ir.zhuck• Изменено 01 января 2025

Що робити? Як змінити цих можновладців?

Майдан. Київ. Різдво. Новий рік. Війна.
І при цьому є мінора з охороною двома екіпажами поліції, що поздоровляють із зовсім неукраїнським святом.
А через дорогу тисячі прапорів по загиблим воїнам і жодного охоронця! Жодного поліцейського!

Як це вам?
Як змінити цих можновладців, щоб було розуміння, що так не повинно бути?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 января 2025
зря вы нагнетаете. кто поручил?
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
зря вы нагнетаете. кто поручил?
Нагнетаю? Пройшлась по Майдану і здивована!
І неприємно здивована цим!
Хіба так повинно бути?!
klaraneill• 01 января 2025
у нас в стране столько проблем, а всех так волнуют меноры
Letruaa• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
І неприємно здивована цим!
Хіба так повинно бути?!
Як?
Natabond76• 01 января 2025
Треба було в 2019 мізки включати
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
І неприємно здивована цим!
Хіба так повинно бути?!
Полиция готова к провокациям по отношению к этой миноре. Евреи- такая часть общества, как и вы. Правильно я пишу?)
Фрау Донна Роза• 01 января 2025
Может то они издалека прапорцi охороняють
МаМарго• 01 января 2025
Так єврейська община поставила мінору, чи як воно там, а ви можете поставити дідуха, чи перуна. В чому проблема?
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляklaraneill
Звісно зараз потрібно займатись фронтом. І я за це.
Але наша влада займається під шумок своїми ідеями і планами.
І мінора чи менора - це один з цих планів!
Навіщо вона там!?
Це Майдан! Центр держави! Під час війни!
І височезна штука під охороною! Там не метр і не два, вона величезна!
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляNatabond76
Треба було в 2019 мізки включати
І тоді говорила і зараз відкрито скажу, що голосувала тоді не за Зеленського
zajka12• 01 января 2025
Ответ дляNatabond76
Треба було в 2019 мізки включати
Менора, чи якьїї там...з 2017 на майдані
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 января 2025
Я считаю, пусть ставят свои знаки все.. евреи, индусы, украинцы. У нормального человека это не должно вызывать нетерпимости. Кстати, в горячую стадию синагога в Киеве вывозила всех в Канаду, кто хотел, независимо от национальности. Может даже здесь кто-то отпишется и поблагодарит.
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В нас не є основною релігією іудаїзм!
В Києві є синагога. Перед нею хай би ставили мінору, а не по центру Майдана!
klaraneill• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
В нас не є основною релігією іудаїзм!
а если бы крест стоял, а не менора?
МаМарго• 01 января 2025
Катя Чілі вспливла з цим постом хейтом. Мені цікаво де вона була до цього? Як продвигала укр традиції? Де що поставила? Не дурійте вже.
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляzajka12
Що?! Дайте фото мінори в 2017 чи хоча б в минуло році мінори на Майдані!!!
Letruaa• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
А за кого? За Пороха, так это он начал войну в стране
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
В нас не є основною релігією іудаїзм!
У нас вообще церковь отделана от государства. Это вам не раша с ее патриархом кириллом. А захотите развиваться логически, так вообще можно читать учебник Логика за 9 класс и верить только себе)))
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляLetruaa
Ви жартуєте?
Порошенко сам напав на країну?! Ви що говорите?!
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так і я про це! Так чому мінора в центрі столиці!
Letruaa• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Ви жартуєте?
Майдан почався через нього. Ви багато чого не знаєте. Я ще за декілька місяців до майдану знала,що буде ,, переворота,, і новий президент
МаМарго• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
В нас не є основною релігією іудаїзм!
Рідний син головного равина України втратив руку на війні. Його прийомний син загинув? І ще чимало євреїв пртїхало воювати в 2022 році.Чому вони не мають право поставити мінору? Це влада поставила за ваші податки?
Yuliya82• 01 января 2025
Ответ дляNatabond76
Треба було в 2019 мізки включати
І навіть ще раніше
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляМаМарго
В тому, що такі символи не можна ставити в центрі Майдану, коли вони накладаються на інші релігійні свята!
МаМарго• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Чого? А плюшевим ведмедям там можна ходити в свята?
Letruaa• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Вона там стоїть вже декілька років
Yuliya82• 01 января 2025
Цікавить чого там не дідух, а ці вила?
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляLetruaa
Майдан почався при Януковичу. При чому тут взагалі Порошенко!!!
Коли розпочався майдан президентом країни був Янукович!
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляМаМарго
Ще раз прочитайте перший пост і зрозумійте моє питання! Там про воїнів в тому числі!
Незламна• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
В нас не є основною релігією іудаїзм!
У нас є основна релігія?