене, він каже, що дуже хоче і це мета його життя, щоб я нарешті його полюбила, але поки ні - .. але з ним комфортно і я ще можу собі дозволити взбрикнути, що мені щось не так і він все налагоджує і старається - я раніше дуже заганялась, зараз трошки спокійніша стала останні 5 років - навіть він це помітив - ’кохання’ допомогло в цьому
Ищу-брожу• 29 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Тюю. Нашли проблему. Я вас умоляю.
К сексу подходите с мыслю - что сходила в спа. На массаж.
Все. 👌
АдеКВАтная• 29 декабря 2024
Я бы хотела отношений без секса,а это невозможно. Чтобы просто ходить за ручку ,чтоб дарил цветы, чтобы сочинял песни обо мне,стихи и др .и при том,что мне почти 40 лет.
Шиворот Навыворот• 29 декабря 2024
Мені так добре самій з котами-просто кайф.Розлучилася і давно живу в спокоі.Діти дорослі,поговоримо по телефону,а от дома я хочу відпочити після трудового дня.
БЦАшка• 29 декабря 2024
Після того як довелося самостійно виростити дітей, я по сосунки більше і не думала)