СонячнаДівка• сегодня в 09:13

Суперечка з чоловіком з приводу подарунка сину на весілля

Ми звичайна сім´я, не олігархи й не круті бізнесмени, заробляємо на роботах, відкладаємо потроху.
Син зі своєю дівчиною одружуються в липні, тож зараз ми всі в приємних хлопотах.
Обговорювали з чоловіком суму подарунка молодим. Прийшли до висновку, що максимально можемо подарувати 5 тис у.е. (не все, що маємо в заначці, - а саме подарувати). Але в процесі розмови, чоловік почав наполягати, що 3 - достатньо, нічого балувати і т.д.
Син і його дівчина обоє працюють, орендують квартиру, повністю самостійні. зараз обидва взяли додаткові підробітки, щоб власним коштом оплатити весілля.
Цікава думка зі сторони, син наша єдина дитина.
Зробіть вибір:
вже голосів: 215
Я б дарувала 5
3 норм, чоловік правий
Свій варіант в коментах.
А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 11:03
Ответ дляLove_Love_Love_
В моєму розумінні це те що я і пишу шостий раз тут, дві тисячі доларів ніяк не вплине ні на що в молодій сімʼї. Взагалі ні на що по суті
Повлияют. Представьте, что у вас нет робота-пылесоса, посудомойки и тд, а тут можно купить. Эти деньги могут нормально облегчить быт как минимум.

Вкуси мене• сегодня в 11:03
Ответ дляLove_Love_Love_
Це ж чудово для вас, тому ви його ловите, полюєте за ним а як приспічить то 2 тисячі докладуть батьки
Бедные американцы,какое говно к ним приехало
Love_Love_Love_• сегодня в 11:03
Ответ дляВкуси мене
Решают) 5 больше 3
Між 3 і 5 різниця 2 тисячі. Ніхрена вони не рішають.
Вкуси мене• сегодня в 11:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Чтобы отложить 2 тысячи, нужно год откладывать по 160+- долларов.
У вас нет детей,так что мимо идите вообще
Love_Love_Love_• сегодня в 11:05
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Де немає? На зйомній квартирі? Ви реально будете в оренду купувати посудомийку?
Love_Love_Love_• сегодня в 11:06
Ответ дляВкуси мене
Чому б вам не піти мімо- у вас немає мозгів🤷🏼‍♀️
Love_Love_Love_• сегодня в 11:07
Ответ дляВкуси мене
Американцям пофіг на те що ви тут. Не партнсь

Вкуси мене• сегодня в 11:07
Ответ дляLove_Love_Love_
’немає мізків’ правильно
Голубая фишка• сегодня в 11:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Думка про що? Даруйте скільки ваажаєте за потрібне ні 5 тис$ ні 3 погожи в домі молодих не зробить
Действительно. Зачем же тогда автор пришла со советом? Абы шо ляпнуть. Как обычно
Голубая фишка• сегодня в 11:18
Автор, я тоже у мужа спросила. Он сказал как и я думаю - конечно 5. Даже больше.
Курочка-чубаточка• сегодня в 11:18
Ответ дляНе боюся осуду
Весілля це справа молоді, а не батьків
Це справа усієї сім´ї
Вподобайден• 2 часа назад
Круті діти, що самі й весілля оплачують. Зазвичай це рідкість, ніж норма для нас. Але автор, чим самостійніші діти і від вас не залежать, такий тон може задають і на майбутнє. Це навіть і добре, що вони такі незалежні, напевно, така атмосфера, що впевнені, що немає на кого розраховувати. Якщо чоловік так наполягає, і 3 тис нормальна сума. Але я як амбіційна мати ті 2 тис потім би добавила до житла, коли б вони надумали купляти. То все рівно було б приємним бонусом.
Khmelnichanka• 2 часа назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це справа усієї сім´ї
Ні. Це справа молодих.
І лише їм вирішувати, в якому форматі, на яку кількість гостей, з яким шиком гуляти весілля.
І їм його оплачувати.
Якщо ж батьки хочуть допомогти з організацією, чи повністю взяти все на себе, то це теж повинно узгоджуватись з молодими.
Якщо всіх влаштовує такий варіант - то ок, чудово. .
Якщо ж ні, то останнє слово не за батьками.
Бринзолетта• 2 часа назад
С моей точки зрения - херня, а не подарок. Деньги разойдутся вникуда. Подарок на свадьбу от родителей должен быть подарком
Курочка-чубаточка• 2 часа назад
Ответ дляKhmelnichanka
Ні. Це справа молодих.
І їм його оплачувати.
Це тільки ваша думка, яку ви вирішили нав´ язати, прям як якусь традицію чи правило.Але це не так.
Khmelnichanka• 2 часа назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так. Заичайно, що це лише моя думка.
Не навʼязую їі.
Але і ваша точка зору - теж - суто ваша суб»єктивна думка.
Як і всі наші поради на форумі )))))
Ворожу на каві• 2 часа назад
Вы можете подарить свадебное путешествие или дачу. Но 3, а тем более 5 тысяч долларов - это бред, они растрынькают деньги. Дарите лучше что-то материальное. А если деньги, то тысячу долларов максимум.
Ворожу на каві• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Удалено администрацией...
Свадьбу организовывают и оплачивают молодые. Если им сложно - значит женилка ещё не доросла и свадьба пока рано.
Мужчина, который даже не в состоянии оплатить свою свадьбу, не сможет содержать жену в декрете.
Продаю витрішки• 2 часа назад
Молодые должны делать, такую свадьбу, которая им по карману. Фотосессии и ресторана человек на 20 достаточно, если у них скромный бюджет. Если у них сверххотелки, то я не считаю, что это должны оплачивать родители.

