КондуктЕр тролейбуса• 29 декабря 2024
Посоветуйте бюджетные ароматы для девушек
Может находили что то вкусное и недорогое себе
КондуктЕр тролейбуса
• 29 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А бюджет це скільки?
например что то до 50 евро
КондуктЕр тролейбуса
• 29 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
Zara deep garden
о зара присматриваюсь. А фиолетовые как вам? есть сиреневые нежные и фиолетовые баночки
Бойцовская• 29 декабря 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Покажіть фото
КондуктЕр тролейбуса
• 29 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
А які ви аромати любите?
сладкие лучше, свежести
За ким я буду?• 29 декабря 2024
Блін, зараз ті що були бюджетні коштують 2-3 тис. Лакосте хотіла порадити,ю
Стрибну в гречку• 29 декабря 2024
Зара подивіться. Є купа оглядів на ютуб та порівнянь в люксом. Особисто в мене є Нюд букет (схожий на Місс діор блумінг букет, також його маю), Ебоні вуд (схожий на салт і вуд Джо Малон), та Джус інфужин (типу імператриця, але без загравшого кавуна, кампотик). А, ще маю ветивер пампльмус - грейпфрутовий аромат, свіжий. За свої гроші - чудові.
КондуктЕр тролейбуса
• 29 декабря 2024
Ще думаю про Виктория сикрет міст для тіла,але вони не стійкі
Стрекоза любви• 29 декабря 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
например что то до 50 евро
Дійсно, можете подивитися в Zara. Вони йдуть і ногу з трендами, дуже часто копіюють те, що на слуху, тільки роблять більш бюджетний варіант.
Ще є цікаві аромати у Рітуалс. Там на маленький парфум наче до 50 євро ціна. Я закордоном брала Марк Джейкобс десь на знижках 30 мл - ожинові, ненавʼязливі приємні парфуми, Дейзі наче, або щось таке.
Оченьценная• 29 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Монталь распродавали. 50 мл 1800 были
Луноходик_Ик• 29 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
а які лакоста? вони всі не стійкі.
волосатое стекло• 29 декабря 2024
Візьміть на розпив, не бачу сенсу купляти щось дешеве і не дуже гарне, лише через ціну , і щоб багато . Сходіть в брокард, подивіться , то що сподобалось візьміть на розпив , я так роблю вже 13 років . Це дуже зручно , завжди оригінал і не якась херня типу кельвина кляйна .
За ким я буду?• 30 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
а які лакоста? вони всі не стійкі.
Ось ці стійкі обидва, фреш більш цитрусовий