Варена цибуля• 30 декабря 2024
Торт спекли?
У нам- День и ночь.
У вас какой?
Коко На Страже• 30 декабря 2024
Перший рік ніякого.
Нездоровиться.
Амав бути наполеон.
Вранці вафельний намажу
Нездоровиться.
Амав бути наполеон.
Вранці вафельний намажу
Сиамская сороконожка• 30 декабря 2024
торти будь які можна купити в будь який час
три магазини поруч
Варена цибуля
• 30 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
три магазини поруч
Это да,но вот домашнего именно захотелось
Бегущаяпо• 30 декабря 2024
Я роблю желейний, а на Різдво робила тірамісу. До того надарили шоколаду різного, то солодощів за ці дні вже перебор. Хочеться вже чогось легкого.
долой_лама• 30 декабря 2024
Хотіла домашній Наполеон, але не склалось. І настрою вже нема. Едем смачний, мені подобається. Гармонійний смак, нічого зайвого.
Стервочка• 30 декабря 2024
Естерхазі випекла, вранці змащу кремом. Найлегший і наулюбленіший з усіх тортів.
Света С Приветом• 30 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Что за торт такой?
Чізкейк з маскарпоне
Кнопкотиць• 30 декабря 2024
У мене готовий Горіховий Рошен. Ще я торти не пекла))) то все в минулому. Років 20 назад пекла. А тепер ціную комфорт. Краще посплю. Відпочину. Лишній раз подивлюсь щось цікаве, ніж біля плити тупцяти...Мінімум стояння біля плити. В минулому році БКК Маракеш був. Прекрасно. Завтра в мене фарбування і манікюр. Це важливіше. Готувати буде чоловік. Що зготує те і з´їмо. )))пару салатів .червона ікра і вистачить
Стервочка• 30 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
а для чого на НР торти?
Бо їстоньки смачно хочеться))) У вас нема чаювання в новорічну ніч?))
66сезон666серия• 30 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Єдиний торт який в мене не виходить((( Коржі опалдають і тонкі як налісники виходять( Може Ви знаєте якійсь секрет?) Як це може бути легко?)
Відірву та викину• 30 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
ні немає,через те питаю, просто у грудні і початок січня у родині 4 ДН тому тортів з головою вистачає. Якось на НР і не думала
Кнопкотиць• 30 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Ні. Нема. Напхатися на ніч майонезних салатів.тортів..просто абсурд. Як з голодного краю.