Первоклашка Я• 01 января в 08:18
Дякую Силам оборони,що ми вдома,а не на підвалі
2025 Дякую ЗСУ за життя!
Аноним ФЕЯ• 01 января в 08:33
А ось страшна реальність, про величезні умисні злочини нашої влади і розтрати/розкрадання мільйонів на фоні тисяч смертей українців.
Справжня історія “Анни Київської”: ДБР порушило справу щодо 155-ї бригади, озброєної у Франції та кинутої під Покровськ непідготовленою, із 1700 СЗЧ
Злочинці номер один в Україні
які дали такі накази та висували неадекватні вимоги. Що призвели до трагедій, які зараз розслідує дбр Це:
президент Зеленський, який дав нереальні обіцянки Макрону;
міністр оборони Умеров, якому байдуже, як готуються та оснащуються бойові бригади;
головнокомандувач ЗСУ Сирський, який ставить завдання у ручному режимі, але не здатен організувати плановий процес підготовки та застосування резервів;
Командування Сухопутних військ – Павлюк, командувач ОК «Захід» – Шведюк;
міністр стратегічної промисловості Сметанін, який продовжує безсоромно та безкарно постачати на фронт браковані міни і освоювати бюджетні кошти на крові українських воїнів, яких Сметанін позбавляє боєприпасів.
Прочитайте статтю , не полінуйтесь. І зрозумієте, що витворяє на справді наше керівництво
Злочинці номер один в Україні
Знову Я• 01 января в 08:58
Ответ дляAnnaOst
Автор, от навіщо такі теми створювати під анонімом? Нормальна ж абсолютно тема, а зараз засруть
Это ж манька и уже как минимум третья такая тема от нее
Первоклашка Я
• 01 января в 08:59
Ответ дляАноним ФЕЯ
Злочинці номер один в Україні
А до чого тут Зеленський?Якщо у бригаді проблеми-командир дає рапорт чи пояснення вищому командуванню і не виконує приказ.Особисто президент не має військової освіти ,є генерали,майори,полковники,капітани,які вчилися у вишах і отримують зп і це не одна справа порушена,є і прои командирів інших бригад,в тч і тилових.Слідство розбереться,справа порушена.А Макрон тут до чого
Первоклашка Я
• 01 января в 09:00
Ответ дляАноним ФЕЯ
Злочинці номер один в Україні
Ви краще скажіть,а коли порушать справу хоть проти когось із за Іловайського котла чи здачі Дебальцево.10 років пройшло,а винних нема чомусь.
Первоклашка Я
• 01 января в 09:02
Ответ дляЗнову Я
Манька чим вам насолила в цьому житті?
Первоклашка Я
• 01 января в 09:03
Ответ дляЗнову Я
А чим вам тема не до вподоби?
Аноним ФЕЯ• 01 января в 09:03
Ответ дляПервоклашка Я
Маня, твої проплачені аргументи не пройдуть. Мрію і сподіваюсь , що колись вся шайка , яка зараз управляє країною, яка на протязі всієї війни, умисно і систематично знищує Українців і Україну, буде піддана найвищому трибуналу і разом з москалями, будуть розстріляні за всі військові злочини і злочини проти українців
Амінь
Знову Я• 01 января в 09:05
Ответ дляПервоклашка Я
Манька чим вам насолила в цьому житті?
А кому нравятся подоляковские боты?
Первоклашка Я
• 01 января в 09:07
Ответ дляАноним ФЕЯ
Амінь
Я не Мані,а у вас вже передвиборчі гонки?То скажіть,а навіщо навіть в 2019 р попередники продали усі наші танки,ракети,кораблі навіть,літаки,зброю до останнього патрона і каски?Стокгольм опублікував звіт продажу зброї?
Там-тарарам• 01 января в 09:07
Ответ дляАноним ФЕЯ
Амінь
++++++
Первоклашка Я
• 01 января в 09:08
Ответ дляЗнову Я
А кому нравятся подоляковские боты?
Це ви мертветчуківська чи сива сєкта?
Знову Я• 01 января в 09:09
Ответ дляПервоклашка Я
Це ви мертветчуківська чи сива сєкта?
Манька , под анонимом потому что пол форума в блок добавили?
Первоклашка Я
• 01 января в 09:09
По Іловайську і Дебальцево,по продажу зброї включно 2019 рр потрібна кримінальна справа .Хто винен?
Первоклашка Я
• 01 января в 09:10
Ответ дляЗнову Я
Я не Мані і в блоці в мене нікого немає.А ви мертветчуківська?
Первоклашка Я
• 01 января в 09:11
Ответ дляЗнову Я
То чим вам тема не сподобалась,що ви така зла?
Первоклашка Я
• 01 января в 09:12
Напевно,мертветчуківську ботню тема дуже тригерить як та Манька,трясця їй матері)
Первоклашка Я
• 01 января в 09:13
Ответ дляАноним ФЕЯ
Амінь
От ви і пропали..Сказати немає що?
Срочнокпсихологу• 01 января в 09:15
Ответ дляАноним ФЕЯ
Амінь
а також люди-інваліди, самої загрозливої проФесії в Україні-прокурори...
Каяспер• 01 января в 09:21
Ответ дляПервоклашка Я
Вот-вот почему Зеленский не привлекает виновных к ответственности?
Та_все_ок_будет• 01 января в 09:25
Ответ дляПервоклашка Я
Та невже? А чого є тоді, манько, в тебе і твоїх поплічників з хазяями за,все відповідав і особисто був винен Порошенко?
Та_все_ок_будет• 01 января в 09:28
Ответ дляПервоклашка Я
Так запитайте своїх хазяїв, котрі вже 6й рік при владі)))) до речі, Дебальцевський котел якраз на совісті м´ясника, котрий тепер і далі їх допомагає русні створювати
Точная копия плова• 01 января в 09:30
Ответ дляAnnaOst
Это манька, она пишет темы с нарративом на отрицание. Закидывает подобную тему, а люди пишут на контраст всякие гадости про руководство, всу и т.д.
Бот российский.
Та_все_ок_будет• 01 января в 09:31
Ответ дляПервоклашка Я
Таки манька . Але похвально як тужиться українською)))) і досить вже брехати/перекручувати, видаючи контракти компанії Укрлборлнпрому за нібито продаж майна армії
Та_все_ок_будет• 01 января в 09:32
Ответ дляПервоклашка Я
Це ви мертветчуківська чи сива сєкта?
Та ні, маню, мертветчукова секта зараз при владі і робить все, щоб спустити на гальмах в зберегти майно свого хазяїна
Та_все_ок_будет• 01 января в 09:34
Ответ дляПервоклашка Я
Мань, підтягуй ще своїх клонів, що ти сама собі тицяєш ерекційні віхтики ?