Викликаю на дебати• 01 января в 18:13

Самый лучший ортопед в Киеве?

Всех с Новым годом, посоветуйте самого толкового детского ортопеда в Киеве, если есть номер телефона и где принимает врач буду благодарна, всем спасибо и хорошего настроения.
Love_Love_Love_• 01 января в 18:14
Філіпчук Віктор Вас
Святатабожа• 01 января в 18:15
Ви краще опишіть проблему, бо для оперуючого ортопеда дрібні проблеми не існують, і він не буде ними займатися, а неоперуючий займеться.
Святатабожа• 01 января в 18:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Філіпчук Віктор Вас
А до цього був дуже популярним Пилипчук :)
Love_Love_Love_• 01 января в 18:17
Ответ дляСвятатабожа
До чого- до цього?
СирОжино пирОжино• 01 января в 18:18
Прям день реклами докторів....ще гінеколого і стоматолога для комплекту треба
автор Викликаю на дебати • 01 января в 18:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Філіпчук Віктор Вас
Дякую.
автор Викликаю на дебати • 01 января в 18:41
Ответ дляСвятатабожа
В нас не до кінця розвинулися культові суглоби і тепер неможно стрибати і швидко бігати, хотіла проконсультуватися не з одним лікарем.
ЭтаваНиМожетБыть• 01 января в 18:53
Ответ дляВикликаю на дебати
в інститут ортопедії можете додатково звернутися. Там є дитячі ортопеди, Шкурко, наприклад. Приймає також в дитині
Love_Love_Love_• 01 января в 18:57
Ответ дляСирОжино пирОжино
Декому психіатра треба
автор Викликаю на дебати • 01 января в 19:05
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Дякую.
Святатабожа• 01 января в 19:19
Ответ дляВикликаю на дебати
Серйозна проблема, оперуючий ортопед - хороший варіант.
Святатабожа• 01 января в 19:19
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого- до цього?
До цього десятиліття
Святатабожа• 01 января в 19:23
У дитини з коліном проблема була, дуже уважний. Нех, приймає на Богатирській, запис в хелсі нереально спіймати, але реалтно подзвонити в консультативну поліклініку і записатися там.
Love_Love_Love_• 01 января в 19:45
Ответ дляСвятатабожа
До цього десятиліття
Це ви самі щось вигадали?
Мексиканочка• 01 января в 20:05
Ответ дляСвятатабожа
А коли Ви в нього були на прийомі? Бо я записалась літом, мені скасували запис( І вже півроку кажуть, що він не приймає(
Святатабожа• 01 января в 20:05
Ответ дляМексиканочка
28.12
Він і в хелсі є, я колись чудом через хелсі записалася, бо хтось відмінив, а так завжди через їхню реєстратуру
Мексиканочка• 01 января в 20:06
Ответ дляСвятатабожа
28.12
Дуже дякую! Спробую записатися знову
автор Викликаю на дебати • 01 января в 21:34
Ответ дляСвятатабожа
Дякую.