Будьте так ласкаві• 29 декабря 2024

Айфон дійсно такий зручний?

Нещодавно був ювілей і чоловік з сином подарували гроші. наполягають, щоб я купила айфон. але я вагаюсь, в мене весь час були андроїди. що скажете? варто чи ні?
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Ну то можна і за 7000 поміняти https://prom.ua/ua/Lcd-iphone-13-pro-max.html
Мы только оригинальные детали ставим в хороших сервисных центрах
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Тоді треба відкрити nfc, а в андроїді зайвих рухів не треба робити, просто прикладаєш і все
У мня на картах много денег, мне надо чтоб не просто.
У меня несколько карт привязано, кредитная с 300 тысячами
Да будет так• 29 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
Не згодна абсолютно. Особливо відео.
Тестувала сама, дивилась безліч сліпих тестувань. Вона одна з найкращих. Відео взагалі найкраще.
5 місце в рейтингу у 16 про макс це ще дуже і дуже непоганий результат, але до минулорічного пікселя як свині до неба, про хуавей мовчу, до тієї якості взагалі дуже далеко, але в хуавея нема Гугл сервісів
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Не існує оригіналів в несртифікованих еплом сервісних центрах!!!

І що таке оригиніл в вашому розумінні???
Да будет так• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
СЦ офіційний лише один на всю країну
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон

У нас в городе есть сертифицированные сервисные центры, и там есть оригинальные детали.
Да будет так• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон

Офіційний СЦ один єдиний, але інші також мають змогу купувати запчастини
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон

Не китайские подделки, оригинальные детали на iPhone стоят очень дорого
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
Гугл сервіси ставляться без проблем на любого андрюху з офф сайте гугл
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Зайдіть на сайт епла і подивіться чи є в нас їх предстравники!!! А потім говоріть дурниці!!!
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
16 про Макс стоит до фига, как он может занять первое место)
Но многие кто в теме каждый год меняют телефоны и это именно про и про Максов касается.
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Чего вы нервничаете, мы же меняем и все отлично )
Да будет так• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Є й дорожчі телефони, але справа не в тому, вартий дофіга, а якість як завжди🤣
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
На китайський айфон не китайські запчастини то як
І дисплеї для огризка робить самсунг!!!
Всі сервіси ставлять китайські деталі і перепаюють чіп і друть з вас як за тіпа оригінал
Да будет так• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
А хуавей до Андрюхи який має стосунок?
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Тю...та вірити в оригіналні запчастини то на здоровя...нехай хлопці зароблять!!!
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
І дисплеї для огризка робить самсунг!!!
Я видела как подешевле знакомые ремонтировали и что вылазило.
С оригинальными деталями никогда никаких проблем)
Так рассуждать так и телефон за 2 тысячи покупать смысла нет.
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
А хуавей до Андрюхи який має стосунок?
А як ОС на хуавеї!?
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Пускай, не ваши же деньги)
А запчасти есть оригинальные и нет в сервисном центре есть два варианта и ценника, никто не вымогает, как хотите так и ремонтируйте.
Дочка одела не оригинальный чехол для красоты и уронила в кафе и весь разбился, до этого с оригинальным летал и все в порядке.
Поэтому хотела красоты, будет со своих карманных ремонтировать.
Да будет так• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
А як ОС на хуавеї!?
HarmonyOS
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
В мне племіний огризками торгує, ... і я в ремонтах шарю...якість буває різна...але глюки то або рукожопість майстра або заводський брак....бо без угоди з виробником жоден сервіс не має змоги купити сертифіковані або як ви їх називаєте оригінальні запчастини
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Племянник явно не белыми торгует, у нас на радиорынке тоже торгуют))
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Вы в курсе , что новое обновление проверяет оригинальность деталей?
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
HarmonyOS
Ого...
але один фіг гугло шняги можна поставити
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
А чим білий від сірого вірізняється???
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Ви читати вмієте???
З старої деталі перепаюється чіп на нову...і для телефоната деталь вооопше не мінялась якби
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
А чим білий від сірого вірізняється???
Почитайте))
Так с 18 обновлением, есть проверка на оригинальность деталей, тут что?
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Почитайте))
Зато 15-те чи 16 оновлення дало можливість зробити оригінальними будь які запчастини

Або перепаюєте чіп і маєте оригінал
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Ви читати вмієте???
Охренеть, я покупаю телефон за 2 тысячи уе , чтоб что- то там паять, покупайте те телефоны, которые по карману, а не дичь какую- то творите
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
А нащо вам щось там паяти???
Ви про що???
Тут мова про ремонт а не новий телефон...хоча в китаї рефудів валом а наші їх тут як нові толкають...тому огризки то лотерея ще та