Наездница• 01 января в 21:28
Випила 2 повних келиха шампанського, коли можна за кермо?
Це менше, ніж пів пляшки.
Наездница
• 01 января в 21:30
Ответ дляНесу добро людям
В стані алкогольного спʼяніння?
Я його випила ще декілька годин тому
Первая ласточка инфляции• 01 января в 21:30
Ответ дляНаездница
Але нік, я в шоці 😂😂
Не вздумайте
Мальчижка• 01 января в 21:36
Краще зранку. 130-ту ніхто не відміняв. В мене чоловік після 50 гр коньяку лишився прав на рік, ще й штраф заплатив в 17000 грн, потім ще й на права по новій здавав. І рахую, що це правильно. Більше за кермо ніколи навіть після трошки алкоголю не сяде. Так що краще викличіть таксі
Наездница
• 01 января в 21:38
Ответ дляМальчижка
Дякую за пораду
Love_Love_Love_• 01 января в 21:39
Я без негативу, але завжди було цікаво, яка сила тягне людей за кермо після алкоголю? У вас немає грошей на таксі? Не любите залишати машину в чужому місці? То для чого пити? Два бокала щось змінить у вашому житті?
Чесно, мені просто цікаво - для чого?
Наездница
• 01 января в 21:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Чесно, мені просто цікаво - для чого?
На мене всі накинулись, ніби я написала про Різдво 25.12 / 7.01 (((
Я не написала, що їду, я спитала ´коли можна? ´
дожену і ощасливлю• 01 января в 21:53
Я б дозволила собі не раніше, чим через 6 годин. Але я не експерт.
Наездница
• 01 января в 21:54
Ответ длядожену і ощасливлю
Дякую )
Ane4ka-9cee• 01 января в 22:01
Не ріскуйте. Мій чоловік їхав з учорашнім перегаром, то поплатився 50 000