Цікавий писочок• 29 декабря 2024
Право власності на будинок
Добрий день.Буду вдячна за роз´яснення такого питання.
Є будинок,на особу яка є власником будинок оформлений " дарственно".В ньому приписаний син і його сім´я.Дружина власника померла.Чи має якісь права на цей будинок син та його сім´я?
Цікавий писочок
• 29 декабря 2024
Ще підкажіть як можна точно дізнатися чи будинок справді оформлений дарственно?
Ласкове телятко• 29 декабря 2024
Я щось не все зрозуміла. Дружина померла, а з власником що? Син чий?
Ласкове телятко• 29 декабря 2024
В будь-якому випадку прописка сили немає
У разі смерті власника майно ділиться між спадкоємцями першої черги в рівних долях ( якщо всі вони долучилися до спадкової справи і якщо інше не встановлено заповітом)
Хтомолодець? Я!• 29 декабря 2024
Власник будинку помер чи його дружина? А син чий? власника? Напишіть нормально.
Так написано, що незрозуміло що спитати.
Напишіть чітко.
Йосип_молодий• 29 декабря 2024
Дружина не була власником будинку, тож її син нічого не успадкував. Жодних прав він не має.
Ответ дляЦікавий писочок
В реестре посмотрите, если физически нет права собственности- дарственной в вашем случае.
И если собственник владеет домом на основании договора дарения, то его покойная жена, его дети и другие родственники никаких имущественных прав на эту собственность не имеют.
Липка-прилипка• 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дарча
Нема такого. Є договір дарування
Банка з медом• 29 декабря 2024
Син чий? А Ви сама хто?
Можете в ДРРП подивитися хто власник будинку і там буде підстава набуття права власності.
Але поки що це неможливо, бо русня хакнула наші реєстри, а наш міністр цифрової трансформації вважає, що роль кібербезпеки в сучасному світі перебільшена. ха ха ха
МЕСТО_Встречи• 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
фото
В цивільному кодексі такий термін не передбачений
Цікавий писочок
• 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
прописаний.
Чий син? При чому тут дружина власника і її смерть ?
Син власника.
При тому що власник привів собі нову мадам і буде жити в тому будинку,а сину з сім´єю ’всєго хорошего’
Цікавий писочок
• 29 декабря 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Собственник жив ?
Живий,женитися надумав
Цікавий писочок
• 29 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Напишіть чітко.
Написано чітко- дружина власника померла.Син їх спільний.
Тепер власник надумав женитися,сина з сім´єю з будинку ’попросили’ .
Запитую чи можна якось претендувати на долю в будинку поки живий власник?
Цікавий писочок
• 29 декабря 2024
Ответ дляMurzeelka
В реєстрі зараз неможна подивитися,може можна надіслати запит кудись щоб точно дізнатися як оформлений будинок?
Чу Ча• 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
фото
Якщо хтось написав в інтернеті маячню, вона не перестає бути маячнею
Чу Ча• 29 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Син власника.
Саме так. Бо власник на те й власник, що розпоряджається своєю власністю, як хоче. Спадок та подарунки не є спільно нажитим майном, тому партнер до них не має ніякого стосунку, як і діти, поки батько живий.
Чу Ча• 29 декабря 2024
Договір дарування, мабуть, від родичів власника був, правильно зробили, що оформили як слід.
Цікавий писочок
• 29 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Ну да,як слід.Будинок будували разом з дружиною,яка зробила вдвічі більше вкладень в цей будинок.А оформили у свій час батьки власника на синочка.Тепер дружина померла 4 роки тому,старе надумало женитись,сина з сім´єю під сраку коліном.Оце називається ’ як слід’?.Все життя простягалося і пропило,а зробити нічого не можна,бо оформлене ’як слід’.не пишіть маячню якщо не знаєте в чому річ.
Цікавий писочок
• 29 декабря 2024
Ответ дляДобродійка
Так. Успадкує колись син.
Тільки після смерті,так?ніяк на відсуддження хоча б частини подати неможна?
Добродійка• 29 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Можна. Договір дарування має строки позовної давності. Рік, здається, з моменту підписання. Але для цього потрібні вагомі причини. Тоді майно повернеться до тієї людини, яка дарувала. Якщо людина померла, треба буде успадковувати прямим спадкоємцям. Все.
Чу Ча• 29 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ну так жінці треба було трохи в голові мати, повністю її косяк.
Чу Ча• 29 декабря 2024
Ответ дляДобродійка
Так. Успадкує колись син.
Разом з новою дружиною навпіл, і то, якщо зараз власник їй не подарує.
Десь так, але...• 29 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ні, по договору дарування він єдиний власник. Прописка - це право проживати, а не розпоряджатися. Тепер дуже просто виписати повнолітнього і дієздатного. Власник іде у цнап з документами і виписує. Суд не потрібен, як і згода прописаного