Заела_пластинка• 02 января в 04:31
Які у вас фінансові цілі на цей рік?
Я складаю план +- доходів і запланованих витрат на рік, а ви так робите?
Аноним_1858• 02 января в 04:44
Зробити лазерну корекцію зору, отримати водійські права ( 40 годин з інструктором коштують чимало), полікувати капітально 2 зуби, зробити контрольне МРТ спини.
Купити шафу, поміняти вікно і двері на балкон, купити новий пилосос.
Паратруперсупер• 02 января в 04:50
Решить вопросы про здоровью, все зависит сейчас от диагностики, дальше будет понятно, оформить наследство, продать/воставливать дом пока не знаю (смотри в начало..), найти ещё пару удаленок если потяну
Ждун с Нибиру• 02 января в 04:52
Цель не в минус , и немного отложить.
В 2024 очень много было расходов и отложили очень мало.
2023 в огромный минус прошел
Все что отложили в 21 и в 22 потратили в 23 .
2023 в огромный минус прошел
Безпорадна Кроко• 02 января в 04:52
Вопрос же про финансовые цели, почему все отвечают про все, кроме них?
По теме, нет, там детально не планирую.
Ждун с Нибиру• 02 января в 04:57
Ответ дляБезпорадна Кроко
По теме, нет, там детально не планирую.
Так люди и живут , как отвечают 😅
Рожки-да-ножки• 02 января в 05:07
Хочу начать зарабатывать вязанием. Даже не знаю, с чего начать, где продавать. Пока что покупаю пряжу, когда вижу что то выгодное.
Божа кульбабка• 02 января в 06:00
Якось пережити ще один довбаний рік. Такий план, і по життю, і по фінансах.
Снежнакомка• 02 января в 06:17
Ответ дляРожки-да-ножки
Для начала нужен стартовый капитал на развитие соцсетей. Я сама вяжу хорошо и когда-то просчитывала. Но я бы и не вязала свитера за 500 грн.
Из Виа-гры• 02 января в 06:31
Поміняти авто, зробити мамі капремонт на кухні, зробити корекцію зору, якщо візьмуть на операцію, оплатити онуці курси китайської, вилікувати собаку.
А у нас макарошки• 02 января в 06:48
Привести себе в порядок, та почати шукати чоловіка який буде допомагати досягати фінансових цілей.
ЛюблюДевчонок• 02 января в 07:28
Меня составляние таких планов доходов и расходов в депрессию загоняет. Ещё вопрос - где взять на это время (на планы и сведение баланса)
Впораюсь зі всим• 02 января в 07:34
Озвучивать тут свои финансовые цели это значит поставить на них крест
ЛюблюДевчонок• 02 января в 07:39
Ответ дляВпораюсь зі всим
Да и в принципе озвучивать
Fashion_besties• 02 января в 07:52
Так. Є щомісячний бюджет з повторюваними статтями витрат (бензин, комунальні, продукти, хімія, утримання тварин тощо) і є план витрат в розрізі року (садівник, ремонт, купівля побутової техніки, подорожі, подарунки і таке інше).
Так, приблизно зрозумілий кошторис нашого домогосподарства.
Окрім планування фінансів допомогає утримуватися від імпульсивних покупок і акумулювання непотрібного хламу
Крошка Енот• 02 января в 07:52
Вижити,як завжди.Маю великі зобовʼязання.На утриманні мама і 2-є дітей.Я в них одна.Працювати і працювати.Ну,але головне здоровʼя.
Девальвация• 02 января в 08:39
В нас з чоловіком тільки одна мета: назбирати якомога більше грошей на навчання сину за кордоном
. Назбираємо лише на перші два роки.....
Аннуитет• 02 января в 08:48
Ответ дляБюст Березуцкого
Поклеїти шпалери, нафти кращу роботу, я її вже рік шукаю
У вашій відповіді є підказка де роботу шукати - у сфері нафтовидобутку 🙂
Бюст Березуцкого• 02 января в 08:49
Ответ дляАннуитет
😁
Рання пташка• 02 января в 08:59
Ответ дляДевальвация
А в какой стране? И сколько год стоит?
Девальвация• 02 января в 09:25
Ответ дляРання пташка
А в какой стране? И сколько год стоит?
В Німеччину не менше 12 тис на рік. Приблизно по Європі 800-1200 витрати за місяць (найдорожче проживання, потім харчування, страхування..... інші витрати). А так то навчання безкоштовне...... майже безкоштовне
миссАрфография• 02 января в 09:37
Ответ дляРожки-да-ножки
Вибачте, знаю, Вам поради не дуже треба з цього приводу. Коли син тільки-но народився (це було 10 років тому), був якийсь черговий ’бум’ на в´язані шапки і інші речі. Принаймні мені в інтернеті багато попадалося. Я багато за ким стежила в інсті, дівчатка продавали майстер-класи, схеми, вироби - то і я, аби себе чимось розважити, купила купу всього для в´язання (і спиці, і гачків купу, пряжа, різні пристосування). Нав´язала купу шапок, шарфів рідним, навіть комусь з сторонніх на замовлення теж в´язала. Дійшла висновку, що аби на цьому заробляти, треба дууууже багато в´язати, з найкращих ниток, постійно бути присутнім в соцмережах (а зараз це, звичайно, ненудні оригінальні відео зі сторітелінгом) і це капець як непросто.
Тому подумайте, чи воно Вам треба. Зараз в мене є ціла коробка з різнокольоровими шапками, на всякий смак, але всеодно носиш якісь з масмаркета гривень за 300), бо з нею не треба заморочуватися - ані з пранням, ані з сушінням. Не треба відв´язувати чудовий хутровий балабон, не треба шампуньки і іншого, аби вовна дорогуща була м´якенька і не псувалася. Людям не потрібна шапка за 2-3-4 тисячі гривень, над якою потім ще ці всі ритуальні танці танцювати:(
Лагшмивара• 02 января в 09:59
Отложить 10 тыс евро. Жить скромнее чем сейчас. В прошлом году не экономила, отложила всего 1500
Рання пташка• 02 января в 11:44
Ответ дляДевальвация
То есть это 12 тыс на жизнь, а само обучение бесплатное для всех или только для тех кто под защитой?
Язык хорошо знает? Через сколько поступать будет?
Радостина• 02 января в 16:48
Ответ дляРожки-да-ножки
Кому оно надо,те вещи вязаные .
Не выкладывай те деньги в пряжу