Бросил пить кофе и чай и не жалею ни разу.
Ответ дляok1904
Я не вживаю каву років 5. Чай іноді вживаю, вода і комбуча мої основні напої
Погодся.Що після того як ти кинула пити каву ти стала більш спокійніша і стала набагато краще спати і колір обличча та взагальному зовнішній вигляд та стан став кращим?
Ответ дляАлина-1240
А я обожаю кофе
В мені від кави був такий стан - ставав більш тривожний,не спокійний,погіршувався сон,збільшувалася втома,не мавзовсім або мав мало енергії,ходив якийсь пригнічений,коли починав пити більше 1 кави на день починав відчувати стукання серця і навіть в вухах стукало.Тому вирішив кинути пити цю бормотуху.Вона моєму організму не потрібна.
Алина-1240• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Плохой кофе значит
Ответ дляАлина-1240
Плохой кофе значит
Не знаю який.Але коли кинув це пити то перших декілька днів відчував синдром відміни.Мені навіть було холодно і дуже сильно боліла голова.То з цього приводу теж можу робити певні висновки що це за напій.
Алина-1240• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Это точно не от кофе)
Ответ дляАлина-1240
Это точно не от кофе)
Спробуйте його кинути.Напишете мені.
Алина-1240• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Спробуйте його кинути.Напишете мені.
Тю,когда на даче была,там в кафе мразенький,не пила 5 дней,нормально все
LadyDShoes• 30 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Это точно не от кофе)
Мабуть шось інше почав пити😂
Алина-1240• 30 декабря 2024
Ответ дляLadyDShoes
Мабуть шось інше почав пити😂
Кстати,от мерзкого некачественного пережаренного кофе реально может стать дурно
Ответ дляLadyDShoes
Мабуть шось інше почав пити😂
Ми з тобою вже не перший раз спілкуємось.Скоро станемо як родичі.
LadyDShoes• 30 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Навряд, я таких зануд не терплю довго
Ответ дляІллюха Перчик
Ну , взагалі я по іншій причині залишила звичку пити каву. Покращилася формула крові, понизився гемоглобін до 132 з 140, і стабільний роками, а я донор крові , мені треба середні показники роботи організму
Ответ дляІллюха Перчик
Так штормить тиждень і так, що лишити палити легше, ніж лишити вживати каву
LadyDShoes• 30 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Знаю
Ответ дляok1904
А он зверху пишуть що це зовсім безпечний напій і не викликає жодної залежності.Що дуже добрий напиток.
Ответ дляok1904
Кожен має право вибору . Чоловік вживає каву, навіть після роботи. Я ні
useruseruser• 31 декабря 2024
А я не могу и не вижу причн перестать пить зелёный и чёрный чай.Каркаде тоже пью.