Леплю из пластилина• 30 декабря 2024
Резиденція санти у Києві
Хто відвідував резиденцію у гулівері або вднх? Вартує своїх грошей, дітям якого віку цікаво? Деятирічкам буде не актуально?
Та никада в жизни• 30 декабря 2024
Ответ дляТоматико
Були на ВДНГ. 5-ти річній дитині сподобалося. В 9 може бути нецікаво.
Як вам програма? Минулі роки писали, що суцільна реклама
Томатико• 30 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Теж була реклама. Мені було трохи шкода заплатити майже 1000 грн за двох (я і дитина).
Та никада в жизни• 30 декабря 2024
Ответ дляТоматико
Квитки вже по 500??? А скільки по часу йде?
Леплю из пластилина
• 30 декабря 2024
Квитки 450 грн плюс комісія, дорослим також квиточки, 45 хв з яких вистава, пишуть лист і фото з сантою. Дивлюсь там більше малеча