Реверанс• 29 декабря 2024

Джокер - пішак Єрмака.

“Друг Арахамії та губернаторів”. Хто такий власник Тelegram-каналу “Джокер”, звідки у нього гроші та охорона, до чого тут СБУ і ОП.
Фото.Відео.
Джерело, близьке до Романа Кравця, у розмові з hromadske стверджує, що той пояснював наявність охорони «подарунком Малюка». Тож hromadske надіслало запити до СБУ та УДО, щоб з’ясувати, чи надавали вони охорону власнику Telegram-каналу, який вимагає гроші у бізнесу.

Але ось цікавий збіг: через тиждень після початку стеження журналістів hromadske під ЖК «Чикаго» раптом з’явилися підозрілі машини з чоловіками всередині. Годинами вони стояли поряд і просто дивилися на нас. Уранці 8 травня один із цих чоловіків підійшов до нашого журналіста, відрекомендувався співробітником СБУ Андрієм і попросив не хвилюватися, адже «у нас своя робота, а у вас своя».
inshe.tv/important/2024-06-24/855961/

Цікаво чому СБУ займається охороною друга Малюка,а не безпекою України.
Результат:
вже голосів: 15
15 (100%) Друзі влади важливіші
0 (0%) Так і має бути.
Natal_ka91• 29 декабря 2024
Так він наче виїхав з України, попередньо отримавши білий воєнний білет.
автор Реверанс • 29 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Йому зробили інвалідність.І він собі їздить за кордон і повертається назад без проблем.
Вище .

За даними наших джерел, які збігаються з датами з витягу ДПСУ, 18 травня до Саудівської Аравії «Джокер» їздив на бій Тайсона Ф’юрі та Олександра Усика. Підстава для виїзду з України у витягах з бази прикордонників відсутня, а це може означати, що або Роман Кравець не стоїть на військовому обліку у свої 29 років, або він виїхав, бо про це хтось дуже попросив. Наше джерело в СБУ повідомило таке: «З мого досвіду, підставу виїзду не вносять, коли є прохання згори».
автор Реверанс • 29 декабря 2024
Українці вважають ненормальними ознаки ручного контролю Татарова і Єрмака над деякими органами влади? «Джокер» каже, що проблема — в цих українцях: «Нам кінець буде саме тоді, коли звільнять Татарова чи Єрмака. І антикорупціонери цього домагаються. Вони домагаються кінця України».
mymoly• 29 декабря 2024
Я завжди вважала що Джокер то і є ірмак
Манула• 29 декабря 2024
Воно таке гидке, нахабно відкрито займається рекетом.
Власне, нічого нового про верхівку теперішньої влади ...
Манула• 29 декабря 2024
Ответ дляmymoly
Я завжди вважала що Джокер то і є ірмак
Не царське це діло! Є потвора джокер, яка відмінно все відпрацює
mymoly• 29 декабря 2024
Ответ дляМанула
Ну тоді вони брати близнюки. Тільки така пихата людина могла обозвати себе джокером
mymoly• 29 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Так, саме проблема в оцих українцях Ермак Тартароов і іже з ними
IrinnkA• 29 декабря 2024
Яка харя🤢 як і всі українська влада. Пройшли часи більш менш адекватних та освічених людей, навіть гопніки яника вже здаються інтелигентами, а не оці шмаркачі мамкіни. Ото наголосували, генії просто
автор Реверанс • 29 декабря 2024
Ніколи не вважала фсб-шного єрмака і татарова,який керував розстрілом Майдану за українців.Це ті,хто її планово знищує.