Будьте так ласкаві• 29 декабря 2024

Айфон дійсно такий зручний?

Нещодавно був ювілей і чоловік з сином подарували гроші. наполягають, щоб я купила айфон. але я вагаюсь, в мене весь час були андроїди. що скажете? варто чи ні?
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Мені в айфоні, на приклад, дуже не зручно NFC, ідентифікація через подвійний клік та фейс. А я малого зросту, тому це цілий квест - приклала телефон до терміналу, перевела вертикально, 2 рази клацнула, він піймав мій фейс і я знову швиденько прикладаю. В андроїді або взагалі не вимагав ідентифікацію, або просив відбиток пальцю. Тобто значно простіше
Спочатку ж розблоковують нфс подвійним кліком та фейс, а потім до терміналу прикладають
автор Будьте так ласкаві • 29 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Мені чоловік на ДР подарував 15 pro max
Не знаю , чому носяться з тими Айфонами і за що ці гроші.
Я звикла до Андроїда і не вважаю, що Айфон краще
так отож. щось мене беруть сумніви на рахунок айфона.
Сама собі лікар• 29 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Тоді треба відкрити nfc, а в андроїді зайвих рухів не треба робити, просто прикладаєш і все
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Айфони такі проооооості у зруууууучні бо що не тема то про айфон....як скапіювати....як встановити....ачого воно гроші хоче....як переслати....

Тому якщо любите танці з бубном то купляйте огризка
Слухайте, однаково тем і про айфони і про андроїди ))) якщо людина не шарить в техніці то такі питання будуть про будь який девайс )
Пишу_граммотно!• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
В мене до цього все життя був Samsung.
Може тому мені вкрай незручно, не знаю…
І головне, коли чоловік питає «ну як тобі?», щоб не образити , відповідаю що супер
А по факту. «Ну, такоє..»
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Не треба нічого відкривати. Подвійний клік кнопки і телефон вже сканує Ваш фейс, і одразу разблоковує сплату картою.
В андроїді теж треба натиснути відбиток, що б розблокувати сплату картою
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
В темах про андрюхи питають чи нормальний той смартфон
А в темах про огризки в основному питають ак то то зробити а як то скопіювати/перенести/переслати
Ответ дляПишу_граммотно!
В мене до цього все життя був Samsung.
Може тому мені вкрай незручно, не знаю…
А по факту. «Ну, такоє..»
о, це скоріш за все буде моя історія в мене весь час самсунги і моторола була. тепер він хоче мені зробити приємне і купити айфон.
Ответ дляПравильно_Валерчик
якщо в цей час я користуюсь телефоном, то нічого не потрібно розблоковувати, приклав і все.
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Я бачила теми про копії і перенесення про різні телефони.
І повторю ще раз - якщо людина не шарить в техніці то складно з будь якою технікою буде перший час. Доки людина не навчиться/не звикне.
У мене завжди андроїди були. Зараз вже рік з айфоном. І я не скажу що потрібні зараз якісь «танці з бубном». Раніше, на старих айфонах, потрібні були. Тому айфони ніколи не розглядала. Зараз там вже все не так складно як було )
Ответ дляПравильно_Валерчик
ну мені вже 50. не знаю, чи потрібно мені напрягти себе, щоб перелаштуватись на щось нове. син підліток, йому значно простіше.
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
То може я за рік вже забула як у мене на самсунгу було ) памʼятаю що відбиток він при сплаті картою в магазині питав.
заварний look• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
так отож. навіщо мені цей стрес? але ж бачу, що багато хто хвалить все ж айфон.
А на какую сумму рассчитываете?
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
В огризках всі танці бо він не бачиться як флешка...а ящо у вашого вправлені мізки і він бачиться як флешка на компі, і не треба все через айклауд ганяти то то мінус 90% танців

Ну решта 10% то інша ОС і діло звички
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вам он точно не нужен, у нас у всей семьи всю жизнью только айфоны, тогда да, у нас большое хранилище, наушники у детей.
Вы будете одна , вам будет неудобно
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Часами очень удобно платить и телефон доставать не надо
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
То це суто Ваше бажання - хочете спробувати то купуйте. Не хочете - не заморочуйтесь. Якщо у сина айфон - ну хай він покаже Вам як там що. Якщо Вам буде здаватись що це не зручно - не купуйте собі та й все.
Тут часто пишуть що камера «вау!» у айфона. Як на сою думку то у мого самсунга s21 камера трохи краща. Але в іншому мене все в айфоні зараз влаштовує. Так, кілька днів було трохи не звично в якихось моментах, бо як всі знають «звичка то страшне діло». Але ж то таке ) пара днів і я вже уваги не звертаю на те, що здавалось капець яким незвичним )

Брат дружині айфон подарував після ксіомі. То вона кілька місяців бухтіла що айфон не зручний і взагалі «фуфуфу».
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
На годиннику теж треба клацнути, для активації оплати )
я Кукарача• 29 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
В мене обидва рази були Хуавей - Р10 та Р30. Зручні, швидкі, з гарною камерою та міцним акумом. До речі акуми в айфонах слабкіші за Хуавей
В 16про Макс шикарный акумулятор. У мене взагалі немає проблем до самої ночі, навіть при висінні в ньому цілий день
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Два раза на кнопку нажать и все, больше никаких активаций и пароль никогда с часами не требует, два раза нажать и к терминалу поднести и больше ничего
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Ніфіга собі огризок аж день заряд тримає...та мій три річний редмі нот 9 про за 100уо два три дні тримає заряд....
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик

Человек это сила привычки ))
Тем более если не юный , так мне не удобен андроид, так и любому пользователю андроид неудобен айфон.
Молодежь мне кажется быстро переучивается, но у моих с появлением айфона, только айфоны.
Но другое неудобство, дочь позавчера разбила свой 14 про Макс , слава Богу сзади, младшая свой 13 про Макс впереди несколько трещин, так там замена стекла 14 тысяч.
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Так з телефоном те ж саме - 2 кліка на кнопку, він Вас побачив і дав допуск до сплати карткою.
Донька подруги• 29 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
В телефоне еще пин код бывает требует, в часах нет)
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Человек это сила привычки ))
Ой, ремонти то і у самсунга не копійки :( але айфон ще дорожчий..
а перевчатись - у мене син 11 річний довше за мене страждав, коли рік тому на айфони з ним перейшли )) я майже кожен день чула «а на моєму самсууунгуууу…» та «а мій самсууунг..». :)))
Хоча потім вже як остаточно зрозумів що самсунг не поверну то сів розібрався, ще й мені там ліз щось підказувати
Правильно_Валерчик• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
У мене самсунг не просив і айфон не просить
Пес Патрон• 29 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Человек это сила привычки ))
Ну то можна і за 7000 поміняти https://prom.ua/ua/Lcd-iphone-13-pro-max.html
Да будет так• 29 декабря 2024
Не зручний він абсолютно, це реально понти, за свої гроші серед конкурентів найгірший по всім параметрам
Да будет так• 29 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
Якщо вам потрібні якісні фото,серфінг,дзвінки та месенджери,то навчитеся і буде ок.
Мені в ньому не вистачає деяких функцій,тому я повернулася на Андроід.
Якщо не любите фотографувати,то Айфон вам не потрібен.50% ціни,це за якісне фото/відео.Тобто за камеру.
Камера в айфонах за свої гроші найгірша
Пацаааааааан• 29 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
Камера в айфонах за свої гроші найгірша
Не згодна абсолютно. Особливо відео.
Тестувала сама, дивилась безліч сліпих тестувань. Вона одна з найкращих. Відео взагалі найкраще.