L-i-s-a-92af• 31 декабря 2024

Цікава новина. росія

Казахстан, Азербайджан, Ізраїль, ОАЕ скасовують рейси до Росії доти, доки вона не визнає свою відповідальність за збитий літак і не дасть гарантій безпеки їхнім літакам над своєю територією.
Фактично, ці гарантії означатимуть відмову РФ від застосування ракетних засобів ППО проти українських безпілотників у зонах НЕ закритих для руху літаків.
Путіну кажуть: "От є у вас безпольотна зона над РФ по всьому периметру українського кордону. Ми її поважаємо, ми туди не залітаємо. Там стріляйте чим хочете по чому хочете: нам все одно. Але ви зобов´язані припинити регулярну стрілянину ракетами ППО над територією, де ви самі дозволили міжнародні пасажирські перельоти Інакше ми до вас літати не будемо, і ваші літаки до себе не пустимо".
Для Кремля це пі#децьки жорстка умова. Якщо її виконати, то практично вся територія РФ буде відкрита для ударів українських дронів. А якщо її не виконати, то зникне і так слабкий авіаційний зв´язок з рештою світу.
Зважаючи на все, на роздум Путіну дали час приблизно до Нового року. Після цього припинятимуть авіасполучення з РФ.

І. Яковина
Моpгана• 31 декабря 2024
Ответ дляtetnes
Нагуглили на ріа ру що нічого не відмінили)? Ну що ж ви молодець) З прийдешнім!)
Я тут нагуглила Airportia.com.ua
А у вас лише російські сайти видає гугл? Хм, дивно. То б то странно, по вашему))
Табло ще завтра перевіримо, хто там шо скасував, а хто лише язиком блаблабла.
автор L-i-s-a-92af • 31 декабря 2024
Ответ дляtetnes
То б то зупинення рейсів в 21 столітті таки є . Але вибіркове і поки що на тиждень. Далі чекатимуть гарантій.
А якщо гарантій не буде,то ТОДІ скасують.
Але виделка гарна вийшла,як не крути,а раша мордою в г*но
автор L-i-s-a-92af • 31 декабря 2024
Ответ дляСhanelKa
Не всюди на тиждень, у різних авіакомпаній по різному
зупинки різні, Qazaq Air до 27 січня і тільки до Єкатиренбургу
Це вибіркове рішення, не загальна зупинка
Це попередження,загальна зупинка буде з наступного місяця,якщо хйло не надасть гарантій,що російське ппо все
tetnes• 31 декабря 2024
Моргана, которая меня заблокировала) Где же на вашем нагугленом сайте куча рейсов в ОАЭ и Израиль? Где рейсы азербайжданских авиалиний?
Teonaa• 31 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не скажіть,будуть вити матрьошки про незручності
Кому є діло до матрьошок? У росіі. Кому у росіі є до них діло?
автор L-i-s-a-92af • 31 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Вода камінь точить
Teonaa• 31 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вода камінь точить
Та
Ні в чому випадку
tetnes• 01 января в 00:23
Упс до марта 2025
https://www.israelnationalnews.com/news/401515?fbc...