ir.zhuck• Изменено 01 января 2025

Що робити? Як змінити цих можновладців?

Майдан. Київ. Різдво. Новий рік. Війна.
І при цьому є мінора з охороною двома екіпажами поліції, що поздоровляють із зовсім неукраїнським святом.
А через дорогу тисячі прапорів по загиблим воїнам і жодного охоронця! Жодного поліцейського!

Як це вам?
Як змінити цих можновладців, щоб було розуміння, що так не повинно бути?
Coffee is Love• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Все написано в першому пості!
Я здивована, що біля мінори стояло два екіпажа поліції і ще там на фото видно, що є і поліцейські, але біля прапорів загиблих воїнів не було охорони.
І скільки раз я вже була на Майдані біля цих прапорів, то жодного разу не було охорони!!! Жодного!!!
І мінори на Майдані раніше не було!
А від кого треба охороняти прапори наших загиблих бійців?
Мама Никитки-2• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Але!
Гнітить, що мінору охороняють, а прапори загиблих ні!!!!!!!
Ви збираєтесь вандалізмом займатись і нищити прапори?
Teonaa• 01 января 2025
Що таке «у мінора»?
Teonaa• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Нагнетаю? Пройшлась по Майдану і здивована!
І неприємно здивована цим!
Хіба так повинно бути?!
Як так? Чи що «так»? Чи що «не так»?!!!!
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляNYC
Так наймите охранников для флагов!!
Или это тоже должна делать еврейская община?!?!
Стоп. Охорона там поліцейськими! Нашими державними українськими поліцейськими!
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляiryna _b
Ви впевнені, що патруль її охороняв? Можливо, вони там слідкували за всім майданом. Зараз святкові дні і люди під алкоголем їдуть по традиції на майдан, тому там посилений патруль,як варіант
Так. Впевнена. І зараз також там стоять поліцейські.
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
В 22 році вперше поставлено. Заспокойтесь вже.
Якісь недолугі теми сьогодні в ботів. То Різдво з голубцями, тепер за мінору взялися.
Україна мультикультурна і багатонаціональна країна. Засвойте все це раз і на завжди.
Я не бот!
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляrainbow2018
Мы уже все поняли, что вы в Киеве не были.
Хм, цікаво! Де я тоді зараз?! Якщо це місто не Київ?!
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляCoffee is Love
Не має від кого? Ніхто не нашкодить?
Тоді від кого мінору охороняють?
автор ir.zhuck • 01 января 2025
Ответ дляTeonaa
Що мінору охороняють два патруля поліцейських, а прапори загиблих ніхто не охороняє і не забезпечує там порядок!
Евга-9246• 01 января 2025
Війна надворі, а вас хвилює якась мінора, яка там вже хтозна скільки стоїть? Правда?
NYC• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
И что? О чем это говорит?
Евга-9246• 01 января 2025
Ответ дляrainbow2018
Автор, попробуйте дооформить свою мысль. Сейчас как раз модераторы тут, им будет интересно, почему вы противопоставляете аллею погибших Героев разных национальностей и вероисповеданий, и Менору, которую ставят на Хануку на Крещатике уже сто лет. Это первое.
Второе. Недавно на войне погиб сын Главного Раввина Украины. Он был усыновлен в детстве, но был евреем и иудеем. Но главное - он был Украинцем.
Третье. Израильские спецназовцы были одними из первых иностранных добровольцев, приехавших в Украину весной 22. И они, в том числе, как и чеченцы отряда Шейха Мансура, стояли насмерть в Мощуне, чтобы не дать прорваться врагу в Киев. А местом злагодження у них был еврейский центр Менора в Днепре.
Четвертое. Антисемитизм, как и любой шовинизм и расизм - признак скудоумия и необразованности.
Пятое. Украина всегда была и будет многонациональным государством. С цивилизованным и уважительным отношениям к традициям народов, которые ее населяют.
Четверте - прям в точку про таких як автор.
rainbow2018• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Напишите об этом еще в двадцать пятый раз и поставьте больше восклицательных знаков.
А вдруг вам все таки удастся дождаться тут кого-то, кто с вами наконец-то согласится. Согласиться с тем, что в Киеве нужно охранять аллею погибших Героев с полицией. И с тем, что в Киеве адекватных людей может так поплавить менора. Которую скоро уберут. До следующей Хануки
Teonaa• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Може вони охороняють відносно матеріальної вартості; або на мінорі постійно інциденти, а на прапорах тихо
Teonaa• 01 января 2025
Ответ дляrainbow2018
Що там дооформлювати. Була б та мисль взагалі. Тут аби «обідиться» на щось, що не є українським. Уже поіхала, вибачте, ДАХ у людей. Оце «Україна понад усе» до добра не доведе! Люди (ті що скудоумні, як ви кажете) не фільтрують . Нічого. Ім сказали Україна от понад усе, і почалися отакі от мінори-обідки, мовні срачі і «до останнього українця» тоже туда же
Leto32• 01 января 2025
Так потому что это вы в гостях у евреев а не они У вас .
До сих пор не дошло? реально???
Моpгана• 01 января 2025
А хода сьогодні була на Хрещатику на честь Батька?
Coffee is Love• 01 января 2025
Ответ дляir.zhuck
Не має від кого? Ніхто не нашкодить?
Тоді від кого мінору охороняють?
Від таких антисемітів як ви

