Зажуженная Жужжа• 29 декабря 2024
І кому треба те стояння біля плити?
Навіть забагато для вечері. І ціна прийнятна 4800 грн. для 8 осіб.
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляТумба-юмба
то в неї з голодовки)
То в тебе з ожиріння)
Чумачечая Весна• 29 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
а никого не смущает 300 грамм оливье на 8 человек?
На 8 человек надо 4 таких меню
Чумачечая Весна• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Це доставка додому
А, не. Ну если доставка на дом, то это сразу меняет ситуацию. Все дружно за стол сядут, по крошке хлеба съедят, слезой запьют, ну и достаточно.
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
На 8 человек надо 4 таких меню
Ніхто стільки не з´їсть
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Там майже 6 кг їжі.
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Мабуть гості, чи хто там буде це їсти, будуть заздалегідь домовлятися хто, що з´їсть, або тягти соломинки чи розігрувати у камінь, ножиці, папір, бо кожну страву покуштувати однозначно всім вісьмом ніяк не вийде. Але аби не побилися
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
В нашій компанії людей з розладами харчової поведінки немає.
майже 7 кілограм їжі навіть багато.
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
майже 7 кілограм їжі навіть багато.
Уявляю, якщо всім захочеться покуштувати, наприклад, реберця, як 8 людей будуть обсмоктувати 5 кісточок або як ви розкладатимете по чайній ложечці олів´є аби усім вистачило, та нехай аби весело було
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
Я считаю, что мало еды, с учетом того, что есть будут всю ночь
Ніхто вночі їсти не буде. Зустріч на кілька годин і в 22.00 додому
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Фізіологічно оптимальна порція для чоловіків – 300-350 г, для жінок – 200-300 г.
До чого тут я? Люди бачать за що оплачують гроші, всім підходить.
Смайликівна• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Додам тільки ікру і рибу і фрукти. Вода само собою. Це на кілька годин з друзями зустрітися 31 грудня
Автор, я Вас підтримую, цього достатньо щоб посидіти і повечеряти. Не всі воліють вилазити з-за столу колобками.
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Саме тому, що ніхто вночі їсти не буде, ви замовили переважно м´ясні та рибні блюда, і дуже насичені за калорійністю салати, а не зелень, ви така фантазерка, авторко, але тема весела
пані Солоха• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я уже почитала ваши ответы. Вам достаточно - и хорошо.
А мне было бы стыдно за таким пустым праздничным столом сидеть. Так что, отвечая на ваш вопрос, я лучше буду готовить
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Я писала вище. Зустріч на 19.00 чоловіки після роботи. До 22 .00 22 30 посиділи і додому.
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А ну то так і пишіть, у нас святковий перекус, а далі ми всі розходимося по домівках вечеряти
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
Це вечеря 31 грудня, а не святковий стіл.
Мені стидно коли люди пажерливі, особливо жінки
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Повечеряти достатньо
если только до этого весь год питался энергией солнца - или это пятилетки
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Так пишіть про себе.
Можливо ви їсте вночі, ми ні.
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Ви шо! Після енергії сонця не можна жерти стільки м´яса, тільки зелень!
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ніхто стільки не з´їсть
что значит никто - мой сын и муж очень даже вдвоем слопать могут все это за вечер
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Навіть забагато.
Не уявляю як можна з´їсти більше
пані Солоха• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Потому каждый выбирает для себя свой вариант. Мне неинтересно за такие деньги сидеть за пустым столом. Вам такое подходит🤷🏻♀️
Все разные
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Навіть забагато.
Не уявляю як можна з´їсти більше
ну вы не представляете - а я представляю. это же не просто обед. а посидеть под рюмочку. для обеда - может и норм. а для посиделок - это ни о чем
Безлім на все• 29 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
Я подумала это меню на гостя
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Я пишу про себе і своїх друзів. Всіх меню влаштувало.
І діти в мене без розладу харчової поведінки. Кілограмами не їдять
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
Я подумала это меню на гостя
Ні, це на 8 осіб вечеря.
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Навіть забагато.
Не уявляю як можна з´їсти більше
То нашо ж аж 8 кг їжі назамовляли, треба було не більше 2,5! Щось ви погарячкували, терміново відмініть половину
ой навіть 2/3
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Це вечеря. Якраз оптимальна на кілька годин. Всі їдять по різному