Будь-ласка, сивина хаотично. На консультації колорист каже що треба фарбувати все в білий, а потім робити колір який я хочу, тобто висвітлити все волосся і потім тонувати… я до такого не готова. Або каже робити однотонний колір, і фарбувати раз у місяць…. Я ніколи не фарбувала ще волосся.. і для мене це капець((( а інша перукар пропонує розбавити волосся світлішими прядками. І так замаскує сивину… підкажіть , що робити
vykrutasyk• 29 декабря 2024
Ответ дляavrora2007
Підкажіть, якими фарбами сивину фарбуєте? Моя перестала брати 😩 Не знаю на яку переходити, у мене ще й подразнення на деякі було(
ось ця. в мене вже більш ніж половина сивини. зафарбовує чудово. трохи змивається сам колір, але я часто мию голову
Ируся-пуся• 29 декабря 2024
Автор, только не выбеляйте волосы, им кирдык будет! Лучше всего подобрать краску в тон вашему натуральному цвету и подкрашиваться. Как подобрать тон? Пробуйте на прядках. Рекомендую краску Лореаль мажирель (ну мли другую проф)
Ируся-пуся• 29 декабря 2024
Ответ дляСветик63
Ось вона казала що айр тач це її втілити все і потім тонувати
Автор,це вб´є волосся і це купа грошей
Ответ дляИруся-пуся
Фарба такого відтінку не зафарбує сивину, а натуральному волоссю дасть жовтизну після вимивання. І який сенс?
Ируся-пуся• 29 декабря 2024
Ответ дляVika-N
Якого такого відтінку? Я порекомендувала автору проф фарбу. А відтінок хай сама обирає максимально схожий до її натурального. Зафарбує. Наприклад 8.0 на корені і 8.2 на довжину (це як приклад)
Ответ дляИруся-пуся
А проф фарба по-вашому це прям панацея? Я навіть не знаю таких дівчат, які фарбуються зараз не проф фарбами. Якщо що, то завжди фарбуюсь у проф колористів проф фарбами. Були різні супер майстри, а результат завжди один і той же. Самий дієвий метод на сьогодні - фарбування кожні три тижні.
Ответ дляИруся-пуся
Я навіть більше скажу - фарбувалась навіть самостійно проф фарбами і фарба з одного тюбику, а відтінок різний
Ответ дляVika-N
Відсотків 40 приблизно, але сивина пучком на проборі. Висвітлене волосся має жовтуватий відтінок, а сиве - сріблястий. Тому навіть після тонування не висвітлені волосинки просвічуються сивиною
Що колорист каже? Бо у мене рання сивина, я роблю цю техніку, майстер пояснила, що різниця між шиттям сивини і аір тач не дуже велика, просто вона вибирає ще додатково сиві волосини, + я роблю тонуючу маску кожні 5 днів, візуально сивину не видно( теж на проборі небагато є) допоки корінь натуральний не відросте
Ответ дляYarosh10
Мені зараз порада колористів вже і не потрібна, бо бачачи результат всіх цих ейртач, я сама розумію, що потрібен тільки тотал блонд+тонування.
Ответ дляVika-N
Не засмучуйте мене і мою кишеню, якщо я у 24 почну зі своєю сивиною тотал блонд, то до 40-ка я буду лиса)
Думаю, і автору теж ще рано.
avrora2007• 30 декабря 2024
Ответ дляvykrutasyk
Дякую. Але фарбуюсь професійними красками.
avrora2007• 30 декабря 2024
Ответ дляНаивка
BBcos InnovationEvo Hair Color Cream, но окислитель к ней нужно брать отдельно (я беру на корни 6%, на длину 3%).
Дякую! А який колір берете? Я в своій 5.1 на корені, а на довжину міксую 5.1 з 6.1. Або зовсім 6.1, бо з окислювачем 3% біль темніше виходить.
avrora2007• 30 декабря 2024
Ответ дляНаивка
Оці міксую (4/00 + 5/01). Я темна
Дякую, без рудого відтіна? В коментарях на мейкапі тільки прочитала, що у однієї жіночки на 5.1 такий ужасний ржаво-коричновий колір вийшов, хоча своя база була в такому ж тоні, але інша краска😲 вже поклала у корзину, а тепер страшно)) 🙈
Ответ дляavrora2007
За окремо 5/1 не скажу. А в поєднанні 5/1+4/00 в мене немає рудого відтінку, який я терпіти не можу.
А окиснювача до цієї фарби на Мейкапі щось не бачу - треба шукати десь по інших магазинах((