Щаслива Я• 29 декабря 2024

Что важно знать ДО брака?

На что обращать внимание в мужчине до брака? Были у вас случаи, где человек кардинально менялся после брака?
Играю у края• 29 декабря 2024
Чтобы не жлоб, не лядун, без зависимостей. Внимательно наблюдать. Особенно, часто ли врёт, это о многом говорит
Viktoriia2024• 29 декабря 2024
Як поводиться зі своєю сімʼєю , батьками
Ну шо не так?• 29 декабря 2024
В какой семье вырос это главное. Ну и желательно знать или не болен случайно. Я лоханулась дважды
Каркуша Клара• 29 декабря 2024
Ставлення чоловіка до жінок , до домашніх улюбленців, малих дітей в його оточенні. Виховання, бо не перевиховати, лише пристосовуватися
Брюльтик• 29 декабря 2024
Основное - это смотреть на отношения его родителей. Как папа относится к маме
Каркуша Клара• 29 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
І його ставлення до батьків
Каркуша Клара• 29 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
Не завжди є папа у мами. Зараз багато неповних сімей
Каркуша Клара• 29 декабря 2024
Ответ дляViktoriia2024
Так
автор Щаслива Я • 29 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
Чем болели
Ну шо не так?• 29 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Чем болели
Ну смотреть или в семье нет хронических болезней
Коник-стрибунець• 29 декабря 2024
Скорее болезней, что могут передаваться детям. И чтобы психом не оказался.
Оябунчик• 29 декабря 2024
ой да.. у меня ученица замуж выскочила за сельского хлопца.На свадьбе в селе подходили соседи,спрашивали вы что,не видите,за кого дочку выдаете? Родители скрыли.Оказался шизофреник,жили у ее родителей в городе,он практически на ее глазах повесился через 4 месяца.Девочка долго себя собирала..
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
100% як відноситься до своїх батьків, які відносини в сім’ї, які цінності, ще важливо хто батьки і до тварин відношення важливе
Новопоштинская• 29 декабря 2024
Хочет ли мужчина вступать в брак, иметь детей.
Как и чем зарабатывает, как видит бюджет семьи.
Вцелом, чтобы его отношение к жизни не перечило вашим.
Біток чи ефір?• 29 декабря 2024
Співпадіння очікувань по ключовим питанням: де ви прагнете жити? Скільки матимете дітей і як швидко? Які ролі кожного в побуті? У фінансовій частині? У прийнятті важливих рішень? Підхід до обмеження витрат - ви за те, щоб не відмовляти у задоволенні тут і зараз, чи готові трохи заощаджувати заради великої мети? Те, що вам може здаватися само собою очевидним, він може бачити зовсім інакше.
Ну і я б окремо додала - не поспішати зі створенням сім´ї на піку закоханості і гормонів, коли і партнера ідеалізуєш ігноруючи очевидні дзвіночки і сама вистрибуєш з трусів щоб його вразити. Виходять заміж усі за найкращих і найшляхетніших, а розлучаються потім з тими, ким ці люди опиняються коли покажуть себе справжніми і ми будем готові це побачити.
___Nina___• 29 декабря 2024
Дивитися на стосунки в його сім´ї. І плюс хвороби, які є в сім´ї. Наприклад, аутизм на 70% передається спадково. Я довго сина не вела до психіатра, бо чоловік зі свекрухою розказували, що чоловік в дитинстві був таким самим, виявилося, що це синдром Аспергера. Цей синдром допомагає чоловіку добре заробляти (він інженер-програміст), але мені доводиться дуже багато прикладати зусиль, щоб сина адаптувати до соціуму.
У подруги перший чоловік був аб´юзером, старша дитина від нього успадкувала такі ж риси
Хитрушка-чекушка• 29 декабря 2024
Автор, а как так получилось, что вы этот вопрос задаёте на мамском форуме? Вы мать одиночка? Ну значит у вас свой опыт и знания уже есть. Или вы пришли сюда не по возрасту и у вас и детей-то нет?
Ну так на молодежных форумах сидите тогда.
муха в кедах• 29 декабря 2024
Важливо, щоб бачення шлюбу, як проекту було спільне. Дуже важливо, як людина себе поводить поза зоною комфорту, як вона вирішує конфліктні ситуації, чи готова брати на себе відповідальність в умовах невизначеності. Треба дивитись на стосунки в сім´ї, на вміння їх будувати, особливо у жінки. Ставлення до дітей, тварин, людей похилого віку. Простір, в якому живе людина, якщо срач, то там в голові таке саме. Поводження з фінансами та загальна фінансова грамотність. Як будує плани на майбутнє, чи враховує чиїсь інтереси при плануванні, як мислить. Погляди на побут, особливо у чоловіка, щоб не було ситуацій, де і так все ясно, а виявляється, кожному по своєму. Ініціативність, для мене важливо, якщо в людини позиція ждуна, це мішок, який треба тягнути по життю. Турботливість, екологічне ставлення до людей, речей тощо. Ну і у кожного з нас є своє, що дуже важливо тільки для нас і принципово, на це теж треба звертати увагу.
Файно Замало• 29 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
У вас прям проблемы с этим или)
дякую аж підскакую• 29 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
И наоборот, как мама относится к папе
Моему пришлось показывать, какие отношения я ожидаю (потому что там пример семьи не самый лучший, мама при детях гнобила отца)
Краля-Галя• 29 декабря 2024
То, что брак на хрен не нужен. Живите себе счастливо без него
Без комплексів• 29 декабря 2024
Единственное, что нужно и важно знать - это взаимоотношения в его семье и отношение отца к дене и детям. Все остальное ерунда. Как и добрачные договоренности, о которых тут любят писать.
Шкідлива молекула• 29 декабря 2024
Если ушел ко мне от жены, то и от меня уйдет, получается?
Экспертиза• 29 декабря 2024
Чтобы был без зависимостей -алкоголизм, наркомания, курение, игромания, женщины и ЛЮБИЛ зарабатывать деньги, был профессионалом в какой-то своей сфере, а не так, оттарабанил с 9 до 18 без энтузиазма.
Экспертиза• 29 декабря 2024
Ответ дляViktoriia2024
Не факт. Мой муж очень любит родителей, а свою семью нет.
Алина-1240• 29 декабря 2024
Смотреть на плюсы и минусы человека.и сразу смотреть,сможете ли с его минусами комфортно ужиться
Амелі на мілені• 29 декабря 2024
Автор, а ще звертайте увагу на те, як ви от просто з перших зустрічей почуваєтеся з цим чоловіком - така атмосфера чекає на вас у шлюбі.
MrRoma• 29 декабря 2024
Дуже важлива тема, насправді. Я б взагалі започаткував уроки, нехай називаються соціологія відносин, десь в старших класах школи. Осневне виховання в сімї, якщо дитина росте з любовю, то з любовю вона буде жити і в шлюбі, найчастіше. Далі, шкідливі звички, цілі в житті, фінансові можливості щоб були на вашому рівні, симпатія ну і бажання бути разом
автор Щаслива Я • 29 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Это Женский форум а не мамский. вы наверно эксперт онли по вопросу тугосерь, так зачем читаете и отвечаете на другие вопросы? От старости заняться нечем, не на кого побубнеть?😂
Ну шо не так?• 29 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
У вас прям проблемы с этим или)
Да проблемы