Пешеходик• 30 декабря 2024
Посмотрела в каких судочках принесли еду сотрудники на работе и поняла ничего
Сегодня есть не буду !
Все затасканые, с грязью в углах , некоторые компоты принесли в бутылках из под пива и кваса .
Диверсификация• 30 декабря 2024
Ответ дляПочекуха
Так а при чому ваша їжа до їхньої?
Мабуть це та, що по холодильниках все вигрібає))
От вони змовились залишити їх сьогодні голодною
Диверсификация• 30 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна
Але мене дивує ще й такий факт: купа старших господинь консервує в недомитих банках, де вся різьба в сірому жирі, і нічого ж не вибухає :)
В тому й лайфхак) а якщо гарно вимити, прокип´ятити, простерилізувати й закрити то можна зразу викидати😂