Зажуженная Жужжа• 29 декабря 2024
І кому треба те стояння біля плити?
Навіть забагато для вечері. І ціна прийнятна 4800 грн. для 8 осіб.
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я пишу про себе і своїх друзів. Всіх меню влаштувало.
І діти в мене без розладу харчової поведінки. Кілограмами не їдять
ну тогда зачем вы говорите - что мол не представляю, как можно больше съесть..да легко - обычным мужикам работягам - да еще и четырем - кто не помешан на кофе раф и зеленом салате - это просто пустой стол. когда шашлык жарят идет расчет полкило на человека, а там еще и ребра - где мяса кот наплакал...
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
То нашо ж аж 8 кг їжі назамовляли, треба було не більше 2,5! Щось ви погарячкували, терміново відмініть половину
ой навіть 2/3
Ви живете за принципом ’ за што уплочено, должно бить проглочено ’
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Мало на компанию , это надо умножить на два все минимум
Достатньо
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
Потому каждый выбирает для себя свой вариант. Мне неинтересно за такие деньги сидеть за пустым столом. Вам такое подходит🤷🏻♀️
Все разные
А які це гроші? Оптимально щоб приготували, привезли готову їжу і забрали брудний посуд.
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та ні за цим принципом схоже як раз ваша компанія живе, може треба було таки самім готувати! як грошей нормально замовити з ресторана не вистачає
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Достатньо
а как на 8 человек поделить 300 гр оливье = это просто одна маленькая пиалка. и ребра 500гр - там сколько штучек - по ребру на лицо?? просто не могу такой стол представить..могу конечно - но на 3 человека максимум
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Якщо там пари, то чоловік з дружиною можуть з`їсти м´ясце з однієї кісточки
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Що мені треба, я вже вирішила. Мої гроші взагалі не ваша справа.
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А ні прийшли на порадницю, тут нам до усього є справа, а якщо ваша, то сиділи б собі тихенько зі своїм Меню
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
я просто представляю большой стол, чтоб 8 человек влезло. пиалку солениями - т.к 500 гр - это тоже мало ...пару мисочек с салатами инесколько шпажек шашлыка. три форельки еще надо порезать. и все уже поняли, что оболажались и сидят с умнми лицами..
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Навіть не можу уявити як жінки після 19.00 наманають олів’є і закушуть ребрами.
Там достатньо їжі на всіх. Ще буде риба, ікра і фрукти
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Не всі жінки не їдять м´ясо в такий час.
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Худнете? Так би і написали, а то нащо стояти біля плити! ну розумію, не всім пощастило мати можливість їсти ввечері
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
легко. в праздник никаких проблем. но я бы шашлык и не готовила на нг странный выбор.
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Нам не мало.
просто вы там жадненькие. 600 гр скинулись и радуетесь, как дети.
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Обирали чоловіки. Це не новий рік, а вечеря перед Новим роком.
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
а на нг что будет?
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Дивний такий набір на новорічне свято,які шашлики?)
Яке новорічне свято?
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Яке новорічне свято?
ну праздник такой есть - новый год - вы не слышали? если вы не празднуете - а просто решили поесть как в обычный день - то странно писать людям - которые накрывают стол и празднуют
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляРедисочка
Так нехай не пишуть, люди які святкують
пані Солоха• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я за эту суму накрою прекрасный стол, чтоб можно было посидеть, а не поесть за 30 минут и идти домой, и чтоб гости не уходили голодными
Просто прийти поесть и уйти (максимум, через час), то может и норм. Но если это праздничный ужин, который предполагает сидеть за столом дольше часа, то очень бедненькое меню, еды мало
пані Солоха• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Навіть забагато.
Фізіологічно оптимальна порція для чоловіків – 300-350 г, для жінок – 200-300 г.
Не уявляю як можна з´їсти більше
Это порция просто чтоб с голоду не умереть? Я бы была вечно голодная с такими порциями
200 г 🫣
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
Це посидіти і розійтися. Меню достатнє.
Щоб нічого не готувати ідеально
Хочу наколоти губи• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А навіщо на просто вечерю шампанське та горілка! це ви завжди так вечеряєте? навіює негарні думки, особливо наявність горілки, чи все ж таки щось відзначаєте
Зажуженная Жужжа
• 29 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
200 г 🫣
Ну ви не я. Чудово себе почуваю.