Veselka8• 01 января 2025

Вы читали про Порошенко? Ужас.

Оказывается порошенко продавал вооружения Украины весь 2014-2019 год!!!!!!
Это жесть почему он ещё не в тюрьме?!
oksanav• 01 января 2025
Зеля в новорічному зверненні обіср@вся, час витягати з шафки Порошенко, щоб відволікти нарід. 😁
Заказна дешева темка )
Nature is a miracle• 01 января 2025
Ответ дляoksanav
Заказна дешева темка )
А що там було?
Фрау Донна Роза• 01 января 2025
Какая интересная тема и комментарии друг поперед другом
Файна_зупка• 01 января 2025
А вы только проснулись? Склады как взрывались с боепрерасамм по стране, забыли? Несколько дней подряд, потом снова несколько дней подряд в разных точках Украины, конечно же это все было совпадение и халатное поведение сотрудников, случайный окурок всему причина
lumonbka• 01 января 2025
Жодного нормального президента і його команди Україна не бачила.
Пам´ятаєте, що сказав Грушевський та Чорновіл? Ось у яблуко попали.
Mellisa• 01 января 2025
С прозрением, автор
Виктория-1980• 01 января 2025
Автор, вы уже просто смешны и нелепы. Серьезно.
Christ1na• 01 января 2025
Він не в тюрмі, бо напевно він нічого не продавав
Christ1na• 01 января 2025
Ответ дляMila228
Порошенко це якесь розчарування, я за нього голосувала в 2019, бо чомусь подумала, що Зеленський не потягне міжнародних відносин. Вийшло навпаки, Зеленський як риба в воді на тих міжнародних саммітах. Йому б ще з корупцією в Україні навести лад.
Як риба у воді? Його гавіть на інавгурацію трампа запрошувати не хочуть, бо він не знає що таке дипломатія
Vlada-Maria• 01 января 2025
манька створила тему з клона веселки, запрацювалась. Ото у зелупенів підгорає
Vlada-Maria• 01 января 2025
Ответ дляoksanav
Заказна дешева темка )
скоріш, забивають свідоме знищення підготовленоі і укомплектованої союзниками бригади
cheryl• 01 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
А Зеля з протягнутою рукою по світі просить по патрону.
Як же шкода клоуна
cheryl• 01 января 2025
Ответ дляoksanav
Заказна дешева темка )
А можна детальніше, бо не витримаю на це чмо дивитися, а цікаво, що на цей раз.
Хто я? Чи ’какая разніца с кєм спіт твоя жена, єслі она прі етом счастліва’, чи нове дно?
ok1904• 01 января 2025
Ответ дляtarveldy
Мені здається що останній рік вже тупо все що є
багато чого вже знищено за цей час. Але та техніка яка зараз часом проїзжає містами видно, що західна, наша в тилу
tarveldy• 01 января 2025
Ответ дляok1904
Тут я мовчу, теперішній час вважаю що не маю права обговорювати публічно. Багато чого не розумію, багато в чому краще мовчати при чому всім . Це буде потім , а зараз варто робити те що можеш
Жоден з президентів України не понесли жодної відповідальності і це друже погано. Наше слабке місце це судова система , маю надію що це зміниться
ok1904• 01 января 2025
Ответ дляtarveldy
У кожного з президентів... Імунітет на десятиліття... Судити можна всіх , окрім них.
tarveldy• 01 января 2025
Ответ дляok1904
угу
Ksu160576• 01 января 2025
Ответ дляsvitochkaa
Авторе!Мне тіпає.Господи мій милий!Як так взагалі можна?Бен Ходжес аж кричить-куди ви діли гори зброї,українці?Наївний..Лондонська недвига сама не купиться..Офіційно
воно ботяра рашеська, плюньте
еліт• 01 января 2025
Говорят даже и сейчас власть умудряется и никто не в тюрьме, своих не садят
L-i-s-a-92af• 02 января 2025
Ответ дляChrist1na
От дивно,а на відкритті Notre-Dame de Paris зал аплодував йому стоячи,і той же Трамп
L-i-s-a-92af• 02 января 2025
Ответ дляtarveldy
100%
Все має починатися з верховенства права і НЕВІДВОРОТНОСТІ ПРАВОСУДДЯ
Це ключова реформа,яку Порошенко свідомо провалив.Це його злочин не менший,чим продаж зброї під час війни.
tarveldy• 02 января 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
100%
+++