А_я_ЛОЖУ!• 30 декабря 2024
Це нормально з боку чоловіка?
З чоловіком домовились, що він платить оренду квартири, а я купляю продукти та плачу комуналку. Але нещодавно дізналась, що за квартиру платять свекри, а не чоловік. А він свою зп міняє в євро та назбирав вже кругленьку суму. Це нормально з боку чоловіка? Мені сталося якось не приємно
Відкушу все що стирчить• 30 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не домовились, ми домовились 50/50
Вы другое писали - что с него аренда, а с вам коммунальные продукты и кот
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А вы тогда кто, если свекры не помогают?
Привыкли все на свекров валить, а тут - бац - свекры - это вы
Оце так поворот
Я, навіть, не одразу звернула на це увагу
ТебеОноНадось• 30 декабря 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так чем она должна заниматься в квартире кроме декора по вашему мнению?
Збирати гроші на власну квартиру
, тому що рано чи пізно її попросять на вихід.
А в неї з власних речей (вії,манік , брівки, та чашки...), а і ще спогади про подорожі .
, тому що рано чи пізно її попросять на вихід. А в неї з власних речей (вії,манік , брівки, та чашки...), а і ще спогади про подорожі .
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не домовились, ми домовились 50/50
І що ж ви їсте на 8 тис? Чи це два роки тому уло 8 тис?
Ответ дляТебеОноНадось
Збирати гроші на власну квартиру
Тоді вона все робить абсолютно правильно
Принаймі, не вкладає в чужу кватиру
ТебеОноНадось• 30 декабря 2024
Ответ дляviter33
Принаймі, не вкладає в чужу кватиру
Нехай спробує заробити і вкласти в свою,якщо зможе
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Ну то й спробує. Ваша ж корзиночка теж не заробила свою
ТебеОноНадось• 30 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так і я про теж
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Так і я про теж
Ви про те, а ми тут всі про інше. Дуже впадає у вічі, як ви сидите і чекаєте, коли невісточка піде. Вже аж зачекалися
ТебеОноНадось• 30 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А Ви та сама невісточка з брівками та реснічками,маніками в чужій квартирі і з зарплатою 6500грн?
Хитрушка-чекушка• 30 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
А ви моя свекрунечка ?
Здрасті, мамо
Указка• 30 декабря 2024
Лучше бы он все оплачивал, а вы собирали, зачем он вам нужен для чего?