Зажуженная Жужжа• 29 декабря 2024

І кому треба те стояння біля плити?

Навіть забагато для вечері. І ціна прийнятна 4800 грн. для 8 осіб.
Червона рута• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я написала на початку теми, що це. Всі оплачують однаково за себе. Вечеря на 3 години максимум.
Звідки в вас стільки жовчі?
Так гості за це ще й самі платять?!
автор Зажуженная Жужжа • 29 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Так гості за це ще й самі платять?!
Ви б читати навчилися. Де написано в темі, що я запрошую гостей?
Червона рута• 29 декабря 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А был ли мальчик. Просто тема ради темы, наверное. К таким гости не ходят и у себя видеть не хотят.
В этом то и интрига, что это за место сбора
Червона рута• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ї .ла я все це читати, мені вистачило старт посту і однієї сторінки.
Але ж ви написали, що замовлення вже зробили, тобто оплатили, а потім surprise! Скинулися мені за шматок шашлика по 600 грн. Гості хоча б в курсі?
Оле Лукойе• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Для кого сміх?
Для мене сміх, готувати на 8 людей.
Я вже замовила
То йдіть з усмішкою кришіть салати.
Вам тут допомогти хочуть, люди, які знають, що це меню не годиться. Але якщо хочете посидіти за порожнім столом у свято, так і скажіть, вам ніхто заважати не буде.
Ответ дляЧервона рута
І такі люди ще сміють мені щось писати))
Ответ дляОле Лукойе
То йдіть з усмішкою кришіть салати.
7 кілограм їжі це не порожній стіл.
Кришіть, якщо в вашому житті цікавіших занять немає.
Бідося• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
7 кілограм їжі це не порожній стіл.
Это вы с алкоголем посчитали?
Луковая• 29 декабря 2024
Ответ дляБарвіночка
Поддерживаю) для компании отличный вариант
там на 8 чел. 300 гр. оливье и бутылка водки.
Ответ дляЛуковая
А скільки потрібно?
Луковая• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А скільки потрібно?
100-150 гр. на человека.
Чупокабра• 29 декабря 2024
Це ми були на такому схожому корпоративі... Модний ресторан з живою музикою, на 9 людей заплатили біля 13000, в кожного було основне блюдо, салат+десерт. Для розуміння основне блюдо-це їжі грам 150 на величезній тарілці з декором з соусів, салату грам 100 і невеличкий десерт на блюдці...
Посиділи, посміялися з того всього і пішли їсти кебаб...
Довго всі згадують той крутий ресторан)))
Ответ дляЧупокабра
В нас кейтеринг, 7 кг їжі на 8 осіб.
Повечеряти 2 години.
Швабристка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ясно що різні. В мене не було голодного дитинства в ссср
Удалено администрацией...
Байрактара• 29 декабря 2024
А что это там затертое? Ругательства?))
Ответ дляШвабристка
Удалено администрацией...
Швабристка• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
ви влучно характеризували себе,
Ответ дляШвабристка
ви влучно характеризували себе,
І з чого ви взяли, що новий рік для мене таке велике свято, щоб запрошувати гостей? Для цього в мене було Різдво.
Вас охарактеризував ваш недолугий коментар.
Ответ дляБайрактара
А что это там затертое? Ругательства?))
Ні, назва страв
Оле Лукойе• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
7 кілограм їжі це не порожній стіл.
Бідося, сядьте та порахуйте. Там 300 грам мʼяса на людину, по 2 шматочки картоплі та по 1 огірочку. Салат я не рахую, його вважайте що немає.
Шкода, що у вас немає коштів на нормальну святкову вечерю. Якщо так трапляється, люди піднімають дупку та готують самостійно, а не вважають, що ресторан їх задарма нагодує як годиться.
Невгамовна Бу• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
В нас кейтеринг, 7 кг їжі на 8 осіб.
Повечеряти 2 години.
Автор, а де ви берете ці ’7 кг їжі’? Очевидно, що м´ясо ніхто переважувати не буде, тому, у кращому випадку, там, де написано 500, буде 400 грам.
Тож, п´ять позицій м´яса - 2000 грам
Три форелькі річкові - ну нехай 800 грам (буде менше).
Три салати (нехай їх зважать чесно) 900 грам
Це все з їжі. Далі йде гарніри. Але рахуємо і їх.
Овочі гриль - 500
Картопля - 700
Соління - 500.
Усього 5400. Це все. Добре, нехай м´яса буде все ж таки по 500. Усього 5900. Це якщо вся грамовка буде як в аптеці. А де ще 1100 з вашої калькуляції? Лаваш і соуси?
Їжі в цьому мені - 2000 м´яса (буде менше і ще мінус кістки з ребер та крилець), менше кіла риби і менше кіла салатів.
Тобто десь 1800 чистого м´яса, три рибки з кістками і 112 грам міксу салатів на людину. Плюс картопля 90 грам на людину та овочі гриль 52 грама на людину, половина з яких буде капустою.
Ну, що тут скажеш
Повечеряти достатньо!
Ответ дляОле Лукойе
Бідося тут тільки ви. Шкода що в вас стільки жовчі і ви цього не розумієте.
Майская киска• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Отож. Їжі на фото достатньо , щоб посидіти і повечеряти.
Не остатньо. І ви самі це бачите та розумієте, проте не усвідомлюєте.
Розумієте, бо апелюєте до ’жінки не їдять’, ’на вчір ніхто їсти не хоче’, ’ікру докупимо’, ’Фрукти докупимо’.
Тобто ви таки будете докупляти, нарізати, мастити, сподіваючись, що люди прийдуть не голодні, або ж не будуть показувати, що вони голодні.

Але усвідомити вам це важко, бо тоді доведеться усвідомити, що пропозиція так собі і біля ’плити’ таки доведеться постояти.
Ответ дляНевгамовна Бу
Тож, п´ять позицій м´яса - 2000 грам
Овочі гриль - 500
Картопля - 700
Соління - 500.
Ну, що тут скажеш
Повечеряти достатньо!
Так це і буде вечеря. Ви б краще уважно читати навчилися, а не порпалися в чужих тарілках
Ответ дляМайская киска

Куди прийдуть люди?
Майская киска• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Куди прийдуть люди?
Туди, де ви збираєтеся. Я ще не дочитала куди там у вас ідуть. Совєтчіци писали на лавочку під йолочку. Судячи з меню та ’візьмемо рибу з собою’ якийсь такий формат і передбачається. Але я ще читаю, 17 сторінок то вам не хухри-мухри і з них 8 ваші.
Невгамовна Бу• 29 декабря 2024
Коли я десь знову почую прислів´я ’Все село напало, ледь відгавкалась’ - я завжди буду згадувати цю тему

Повечеряти достатньо, це вечеря, куди запросити?, це вєчеря,три години, дві години, кейтеринг, дві години, три години, нам достатньо, ніхто не їсть увечері, я сплю вночі, повечеряти достатньо
Ответ дляМайская киска
Всі однаково прийдуть туди, куди нам привезуть їжу.
То читайте перш ніж жовч зливати. Ніхто нічого готувати не буде.
Байрактара• 29 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ні, назва страв
Так зачем затирать?
Ответ дляНевгамовна Бу

Так доходить до людей важко, не з першого разу. І саме страшне, що більшість в темі такі. Як гавкають, так приходиться відгавкуватися.