Распутница• 01 января 2025

Порадьте будь ласка фільм/серіал із нових

Щось класне із нового, можливо якісь цікаві трилери чи щось типу такого))
Щедрик• 01 января 2025
Заздрість то погано• 01 января 2025
серіал ’За фасадом (1 сезон)’

Сімейна пара Пол і Лідія багато років прожили в красивому старовинному особняку, розташованому в мальовничій місцевості одного з районів Лос-Анджелеса. Будинок, побудований 1920 року, пережив чимало цікавих історій своїх власників. Пол, який займається продажем нерухомості, втомився від Лос-Анджелеса і просто марить про нове життя в іншому місці. Його дружину Лідію, талановиту піаністку, мучать спогади про похмурі сторінки сімейного минулого в цих стінах. Подружжя хоче розлучитися зі своїм житлом, переїхати в інший район і виставляє будинок на продаж. Об´єкт одразу привертає увагу покупців. Справжній бій за володіння будинком розгорається між трьома сім´ями.
НичеНипанимаю• 01 января 2025
Джоан
LediBlac• 01 января 2025
Второй день смотрю сериал ’Люцифер’. Очень интересная интерпретация на тему падшего ангела. Но он капец какой длинный, почти Санта Барбара
автор Распутница • 01 января 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Джоан
Дякую, цікавий сюжет
Едимнаморе• 01 января 2025
Задача трёх тел
Парасюха• 01 января 2025
Нуууу...
Гра в кальмара-2
Весела пiсенька• 01 января 2025
Землевладелец
Шакал
Дюна. Пророчество
Джага-джага• 01 января 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
серіал ’За фасадом (1 сезон)’

Сам сюжет и идея прикольная, Развязка очень даже поразила .но снято так говняно,сопливо и ванильно что капец смотреть не возможно
Відповів всім• 01 января 2025
Збір 2024
Залізна тьотя• 01 января 2025
День шакала.