ПП-шница• Изменено 02 января в 13:36

Чи треба поступатися декретчиці робочим місцем

Конфлікт у відділі, я третя сторона (ні декретчиця, не новий співробітник). Виходить з декрету співробітниця, яка до декрету пропрацювала 10 років, мала найзручніше місце в кабінеті. Зараз на цьому місці сидить відносно нова співробітниця, яка числиться не на декретному місці. І поступатися ним не хоче. Керівництво самоусунулося, сказало вирішувати питання самостійно. Хочу почути, як це відбувається у інших. Поділіться досвідом.
P. S. Я в хороших відносинах з обома, не хочу ставати ні на чий бік.
Чтооооооооооо?• 02 января в 14:50
Ответ дляПП-шница
Яка різниця? Один вільний, за який ніхто з них сідати не хоче
Переставляйте столи і просіть у керівництва стілець. Але будьте певні, що це початок, хоче мені власне вже давно здається, що автор і є ця декретчиця.
Слоник-тоник• 02 января в 14:51
Ответ дляПП-шница
Чому 10? Вона 3 роки була в декреті.
3 роки - це великий термін, той стіл мав би стояти і пилюкою припадати, а ті хто працюють на даний момент, мали б сидіти на незручному місці?
Переставте той стіл, замініть крісло на більш зручне. Навіщо вам війни влаштовувати за офісне крісло?
Це як з місцем на парковці біля дому - ’це моє, бо я завжди там паркувалась’))
Чтооооооооооо?• 02 января в 14:51
Ответ дляБулькаю
Ага, і декретчиці так само було надане це робоче місце і вона його теж, не повірите, не самовільно його захопила.
Тоді треба було не в декрет йти, а сторожити свого стільця.
ЛюбимаЯНЬ• 02 января в 14:51
Ответ дляЧтооооооооооо?
Це у вас якось зафіксовано та загальновідомо? Тобто новеньким ви не пропонуєте декретні місця, а одразу лише вільні?
1. Якщо новенька людина на декретному місці, то вона працює тимчасово поки людина не вийде з декрету і в цей період сидить на місці декретчиці, але перед її виходом звільняється
2. Якщо новенька людина на постійному місці, то це ж інше місце (не декретне) то відповідно і інше робоче місце, не тієї людини, що в декреті.
Я думала, що в усіх так
Булькаю• 02 января в 14:52
Ответ дляПолюю на дрони
Ну какие двойные стандарты? Вы в отпуск или на больничный на 3 года уходите? Законодательство предполагает, что на время вашего отпуска или больничного можно на вашу должность взять другого человека? Даже во время больничного по беременности и родам не берут другого человека, только после выхода в декрет.
Може бути довгий лікарняний, ви цього не знаєте? І чим відрізняються права співробітника після виходу з лікарняного чи виходу з декрету?
Стриптизерка• 02 января в 14:52
Ответ дляПолюю на дрони
Кто вам сказал такую чушь? Я работаю много лет и всегда везде берут другого человека на время больничного по беременности и родам. Кто то ж должен работать эти 4-6 месяцев, пока они на больничном.
Mede• 02 января в 14:53
Ответ дляПП-шница
Декретчиця каже, що у неї були складні пологи. І на її кошньому місці найзручніше крісло і зручний стіл. І не хоче сідати на звичайне офісне ще й на протязі. А нова каже, що вона прийшла не на декретне і їй дозволили обирати, вона й обрала.
Нова співробітниця має рацію, а декретниця просто маніпулює. Можливо у неї й були складні пологи, але чому на роботі повинні виконувати її хотілки? Тим паче вона ж мабуть не через тиждень вийшла на роботу
автор ПП-шница • 02 января в 14:53
Ответ дляСлоник-тоник
Тобто якщо в у вашому відділі стався такий конфлікт між двома колегами, з якими ви в хороших стосунках, то вирішення цього конфлікту ви б взяли на себе? Як радите мені? Так?
Булькаю• 02 января в 14:54
Ответ дляСлоник-тоник
з такого дива, що цей співробітник зайняв вільне місце і вже працює. Це вже його місце.
Вийшов співробітник з декретної відпустки і займає вільне місце, яке є.
Так це не вільне місце. Це місце працівника в декреті
Телефон Рубика• 02 января в 14:54
Ответ дляПП-шница
Правильно робить. Я на боці нової людини. Стіл та стуло не закріплені за посадою та за людьми, котрі в декреті.
ничевока• 02 января в 14:54
Ответ дляБулькаю
Ну так после долгого больничного человек вполне может выйти и сесть на другой стол и стул. Потому что эти рабочие места созданы ДЛЯ ВЫПОЛНЕНИЯ РАБОЧИХ ЗАДАЧ, а не для потехи эго конкретных сотрудников.