автор СонячнаДівка • 2 часа назад
Ответ дляБринзолетта
Конкретизуйте вашу думку?
Бяки-козяки• 2 часа назад
я бы подарила по максимуму, вы и так судя по всему ни квартиры мальчику не купили и в свадьбе не участвуете. Свадьба не каждый день, я бы максимально помогла
автор СонячнаДівка • 2 часа назад
Ответ дляВорожу на каві
Я б не хотіла приймати рішення замість них - подорож або дача - це умовно будуть мої ’хотілки’. А гроші - універсальні. Нехай самі міркують їхати їм в подорож, що купувати чи складати на квартиру. І так, мої діти їх точно не протринкають. Я бачу як і чим вони живуть, їх раціональність і здоровий глузд.
Продаю витрішки• 2 часа назад
Ответ дляБринзолетта
Не согласна вообще.
Родители нам оплатили ресторан. И это было супер. 1 вопрос закрыт. А всякие гаджеты мы сами со временем купили.
Люблю_смаколики• 2 часа назад
Ответ дляСонячнаДівка
Та ні, невістка дуже хазяйновита, вони мріють про власне житло.
Так 5 подарите, не протрынткают, на первый взнос дадут
Реанимация• 2 часа назад
Помню мою свадьбу в 2003 году. Сказала родителям, что мы решили пожениться. Они сказали, что выделяют мне на это мероприятие 1000 долл. и все. Это и подарок, и на празднование. Хотите - делайте свадьбу, не хотите - не делайте, можете отложить или на путешесивие потратить. Ну мы решили делать свадьбу. Вернее я была больше за путешествие, но муж бывший за свадьбу, ну и я согласилась. Его родители тоже 1000 дали, ну и из своих мы добавили, чего не хватало. На свадьбе наши родители подарили нам по конверту, но там были только открытки, так как деньги нам дали заранее. Ничего в этом страшного не вижу.
Автор, я бы дарила 3000. Но если бы знала, что они хотят в ближайшее время купить машину или квартиру, то тогда 5000.
Голубая фишка• 1 час назад
Ответ дляПродаю витрішки
А чего вы решили, что они не делают такую свадьбу и родители не оплачивают же ничего 😁
Ух яка ж Я• 1 час назад
автор, дарите 4, ни по вашему, ни по мужнему))
ПесиКот• 1 час назад
Подарувала б 5. Якби могла більше, то і більше б подарувала, і подарую, якщо буде можливість. У мене син, виховую сама з 1,5 років, вдова. А для чого мені ті всі гроші, я їх в могилу не заберу з собою. Мені батьки на весілля квартиру подарували. Батьки чоловіка ремонт допомогли зробити, техніку, машину подарували і ділянку землі. Це нормально, я вважаю. Додам про весілля. Ми оплачували самі і робили все, як хотіли. Загс, фотосесія, ресторан в заміському комплексі на 15 людей, все скромно і зі смаком. На наступний день поїхали відпочивати. Свекри пропонували весілля на 200 людей, на 3 дні, яхту, артистів, ми відмовились
Copy-Paste• 1 час назад
Ответ дляЛеннон_Жив!
Заначка ж спільна, і якщо чоловіку не подобається дарувати 5, а пропонує 3, то є резон прислухатися до нього
Можна подарувати 4 тис) компроміс))
Крихітка на всі• 1 час назад
Мое мнение дарите еще меньше 1000$
Лучше подсобирайте и потом может на машину, квартиру доложите.