Замріяна• 01 января 2025
Чоловік сказав що в кулінарії купити було аж на 200грн може дорожче
Я приготувала олів´є, бутери,закуски ялинка як зараз модно, воно гарно і смачно, курочка запечена,відбивні,котлети,стіл був гарний. Діти раділи але заморяні, спати їм )) ще малі 7 і 4р.
В висновку оселедець не добрий, закуска ялинка він не розуміє, йому сала дай то їв би краще, хамон,сир брі теж не такі, олів´є мало майонезу, і в кінці сказав що вигідно було б і в кулінарії. Чесно так обідно, в мене тиск 2 день низький, м´язи в шиї зажало,голова болить, німесил не поміг і ні грам не пожалів.
Більше готувати не буду, бараболю в мундирях звярю йому і нехай їсть!
Я ще судочки на роботу даю, тепер нехай в столову їздить кожен день! Ще й за столом сидів як індик набутий,спортив настрій.
Виговлрилась
З понеділка на дієті• 01 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Роман з сиром таким ні, а олів´є люблять
А ялинки гарні, їм сподобались !!!
Вы хоть расскажите,шо то за ялинки! Я видела в инсте,но так и не поняла,что там кроме граната и укропа. Сыр,что ли?
Перша на селі• 01 января 2025
А зачем Вы куховарите? Идеальная возможность праздновать праздник, чувствовать, провести время с детьми за играми, устроить романтик когда дети уснут, жаркий с*кс и т.д. или себе время в кайф уделить, а так мало того что давление низкое, так всю энергию слили в банальное обслуживание. И муж соответственно наглеет, ведь Вы такая домашняя и в Вас нет огня, уже не та, обслуживание, кружите, ему скучно. Вот честно, а кому было бы не скучно из года в год такое? И так обслуживаете каждый день, хоть бы в праздник дали волю своей внутренней женщине, а не подались в куховарки, обслуги и т.д. Извините грубо, но зато правда. Это как в сравнении, Ева и Лилит. Ева добрая, покладистая, удобная, но увы, не любима, в то же время Лилит которая ставит на первое место себя, знает чего хочет, полна энергии, энтузиазма, заряжает мощнейшей своей энергетикой мужчину, ей никогда не сядут на голову, не свесят ножки, а будут боготворить, возвысят. Есть одна книга, не помню как в точности называется, вроде бы ’мужчины любят стерв’, она может открыть глаза на многое
Незламна Україна• 01 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Та 💯
Пусть в столовке ест, нечего ему наготавливать
Незламна Україна• 01 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Ну їжа куплена за його кошти, я зараз в декреті бо школа, садок, то замінування то сирени,немає кому забирати (
Ну правильно, а за чьи должны быть?
Апофиозная• 01 января 2025
Ответ дляВкуси мене
Я колись на день Валентина наліпила дуже смачні пельмені. Сама фарш крутила, ліпила. Він поїв, я питаю ну як, каже не відлічиш від магазинних. Уже 20 років не ліплю))
То він вам комплімент такий зробив, незграбно, але як уміє.
Благоуханочка• 01 января 2025
Ответ дляА я нівроку
А я одне олів´є приготувала, чоловік їх аж за вухами тріщало і нахвалював, не балуйте, вони того не цінять, бережіть сили.
Мы тоже три салатика совместно с мужем приготовили, никто не упахался, никто не в обиде.
Благоуханочка• 01 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Автор, вы немного странная. С мужем прожили минимум 7 лет и не знаете, какие блюда нравятся вам обоим и которые подойдут на праздник. Гонитесь за инстаграмными, зачем???
И почему в оливье недостаточно майонеза? Чтобы что? Ну отложите себе вообще без майонеза
Или он мог в свою тарелку майонеза добавить
Вкуси мене• 01 января 2025
Ответ дляАпофиозная
Та нє. То свиня якій всеодно шо жерти
Тепличная• 01 января 2025
Ответ дляАпофиозная
Ваш муж мозгоклюй. Больше нечего сказать.
Та не мозгоклюй, просто йому не вистачає уваги жінки: вона то з дітьми, то в інстаграмі нові рецепти вишукує, то на форумі зависає. )
КокошинЭль• 01 января 2025
В мене такій самий. Причому, він й матері своєї коментує, що не так приготувала. То компот кислий, то салат не так нарублений, то котлети жирні й все в такому дусі. Хоча, мати все життя працювала поруч з харчами, має чоловіка й двох синів, готує що завгодно й гарно. Тому, не ображаюсь, проста готую легке, без напряга, тем більше, що моя дитина багато чого не їсть, любить саме елементарне.