Слоник-тоник• 02 января в 14:54
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я думала, що в усіх так
якщо це так, то новому співробітнику мали б сказати, яке місце їй займати. Ніхто не виходить на нову роботу і не сідає, де йому заманеться. Зазвичай безпосередній керівник показує робоче місце або пропонує варіанти.
Значить це не було в пріоритеті зберігти стіл і крісло декретчиці. То хіба це провина нового співробітника?
Чтооооооооооо?• 02 января в 14:54
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я думала, що в усіх так
Не в усіх. Більш за те, у вас, як на мене, виключення з правил. Але якщо ці правила загальновідомі - не бачу проблеми.
ЛюбимаЯНЬ• 02 января в 14:55
Ответ дляСлоник-тоник
тут згодна
ТайТаке• 02 января в 14:55
Ответ дляПП-шница
Удалено администрацией...
ЛюбимаЯНЬ• 02 января в 14:55
Ответ дляЧтооооооооооо?
так, проблем взагалі ніколи не виникало
Булькаю• 02 января в 14:56
Ответ дляничевока
Його надали іншому співробітнику для виконання робочих завдань. У виборі декретчиці його немає - так. Як немає й інших місць, зайнятих іншими співробітниками. І шо там було три роки назад, чи крісло зручне, чи яйця по 20, нікого не хвилює
Так хвилює як раз людину, яка вийшла з декрету.
Мамаша в бигудях• 02 января в 14:56
Ответ дляПП-шница
Так ви і є та декретчиця, у ваших коментарях чітко прослідковується підтримка і йде аргументація на її користь.
ТайТаке• 02 января в 14:56
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну давайте пусть ещё расскажет подробнее, сколько часов рожала, сколько швов наложили, сколько узлов геморроя приобрела... Точно это манипуляция
Давайте уж от самого начала, а то вы с конца. Сколько пытались зачать
Слоник-тоник• 02 января в 14:57
Ответ дляПП-шница
це ж ваша тема, а не моя. Це ж ви питаєте думку інших.
я б точно не ганяла нового співробітника по кабінету через те, що хтось нарешті вийшов з декретної відпустки. На місті керівника звісно.
А якщо ви не зацікавлена сторона і не керівник, то що ви можете взагалі в цій ситуації?
Булькаю• 02 января в 14:57
Ответ дляСтриптизерка
Я в декрете была полгода, не успела отупеть, в отличие от тех кто сидит там по 3-6-10 лет
Якщо ви не встигли, до звідки знаєте, що там буває не за 3-6-10?
автор ПП-шница • 02 января в 14:57
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну вам видніше, звичайно)
Чтооооооооооо?• 02 января в 14:57
Ответ дляБулькаю
Ну так хай вона йде до керівництва та шукає шляхи вирішення своєї проблеми, а не перекладає їх на голову нових співробітників.
ничевока• 02 января в 14:58
Ответ дляБулькаю
Ну вот пусть и решает свои проблемы, не отвлекая других сотрудников от работы. Нужно ей удобное кресло - пусть пишет служебку на дооборудования ее рабочего места, а не задрачивает другого сотрудника, отвлекая его от выполнения рабочих задач. Все просто.
Булькаю• 02 января в 14:58
Ответ дляАнонім Завгосп
До чого цей хамський випад?
Якщо стіл зламався і десь на складі стоїть, куди саджати декретницю, за вашою логікою?
Це була виключно відповідь на ваше ж припущення
ТайТаке• 02 января в 14:58
Ответ дляПП-шница
До наведеного вище ще можна додати, що кондиціонер не у спину, як на вільному
Автор , хто встав той місце продав. Все чесно. Вгамуйтеся.
ротцвеники• 02 января в 14:59
Ответ дляПП-шница
А ви дуже переймаєтеся, коли комусь дме?
Так, тому столи розставлені і у всіх однакові стільці. На провітрювання всі виходять. В кабінеті більше 10 чоловік. Але то не власність того, хто сидить. Світ широкий- є інші вакансії.
Слоник-тоник• 02 января в 14:59
Ответ дляБулькаю
Звідки новому співробітнику знати, скільки людей перебуває в декреті і коли вийдуть?
Ще раз: якщо це так важливо, то той, хто надавав це робоче місце, той і має вирішити це питання. Якщо дві жінки не можут поділити одне крісло.
ротцвеники• 02 января в 14:59
Ответ дляЧтооооооооооо?
100%
Булькаю• 02 января в 15:00
Ответ дляничевока
Бінго!))))
Очевидно, ви зробили для себе якийсь висновок?