Майдан. Київ. Різдво. Новий рік. Війна.
І при цьому є мінора з охороною двома екіпажами поліції, що поздоровляють із зовсім неукраїнським святом.
А через дорогу тисячі прапорів по загиблим воїнам і жодного охоронця! Жодного поліцейського!
Як це вам?
Як змінити цих можновладців, щоб було розуміння, що так не повинно бути?
Як це вам?
Coffee is Love• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Нагнетаю? Пройшлась по Майдану і здивована!
І неприємно здивована цим!
Хіба так повинно бути?!
І неприємно здивована цим!
Хіба так повинно бути?!
а як має?
Елена 2016• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
В нас не є основною релігією іудаїзм!
В Києві є синагога. Перед нею хай би ставили мінору, а не по центру Майдана!
ханукия стоит с 2017 года, а чем вам евреи не угодили? обидели вас или как? меня нет, врачи из Ашкелона приехали и оперируют раненых наших, или если не кричат о том, что помогают - не герои?
Наталка -русалка• 01 января 2025
Ответ дляNatabond76
Треба було в 2019 мізки включати
Так було і до 2019
rainbow2018• 01 января 2025
Автор, попробуйте дооформить свою мысль. Сейчас как раз модераторы тут, им будет интересно, почему вы противопоставляете аллею погибших Героев разных национальностей и вероисповеданий, и Менору, которую ставят на Хануку на Крещатике уже сто лет. Это первое.
Второе. Недавно на войне погиб сын Главного Раввина Украины. Он был усыновлен в детстве, но был евреем и иудеем. Но главное - он был Украинцем.
Третье. Израильские спецназовцы были одними из первых иностранных добровольцев, приехавших в Украину весной 22. И они, в том числе, как и чеченцы отряда Шейха Мансура, стояли насмерть в Мощуне, чтобы не дать прорваться врагу в Киев. А местом злагодження у них был еврейский центр Менора в Днепре.
Четвертое. Антисемитизм, как и любой шовинизм и расизм - признак скудоумия и необразованности.
Пятое. Украина всегда была и будет многонациональным государством. С цивилизованным и уважительным отношениям к традициям народов, которые ее населяют.
Ответ дляrainbow2018
Все написано в першому пості!
Я здивована, що біля мінори стояло два екіпажа поліції і ще там на фото видно, що є і поліцейські, але біля прапорів загиблих воїнів не було охорони.
І скільки раз я вже була на Майдані біля цих прапорів, то жодного разу не було охорони!!! Жодного!!!
І мінори на Майдані раніше не було!
Ответ дляir.zhuck
Все написано в першому пості!
І мінори на Майдані раніше не було!
Була давно
Ответ дляir.zhuck
І неприємно здивована цим!
Хіба так повинно бути?!
І неприємно здивована цим!
Хіба так повинно бути?!
Клопотенко не мав права кутю в трапезній храму робити, карл в трапезній. Менора не має знаходитися на майдані. Стоп чим менора ображає ваші почуття чим вона вас гнівить?Є якісь правила, що має стояти на майдані? Це якесь святе православне місце і менора його ганьбить?
Ответ дляiryna _b
Але!
Гнітить, що мінору охороняють, а прапори загиблих ні!!!!!!!
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я считаю, пусть ставят свои знаки все.. евреи, индусы, украинцы. У нормального человека это не должно вызывать нетерпимости. Кстати, в горячую стадию синагога в Киеве вывозила всех в Канаду, кто хотел, независимо от национальности. Может даже здесь кто-то отпишется и поблагодарит.
Пусть ставят в каких-то специально отведенных местах.
У нас светское государство, зачем эти религиозные символы везде, особенно в центре.
Ответ дляir.zhuck
Але!
Ви впевнені, що патруль її охороняв? Можливо, вони там слідкували за всім майданом. Зараз святкові дні і люди під алкоголем їдуть по традиції на майдан, тому там посилений патруль,як варіант
Ответ дляiryna _b
Коли колонізатори захоплюють країну, ставлять свій символ в центрі. Правда, схоже на окупацію, хитру таку окупацію.
Мама Никитки-2• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Що?! Дайте фото мінори в 2017 чи хоча б в минуло році мінори на Майдані!!!
В 22 році вперше поставлено. Заспокойтесь вже.
Якісь недолугі теми сьогодні в ботів. То Різдво з голубцями, тепер за мінору взялися.
Україна мультикультурна і багатонаціональна країна. Засвойте все це раз і на завжди.
rainbow2018• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Прошу ж, покажіть фото її раніше на Майдані!
Мы уже все поняли, что вы в Киеве не были.