На новий рік в нас було пюре, відбивні, з «святкового» й то, що не їсть дитина: гренки з ікрою й сир камамбер.
очки_ннадо• 01 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Я знаю що якщо нічого не зроблю або одне буду навпаки, нічого не приготувала ))))
То краще і не готувати, себе берегти, абьюзер хреновий ((
Зачем двоих рожали от такого?
Ластовиння• 01 января 2025
Ответ дляЗамріяна
Шукайте роботу онлайн на час ’декрету’.
Без особистих коштів, ви самі будете відчувати себе заручницею обставин.
А чоловіка послати в кулінарію, замість судочків
очки_ннадо• 01 января 2025
Ответ дляВся в кредитах
4 и 7 лет любят собраться и заседать за столом, ласуваты оливье, хамоном, сыром бри и какими-то ялынками? Тролляка?
Если ваши не любят, не значит, что все такие! Мой старший лет до 9-ти вообще за стол не садился, только лимонад подбегал пить, а младшая с года ’заседает´’ со всеми!
очки_ннадо• 01 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
А мы таки в кулинарии купили
очки_ннадо• 01 января 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Мог. Но есть такие мужики, что вилку себе не возьмут, не то что майонеза добавить
Відповів всім• 01 января 2025
Ответ дляВся в кредитах
чого, наші люблять, ще плюс 9, хамон, правда, не їдять та і я теж...
Дівчина Бобула• 01 января 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Неблагодарный
Поддержу !
Мой бывший муж так же пиз..л как автора на мою еду …
Второй муж по моему руки готов откусить мне с едой )
А он еще тот гурман …
Честно… мне кажется тут дело уже не в еде … в авторе ( бывший когда так меня хаял это уже не звоночки а звонище прямо ) что я уже не такая .. ничего нашел такую …
Кстати уже ищет 4 жену такую ( я первая если что была 😂)
А он еще тот гурман …
Советничаю тут• 01 января 2025
У меня холодец развалился, нормально не застыл, но моего все устраивает. Я болею, поэтому ничего особо не делала. Оливье он делал, очень вкусно. Утку я, тоже вкусно получилось.
Язикувата Хвеська• 01 января 2025
У вас вже діти, тобто не перший рік разом. І досі не знаєте, що і як готувати, щоб всім смакувало? Ст його смаки для цього застілля не враховувались? Ну тоді не дивно, вибачте
Щира українка• 01 января 2025
Ответ дляВкуси мене
Я так після народження дитини на другий рік шлюбу знайшла день коли менше справ(6 міс дитині)і насмажила різних млинців з начинками. Бо знала що чоловік їх любить. Хотіла зробити йому маленьке свято бо він казав що все приїлось. Так млинці і налисники вийшли що хоч в кафе продавай - гарні і смачні дуже. В результаті чоловік прийшов і сказав що це за фігня де нормальна їжа. А те що млинці були і з мясом і сиром і капустою то не рахується. Що ще до цього всього треба обід.
Це був перший і останній раз коли я ті млинці робила. Більше не роблю навіть для себе. Психотравма вийшла. Коли хочу купую готове. І взагалі воно того не варте для них старатись. Потім готувала звичайні страви і з кожним роком все простіше. Було два місяці що вигоріла в плані готування, мені хто як руки відбив, що не приготую,або зіпсую,або пригорить або несмачне. То їли магазинне і нічого навіть дитина не пропала. Зараз взагалі на роботу вийшла то в робочі дні до плити не підходжу, тоді чоловік готує.
Щира українка• 01 января 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Поддержу !
А он еще тот гурман …
Да, не так летишь не так свистишь и еда плохая - или мозгоклюй по сути или кто-то на стороне.
Язикувата Хвеська• 01 января 2025
Ответ дляПерша на селі
Я вам так скажу. Нормальні чоловіки люблять нормальних. А так кожному по парі, тож якщо чоловіку потрібна стерва, то цінність цього чоловіка для шлюбу і родини (в класичному розумінні) сумнівна
Купи слона• 01 января 2025
Будьте наступного разу розумніші, замовляйте в кулінарії. Для дітей зробите якесь блюдо та десерт. І без цього жертвоприношення будете себе добре почувати.
Неправдиша• 01 января 2025
Ответ дляВкуси мене
Плюсую, разбаловали.У меня такая история год назад с Тирамису была.Пол дня уграла на него, а муж поел и сказал нормально, при этом покупное (вонючее алкологем) ему было ой какое вкусное.Все , зареклась , пусть ест химозу , а я лучше отдохну
Лялькодзьоб• 01 января 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ще й заморяні були після ласування. Що за говірка?!