Швендяю містами• 01 января 2025
Які травми дитинства роблять з людини тирана в майбутньому?
Инфотуфелька• 01 января 2025
Ніякі. Чи бути тираном - вибір людини. У двох людей будуть однакові неприємності в дитинстві, але один виросте і вирішить ніколи такого не робити, а інший буде робити в більш збоченій манері.
Швендяю містами
• 01 января 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Так само сім´я алкоголіків і наркоманів.
Инфотуфелька• 01 января 2025
Ответ дляШвендяю містами
Тут трохи інше, бо це не травма, а ціла система цінностей і виховання.
Миловидна леді• 01 января 2025
Будь-які, це гіперкомпенсація: щоб не бути підкореним і приниженим, підкоряй і принижуй сам.
Психологія слабака, часто наслідування моделі когось з батьків: приєднання до агресора, в надії, що агресор не спрямую свою агресію на тебе самого.
Швендяю містами
• 01 января 2025
Ответ дляМиловидна леді
Кращий захист - це напад)))))))
Фізик-ядерщик заочно• 01 января 2025
Избиения, оскорбления,газлайтинг, когда на ребенка не обращают внимание
Швендяю містами
• 01 января 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
:-( ну бывают случаи,когда маму любит,а жену прям убить готов
Дую на вітер• 01 января 2025
А бывают случаи, когда ещё ребёнком мучают животных, потом вырастают в бездушных тиранов.
Поміркована думка• 01 января 2025
Ответ дляДую на вітер
Це психопати, мабуть це вроджене, або травма дуже рання