Замріяна• 01 января 2025

Чоловік сказав що в кулінарії купити було аж на 200грн може дорожче

Я приготувала олів´є, бутери,закуски ялинка як зараз модно, воно гарно і смачно, курочка запечена,відбивні,котлети,стіл був гарний. Діти раділи але заморяні, спати їм )) ще малі 7 і 4р.
В висновку оселедець не добрий, закуска ялинка він не розуміє, йому сала дай то їв би краще, хамон,сир брі теж не такі, олів´є мало майонезу, і в кінці сказав що вигідно було б і в кулінарії. Чесно так обідно, в мене тиск 2 день низький, м´язи в шиї зажало,голова болить, німесил не поміг і ні грам не пожалів.
Більше готувати не буду, бараболю в мундирях звярю йому і нехай їсть!
Я ще судочки на роботу даю, тепер нехай в столову їздить кожен день! Ще й за столом сидів як індик набутий,спортив настрій.

Виговлрилась
Оч@ров@Шк@• 01 января 2025
Неблагодарный
Дама-мадама• 01 января 2025
Нет мужа=нет проблем!
А я нівроку• 01 января 2025
А я одне олів´є приготувала, чоловік їх аж за вухами тріщало і нахвалював, не балуйте, вони того не цінять, бережіть сили.
Моль Моллівна• 01 января 2025
М-да... Ну, делайте выводы не ценят вас, увы.. В кулинарии... Знаете, если мой взгляд мог убивать, то даже пепла не осталось
Миловидна леді• 01 января 2025
Заберіть від нього всю їжу і завтра з дітьми ласуйте, собі ще і шампанського налийте, щоб зажими в шиї познімало, а той невдячний хай чеше до кулінарії.
дама_из_декрета• 01 января 2025
Ну так ви робите з себе жертву і падате з ніг, аби йому догодити. Чому йому це цінувати?
Корсет_на_шурупах• 01 января 2025
Он просто вас не любит
Мамаша в бигудях• 01 января 2025
Что там за ёлочки ? Впервые слышу. Покажите )
А муж конечно неблагодарный.
Подмигашка• 01 января 2025
Клас. Оце кохання в вдале заміжжя. Старайтеся наполегливіше для нього, він явно це цінує.
Туся муся• 01 января 2025
Ответ дляДама-мадама
Нет мужа=нет проблем!
Та ну, мій чоловік чудово готує. Ото б я ще сама у мартена стирчала
Уравнобешенная• 01 января 2025
Выдыхайте! дети довольны и главное. А мужа в сад
Играю у края• 01 января 2025
Покажіть ялинки, якщо є фото. Так цікаво стало.
Ви молодець, але в наступний раз робіть для себе, якщо він не цінує вашу працю. Йому замовте з кулінарії, що він там хоче
Радість моя• 01 января 2025
Помните про гречку и кота? Вот так с ними и надо. Не фиг баловать. Главное - дети, им понравилось и когда нибудь они приготовят вашим внукам такую ’ ёлочку’
Сіґеле-міґеле• 01 января 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
А муж конечно неблагодарный.
Щось непонятное, посыпанное укропом и украшенное зёрнами граната.
Где-то понимаю мужа автора.
Зачем готовить модные блюда, если знает, что муж такое не любит? Почему не приготовить традиционное и немного нового на пробу.
автор Замріяна • 01 января 2025
Ответ длядама_из_декрета
Та я ще дітям і робила, щоб їм свято було, вони полюбляють за столом збиратись сидіти ласувати )
автор Замріяна • 01 января 2025
Ответ дляДама-мадама
Нет мужа=нет проблем!
Та 💯
Залізний кіготь• 01 января 2025
Ужас какой..Столько сил чтобы сделать этот стол, тупо обесценил
автор Замріяна • 01 января 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ну їжа куплена за його кошти, я зараз в декреті бо школа, садок, то замінування то сирени,немає кому забирати (
автор Замріяна • 01 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Так, з цим я помилилась, знаю вже давно і жалію (
Играю у края• 01 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Где-то понимаю мужа автора.
’Олів´є,курочка запечена,відбивні,котлети’
Куди ж вже більш традиційне?
Сіґеле-міґеле• 01 января 2025
Автор, вы немного странная. С мужем прожили минимум 7 лет и не знаете, какие блюда нравятся вам обоим и которые подойдут на праздник. Гонитесь за инстаграмными, зачем???
И почему в оливье недостаточно майонеза? Чтобы что? Ну отложите себе вообще без майонеза
автор Замріяна • 01 января 2025
Ответ дляИграю у края
Я знаю що якщо нічого не зроблю або одне буду навпаки, нічого не приготувала ))))
То краще і не готувати, себе берегти, абьюзер хреновий ((
Сіґеле-міґеле• 01 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Почему заранее!!! не обговорить меню, чтобы оно всех устраивало?
Я смотрю он у вас в еде вредный. Ну не повезло. Находите компромисс.
автор Замріяна • 01 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Где-то понимаю мужа автора.
Так, так і було. Традиційне і чуть на пробу ))
Ще діти,їм ялинка сподобалася, сказали гарно
Це ж НР чому не зробити щось гарне?!
ГендиреХтор• 01 января 2025
Ответ дляЗамріяна
ну да, он же абьюзит просто ради абьюза - там совершенно неважно что будет или не будет на столе.
Но вообще, автор, это только Ваша проблема бо ездят на том, кто возит, времена и люди всегда одинаковые)
я тоже выкладываюсь на НГ стол, но муж просит не кончаться на кухне, что готов доставку заказать если не хочу возиться, сам помогает - короче усилия ценит и подарки дарит такие, что я не против еще раз поляну накрыть Я даже не представляю как может быть как-то по-другому у взрослого человека с мозгами и совестью, пусть даже у мужика ))
п.с. я тоже не работаю, малых детей нет
автор Замріяна • 01 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Він каже завжди роби як хочеш, що хочеш, купляй що хочеш і т.д
Дую на вітер• 01 января 2025
Вибачте за полтавський суржик😂. Вєчні обіженкі ці чоловіки. Мій напився шампанського, яке не дуже любить, але на Новий рік ’треба’😂. Наївся тушкованої картоплі, бо без неї нічого їсти😂 + інших страв потрошку. Реально, як можна вночі жерти, це свято їжі чи як)). Я дивлюся концерт ’Океану Ельзи’. Ностальгія ❤️. Кайфую . Чоловік - Тік Ток і ютуб. Закрився в іншій кімнаті. Бо Вакарчук ’спортився’, подавшись у політику(слова чоловіка). Обідно. Виходить у нас мало спільного.
Вся в кредитах• 01 января 2025
Ответ дляЗамріяна
4 и 7 лет любят собраться и заседать за столом, ласуваты оливье, хамоном, сыром бри и какими-то ялынками? Тролляка?
автор Замріяна • 01 января 2025
Ответ дляВся в кредитах
Роман з сиром таким ні, а олів´є люблять
А ялинки гарні, їм сподобались !!!
Вкуси мене• 01 января 2025
Я колись на день Валентина наліпила дуже смачні пельмені. Сама фарш крутила, ліпила. Він поїв, я питаю ну як, каже не відлічиш від магазинних. Уже 20 років не ліплю))