Я щось жодного разу не чула., щоб хтось вчинив злочин над полем прапорів, зате скільки обурених мінорою та ханукою, аж страшно стає, скільки навколо хворих
Coffee is Love• 01 января 2025
Ответ дляLeto32
До сих пор не дошло? реально???
Удалено администрацией...
еліт• 01 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Полиция готова к провокациям по отношению к этой миноре. Евреи- такая часть общества, как и вы. Правильно я пишу?)
А зачем нам минора, в Израиле трезуб установили тоже
еліт• 01 января 2025
Ответ дляМаМарго
Так єврейська община поставила мінору, чи як воно там, а ви можете поставити дідуха, чи перуна. В чому проблема?
Не дадут установить дидуха не обольщайтесь, а минора эта да привыкайте
еліт• 01 января 2025
Ответ дляLetruaa
А за кого? За Пороха, так это он начал войну в стране
Порох начал а Зеленский развил колоссальных жертв и при этом даже не знает сколько погибших ему похер
еліт• 01 января 2025
Ответ дляLetruaa
Майдан почався через нього. Ви багато чого не знаєте. Я ще за декілька місяців до майдану знала,що буде ,, переворота,, і новий президент
Отак може ви знаєте коли закінчиться війна
еліт• 01 января 2025
Ответ дляЕлена 2016
ханукия стоит с 2017 года, а чем вам евреи не угодили? обидели вас или как? меня нет, врачи из Ашкелона приехали и оперируют раненых наших, или если не кричат о том, что помогают - не герои?
Так нам и Америка помагает но статую свободы не ставят
Елена 2016• 01 января 2025
Ответ дляеліт
Америка не ставит статую свободы, нет...))) она нас с вами раком поставила))) давайте уж будем честными.
еліт• 01 января 2025
Ответ дляЕлена 2016
Так можно отказаться от их помощи в чем проблема, петицию зеленскому и все,
Елена 2016• 01 января 2025
Ответ дляеліт
вы задали мне вопрос о ханукии? я ответила.... сраться с вами не намерена, спорить тем более)) Мирно ем торт и смотрю на огни Днепра)). Без петиции все решат, без нас с вами.
еліт• 01 января 2025
Ответ дляЕлена 2016
Ну так я ответила что нас раком поставила Америка, причем здесь менора
Елена 2016• 01 января 2025
Ответ дляеліт
милое... с новым годом. Ханукия (Минора) стояла и будет стоять)))