Флюорография гуся• 01 января 2025

Карту АТБ якого банку краще оформити? Чи є підводні камені?

Я так розумію, на неї потрібно зараховувати кошти, щоб при розрахунку була знижка?
Хомо_сапиенс• 01 января 2025
На нее не надо зачислять деньги.
Хомо_сапиенс• 01 января 2025
Если нет нфс на телефоне, то купите физ карту на кассе АТБ. У меня моно.
Щебетушка• 01 января 2025
Якщо є моно,то просто прив´язуєте АТБшну до чорної.Якщо є кредитні,поповнювати не потрібно,рахунок один з чорною.Просто гасите в кінці місяця.
Якщо Аваль,то поповнюєте в будь якому терміналі без комісії.
І в Аваль,і в Моно є кешбек на продукти,від 0.5 до 1%.

В мене дві,користуюсь тією,де більше кешбек.Або Моно,або Аваль.
Авалевська АТБшна так само безкоштовна в обслуговуванні.
автор Флюорография гуся • 01 января 2025
в мене приват
Щебетушка• 01 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
в мене приват
Якщо тільки приват,то я б відкрила Моно,а не Аваль.
Тому що в Моно безкоштовні перекази на будь які картки.Я цим користуюся,і вам ,впевнена стане в нагоді
Правильно_Валерчик• 01 января 2025
В мене моно
Хитрый Лис• 01 января 2025
Я открыла карту в А-банке и мне выдали АТБешную карту. Очень удобно:кешбек на все продукты 0.7 %, в сети АТБ - 1.2. там ещё можно выбирать одну категорию, у меня это красота. Я когда в Еве подгузники покупала, мне 2% кешбека возвращалось
На эту карту мне приходит зарплата и муж деньги скидывает. За продукты всегда расчитываюсь этой картой
Нашли в капусте• 01 января 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
На нее не надо зачислять деньги.
В Ощаді, наприклад, потрібно.
В моно не потрібно.
Викасикрет• 02 января 2025
В мене моно
автор Флюорография гуся • 02 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
В Ощаді, наприклад, потрібно.
В моно не потрібно.
Підкажіть, будь ласка, чому не потрібно? Якщо в мене лише картка Приват
Нашли в капусте• 02 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
В моно карта АТБ прив´язана до основного рахунку. І гроші знімаються з основного рахунку.
А в Ощад не прив´язрна, це окремим карта, і потрібно на неї закидати гроші на покупки