Нетутешня• 01 января в 23:51
На спині на хребті в області талії
На спині на хребті в області талії є якась гуля, яка відчувається на дотик, а не візуально. Це може бути жировик чи грижа? Звичайно треба буде після свят до лікаря ?
Нетутешня
• 01 января в 23:57
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ага, грыжа, через кожу выпирает
Я ж без зла питаю, просто воно в районі хребта
Лунтик-паунтик• 01 января в 23:59
Ответ дляНетутешня
А логически подумать, если б грыжа с хребта выпирала, нафига бы люди делали МРТ?
Нетутешня
• 02 января в 00:11
Ответ дляНевгамовна шахиня
У чоловіка теж така є
А він ходив до лікаря? Що сказав?
ПультОт_БМВ• 02 января в 02:15
Часто бывает мозоль на спине в районе позвонков от жесткой спинки стула, особенно у школьников
Твоя подружайка• 02 января в 09:26
Йти однозначно. Я зволікала з походом, то воно виходу назовні не мало, пішло вглиб і вширь, хірург вирізав і наче скелю там довбав, вирізав ту капсулу
Невгамовна шахиня• 02 января в 21:45
Ответ дляНетутешня
А він ходив до лікаря? Що сказав?
Не ходив