А_я_ЛОЖУ!• 30 декабря 2024

Це нормально з боку чоловіка?

З чоловіком домовились, що він платить оренду квартири, а я купляю продукти та плачу комуналку. Але нещодавно дізналась, що за квартиру платять свекри, а не чоловік. А він свою зп міняє в євро та назбирав вже кругленьку суму. Це нормально з боку чоловіка? Мені сталося якось не приємно
Відкушу все що стирчить• 30 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не домовились, ми домовились 50/50
Вы другое писали - что с него аренда, а с вам коммунальные продукты и кот
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А вы тогда кто, если свекры не помогают? Привыкли все на свекров валить, а тут - бац - свекры - это вы
Оце так поворот
Я, навіть, не одразу звернула на це увагу
ТебеОноНадось• 30 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так чем она должна заниматься в квартире кроме декора по вашему мнению?
Збирати гроші на власну квартиру , тому що рано чи пізно її попросять на вихід.
А в неї з власних речей (вії,манік , брівки, та чашки...), а і ще спогади про подорожі .
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не домовились, ми домовились 50/50
І що ж ви їсте на 8 тис? Чи це два роки тому уло 8 тис?
viter33• 30 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Оце так поворот
Ці нюанси ’всплили’ десь на межі другого та третього сезонів захоплюючого серіалу )))
viter33• 30 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Тоді вона все робить абсолютно правильно
Принаймі, не вкладає в чужу кватиру
ТебеОноНадось• 30 декабря 2024
Ответ дляviter33
Принаймі, не вкладає в чужу кватиру
Нехай спробує заробити і вкласти в свою,якщо зможе
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Ну то й спробує. Ваша ж корзиночка теж не заробила свою
ТебеОноНадось• 30 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так і я про теж
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Так і я про теж
Ви про те, а ми тут всі про інше. Дуже впадає у вічі, як ви сидите і чекаєте, коли невісточка піде. Вже аж зачекалися
ТебеОноНадось• 30 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А Ви та сама невісточка з брівками та реснічками,маніками в чужій квартирі і з зарплатою 6500грн?
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
А ви моя свекрунечка ? Здрасті, мамо
ТебеОноНадось• 30 декабря 2024
Агов...
viter33• 30 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Це вже зовсім інше питання
Знаю дуже багато жінок , які і заробили і ’вклали в свою’
Але завідомо ’вкладати в чужу’ - не є свідченням великого розуму
Указка• 30 декабря 2024
Лучше бы он все оплачивал, а вы собирали, зачем он вам нужен для чего?