Инна Безрук• 01 января в 14:13
Горить Петиція 234976 ,залишилось 25 годин, 1200голосів,Максиму було24роки !
Ви-Чарівники, в чиїх руках радість на очах родини Максима,якому було і назавжди буде 24 роки!
Підпишіть,врятуйте Петицію- Герой України (посмертно). Для них- це маленька ПЕРЕМОГА. Коли мамі Світлані і тату Андрію вже трішки за сорок років і вони опановують соціальні мережі ночами три місяці,бо є мета-хоч щось зробити для Пам´яті свого сина. Вгамує це біль-НІ, але буде гордістю для молодшого брата,який так і не встиг подарувати свій подарунок Максиму.
Здійснимо ДИВО - наберемо 25 000 голосів
Макака Джо• 01 января в 14:18
Ответ дляkabatosa
Чим саме відзначився даний герой? Давайте будемо для кожного подібну петицію створювати?
Він життя своє віддав.
Макака Джо• 01 января в 14:23
Ответ дляkabatosa
🤦♀️, інші також віддали, але героями їх не визнали чомусь🤷♀️
Через таких, як ви.
Макака Джо• 01 января в 14:39
Ответ дляkabatosa
Я так і не почула відповідь…
Попросіть русню, щоб фільмували, коли вашого будуть вбивати. Тоді у вас докази будуть, чому йому петицію треба підписати, а іншим ні
Элли Иванова• 01 января в 14:42
Ответ дляkabatosa
Я так і не почула відповідь…
Вы можете просто молча не подписать.
Просто заткнуться и не писать гадостей из уважения к мальчику, отдавшему свою жизнь за нас.
Ответ дляМакака Джо
Через таких, як ви.
Не почитайте
Я при всій повазі та співчутті до родин.
Я вже писала, що точно є такий-то перелік що військові роблять, за що їм дають звання. І звання дають не лише посмертно. Тобто мова не про загибель. А про конкретні речі. Будь ласка, розкажіть що саме було, чим відзначився? Скільки таких тем, ніколи чомусь не пишуть, не описують героїчні досягнення військового. Не розумію чому.
Ну я не Вам. Автору.
Макака Джо• 01 января в 15:30
Ответ дляTeonaa
Не почитайте
Ну я не Вам. Автору.
А про скільки героїчних подвигів ми не знаємо і ніколи не дізнаємося, бо загинули всі свідки. І усьо? Немає доказів, немає героїв?
Ответ дляМакака Джо
Є команир. Хіба може таке бути, що під час бою військовий підбив сам 20 танків, і 21й ще й підірвав якось в ближньому бою бо не втік і вирішив добити «останній»? Як це можна не побачити?
А можна загинути від осколків при артобстрілі. У мене так загинув відчим. Тіло лишилося на полі бою. Через рік аж привезли для поховання у закритій цинковій труні, запаяній. Бо там не тіло вже навіть. Але якогось досягення не було, приліт на позицію з арти.
Нема різниці ?
annetta888• 01 января в 16:18
Ответ дляTeonaa
Нема різниці ?
Хлопцю при життю ще дали ордер.
Він був командиром.
Не все можна зараз розголошувати. У нього є батьки, брат.
Автор, підписала. Зараз ще знайомих попрошу.
Він був командиром.