Мішечок щастя• Изменено 31 декабря 2024

Відтоплюю сир, ще погріти?

Вдруге відтоплюю.прогріла до мінімуму потім вимкнула, ще погріти чи достатньо. Не хочу перетопити
Добро с Кулаками• 31 декабря 2024
Як на мій смак, то достатньо. Інакше може стати гумовим
Бринзолетта• 31 декабря 2024
Ви в духовці? Клас
О це смакота
После шести ни-ни• 31 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Ви в духовці? Клас
О це смакота
Смакота,якщо молоко коров´яче,а не з порошка.
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Ви в духовці? Клас
О це смакота
Ну так, молоко купити я можу, а кисломолочний у цієї ж молочниці під замовлення(зима, мало молока ), розбирають. То так я вже зібрала сметану, і буде сир, сироватка. Це вдруге роблю, перший раз перетримала, тепер слідкую уважно
Бринзолетта• 31 декабря 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
За 42 роки жодного разу не вживала молоко з магазину, корови немає але є де купити ідальне молоко
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Коров´яче. .
Бринзолетта• 31 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ви з топленого молока не готували? Я все хочу спробувати.
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Я теж надаю перевагу домашнім молочним продуктам. Роблю різне. Купую молоко, а далі під на трій. Найбільше люблю бринзу робити, там простіше ніж з кисломолочним сиром. А от пряжене купую. Переїхала, тут молоко є, а різного з молока малувато. На роботу люблю брати чи снідати сир
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Ряжанка з топленого класна. А сир навіть не думала . В пряженому вже трошки не той казеїн після термообообки, не знаю який тоді буде сир
Мира всем• 31 декабря 2024
І воно коли відтоплюється, то банка така наче зелена стає, світиться красиво.
В мене стерлось попереднє повідомлення. Моїмама з бабусею(мали корови) коли відтоплювали то сиру в банкі лишаллсь на 2/3. Ваш я б ще погріла.
Бринзолетта• 31 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Спстерігаю за однією дівчиною в неї корова, вона готує і навіть рецептом доділилася.
Наче не важко
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Для мене пошук якісного молока в новому місці як полювання чи рибальство. Я пробую на смак сметану і сир в молочниці, якщо мій смак, немає специфічного післясмаку, тоді беру молоко, потім спостерігаю за ним вдома, яке в банці, скільки може зберігатися в холодильнику(якісне довго зберігпється) і тоді іду і беру 5-6л, бо треба то сир, то бринза, то сметана
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ дляМира всем
От я теж думаю, що можна трошки включити духовку
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ дляМира всем
От бринзу легко робити. А коло творогу треба потанцювати. Я би творг купувала (молочник привозить обезжирений, бо сепарує вершки, дуже якісні продукти в нього), але поки з ма, сир і вершки під замовлення, раз на тиждень, то треба робити самостійно
Кондуктор трамвая• 31 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ви десь ближче до західної живете?
У 2022 жили у Хмельницькій області. Купити нормальний домашній творог, до якого ми звикли, виявилося проблемою. Увесь після сепаратора, несмачний(( Коли пару бабусь виносили на базар звичайний - розмітали за декілька хвилин.
_Helenn_• 31 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Смачний сир буде. Я часто літом собі роблю.
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Ви десь ближче до західної живете?
Ні посьолок в передмісті Миколаєва. Я з Київщини, де кисломолочна і молочні продукти в великому асортименті. На Хмельниччині , Чернівеччині зовсім не смачний сир, але це для нас , вони свій люблять і за ним в Києві сумують, це я теж добре знаю
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ для_Helenn_
Так треба собі догоджати смачненьким, я магазинний сир ні разу не купувала, чогось не довіряю, що то кисломолочний сир за класичною технологією.
рукиЖимолости• 31 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
напишіть, будь ласка, як робите бринзу...
що до сиру - я робили його, прогрівала, занурюючи банку у воду. Отже - вода кипить хв 15 - 20, потім вимикаю і він стоить на ’бані’ поки зовсім не охолоне. Але з часом можно експерементувати, бувало що забула за процес, и більше години воно кипіло, але сир був лише більш щільний але добрий все одно.
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Тобто в воду киплячу ставити банку? Знаю за таку баню, але все забуваю спробувати.

Для бринзи я купую рідкий фермент вет аптеці.
Зручно бо легко відділити дозу ферменту звичайним шприцом.. Натуральний, Зберігається роками, консервант звичайна сіль. Рецепт брала на сайті виробника, але достатньо в інтернеті. З 5л молока десь 900 грам бринзи плюс класна, солодка сироватка (скисає потім, я ще п´ю солодкою). Молоко беру вечірнє. Не додаю кальцій хлориду, не бачу великого сенсу, то для промислових масштабів. Ферменту іде 1мл на 1л молока, можна додавати в молоко сметану чи іншу закваску. Це в двух словах . Я спочатку роблю головки, а вже потім солю і загортаю в звичайний пергамент/не силіконовий/, ставлю в холодильник просолюватися. https://rozetka.com.ua/ua/444309986/p444309986/?ga... https://rozetka.com.ua/ua/444309986/p444309986/?ga...
_Helenn_• 31 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Нема магазинного .Я минулого року зимою перепробувала весь асортимент. Навіть приблизно схожого немає.
автор Мішечок щастя • 31 декабря 2024
Ответ для_Helenn_
Ну от. То для чого себе обманювати, коли собі зробити можна, процес переробки молока в інші продукти не складний. Добре, що ще є доступним коровяче цільне молоко
_Helenn_• 01 января в 13:05
Ответ дляМішечок щастя
Не складний,але іноді довготривалий. Ну і тварини не цілий рік дояться. У нас кози свекор тримає. Мені не вистачило замороженого сиру тоді,от і шукала більш -менш схожий за смаком в магазинах. В цьому році заздалегідь вже почала заморожувати сир кисломолочний,масло,молоко і сулугуні для бутербродів і піци