Финны пишут,их разведка и НАТО там переводчик,если что.Нападение на Финляндию,Норвегию,через Мурманск,там уже учения и на страны Балтики.Скорее всего с русскими будут и северокорейцы
Запорожьемойдом• 29 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
То типу вже не наша..👀
Типа все россияне соберут манатки и побегут на Финляндию и Норвегию?
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ага
Знімуться, напевно
Бо весь потенціал їх доти тут ,( асаду навіть не допомогли) , і щоб фінам гарно спалося- пока все робить Зсу.
Але, як брати глобально, колись, союз диктатур, шиза пуйла до двіжух і мрія спробувати нато , чи не буле воно як наш будапешський🤷♀️, для слабких країн, хто знає.
Тому і змі працюють зараз, мілітарізація на часі у всіх них.
Знімуться, напевно
Ответ дляChrist1na
Так у нас кінець, а тут вже інші країни
А це був би цікавий поворот. Бо ніхто з тих країн насправді не вірить в те що параша на них нападе. І вже вони втомились від війни, від українців, від того шо ми постійно просимо зброю і гроші…цікаво було подивитися на війну з позиції спостерігача а не учасника .
Шкода що сценарій не реалістичний .
Ответ дляLen_to4ka
Шкода що сценарій не реалістичний .
Балтійські і Скандинавські країни у списку ´втомлених´ поки не помічені
Ответ дляLen_to4ka
Шкода що сценарій не реалістичний .
Так, ну ми теж не вірили)
Але насправді, ті гади тільки на слабих нападають, як ми(
Кошкина мать• 29 декабря 2024
Ответ дляLen_to4ka
Шкода що сценарій не реалістичний .
Багато хто не вірив, що росія на нас нападе ( я одна з них). в того діда, така вавка в голові, що він може і на НАТО піти. А от наскільки НАТО готові до війни і чи діє їх стаття про захист, то вже питання
Ответ для Кошкина мать
Читала десь теорію, що його наступна мета - Нарва, Естонія, бо впевнений, що 5 статтю НАТО не застосує, і тим самим хуйло продемонструю свою силу над цією організацією
Кошкина мать• 29 декабря 2024
Ответ дляE-ducate
Я про НАТО дуже змінила думку, коли рос ракети почали літати над їх територіями, а вони зробили вигляд, що такого не було
А до речі! Десь рік назад , памʼятаєте, коли Такер Карлсон приїжджав в москву брати у хуйла інтервʼю, активно розганялася тема що насправді мета візиту не інтервʼю. Що він тоді привіз йому пропозицію від Трампа в якій той нібито пропонував путіну напасти на сувальський коридор ( який важко обороняти з географічних причин). І потім « обміняти» той клапоть на Україну. Що європейці будуть готові злити Україну заради повернення своїх територій .Типу і хуйло отримає шо хотів і Трамп війну закінчив ( ну трохи не так як всі хотіли але …) як обіцяв .