ПП-шница• Изменено 02 января 2025

Чи треба поступатися декретчиці робочим місцем

Конфлікт у відділі, я третя сторона (ні декретчиця, не новий співробітник). Виходить з декрету співробітниця, яка до декрету пропрацювала 10 років, мала найзручніше місце в кабінеті. Зараз на цьому місці сидить відносно нова співробітниця, яка числиться не на декретному місці. І поступатися ним не хоче. Керівництво самоусунулося, сказало вирішувати питання самостійно. Хочу почути, як це відбувається у інших. Поділіться досвідом.
P. S. Я в хороших відносинах з обома, не хочу ставати ні на чий бік.
Чтооооооооооо?• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Яка різниця? Один вільний, за який ніхто з них сідати не хоче
Переставляйте столи і просіть у керівництва стілець. Але будьте певні, що це початок, хоче мені власне вже давно здається, що автор і є ця декретчиця.
Слоник-тоник• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Чому 10? Вона 3 роки була в декреті.
3 роки - це великий термін, той стіл мав би стояти і пилюкою припадати, а ті хто працюють на даний момент, мали б сидіти на незручному місці?
Переставте той стіл, замініть крісло на більш зручне. Навіщо вам війни влаштовувати за офісне крісло?
Це як з місцем на парковці біля дому - ’це моє, бо я завжди там паркувалась’))
Чтооооооооооо?• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Ага, і декретчиці так само було надане це робоче місце і вона його теж, не повірите, не самовільно його захопила.
Тоді треба було не в декрет йти, а сторожити свого стільця.
ЛюбимаЯНЬ• 02 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Це у вас якось зафіксовано та загальновідомо? Тобто новеньким ви не пропонуєте декретні місця, а одразу лише вільні?
1. Якщо новенька людина на декретному місці, то вона працює тимчасово поки людина не вийде з декрету і в цей період сидить на місці декретчиці, але перед її виходом звільняється
2. Якщо новенька людина на постійному місці, то це ж інше місце (не декретне) то відповідно і інше робоче місце, не тієї людини, що в декреті.
Я думала, що в усіх так
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляПолюю на дрони
Ну какие двойные стандарты? Вы в отпуск или на больничный на 3 года уходите? Законодательство предполагает, что на время вашего отпуска или больничного можно на вашу должность взять другого человека? Даже во время больничного по беременности и родам не берут другого человека, только после выхода в декрет.
Може бути довгий лікарняний, ви цього не знаєте? І чим відрізняються права співробітника після виходу з лікарняного чи виходу з декрету?
Стриптизерка• 02 января 2025
Ответ дляПолюю на дрони
Кто вам сказал такую чушь? Я работаю много лет и всегда везде берут другого человека на время больничного по беременности и родам. Кто то ж должен работать эти 4-6 месяцев, пока они на больничном.
Mede• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Декретчиця каже, що у неї були складні пологи. І на її кошньому місці найзручніше крісло і зручний стіл. І не хоче сідати на звичайне офісне ще й на протязі. А нова каже, що вона прийшла не на декретне і їй дозволили обирати, вона й обрала.
Нова співробітниця має рацію, а декретниця просто маніпулює. Можливо у неї й були складні пологи, але чому на роботі повинні виконувати її хотілки? Тим паче вона ж мабуть не через тиждень вийшла на роботу
автор ПП-шница • 02 января 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Тобто якщо в у вашому відділі стався такий конфлікт між двома колегами, з якими ви в хороших стосунках, то вирішення цього конфлікту ви б взяли на себе? Як радите мені? Так?
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляСлоник-тоник
з такого дива, що цей співробітник зайняв вільне місце і вже працює. Це вже його місце.
Вийшов співробітник з декретної відпустки і займає вільне місце, яке є.
Так це не вільне місце. Це місце працівника в декреті
Телефон Рубика• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Правильно робить. Я на боці нової людини. Стіл та стуло не закріплені за посадою та за людьми, котрі в декреті.
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Ну так после долгого больничного человек вполне может выйти и сесть на другой стол и стул. Потому что эти рабочие места созданы ДЛЯ ВЫПОЛНЕНИЯ РАБОЧИХ ЗАДАЧ, а не для потехи эго конкретных сотрудников.
Слоник-тоник• 02 января 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я думала, що в усіх так
якщо це так, то новому співробітнику мали б сказати, яке місце їй займати. Ніхто не виходить на нову роботу і не сідає, де йому заманеться. Зазвичай безпосередній керівник показує робоче місце або пропонує варіанти.
Значить це не було в пріоритеті зберігти стіл і крісло декретчиці. То хіба це провина нового співробітника?
Чтооооооооооо?• 02 января 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я думала, що в усіх так
Не в усіх. Більш за те, у вас, як на мене, виключення з правил. Але якщо ці правила загальновідомі - не бачу проблеми.
ЛюбимаЯНЬ• 02 января 2025
Ответ дляСлоник-тоник
тут згодна
ТайТаке• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Удалено администрацией...
ЛюбимаЯНЬ• 02 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
так, проблем взагалі ніколи не виникало
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляничевока
Його надали іншому співробітнику для виконання робочих завдань. У виборі декретчиці його немає - так. Як немає й інших місць, зайнятих іншими співробітниками. І шо там було три роки назад, чи крісло зручне, чи яйця по 20, нікого не хвилює
Так хвилює як раз людину, яка вийшла з декрету.
Мамаша в бигудях• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
Так ви і є та декретчиця, у ваших коментарях чітко прослідковується підтримка і йде аргументація на її користь.
ТайТаке• 02 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну давайте пусть ещё расскажет подробнее, сколько часов рожала, сколько швов наложили, сколько узлов геморроя приобрела... Точно это манипуляция
Давайте уж от самого начала, а то вы с конца. Сколько пытались зачать
Слоник-тоник• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
це ж ваша тема, а не моя. Це ж ви питаєте думку інших.
я б точно не ганяла нового співробітника по кабінету через те, що хтось нарешті вийшов з декретної відпустки. На місті керівника звісно.
А якщо ви не зацікавлена сторона і не керівник, то що ви можете взагалі в цій ситуації?
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляСтриптизерка
Я в декрете была полгода, не успела отупеть, в отличие от тех кто сидит там по 3-6-10 лет
Якщо ви не встигли, до звідки знаєте, що там буває не за 3-6-10?
автор ПП-шница • 02 января 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну вам видніше, звичайно)
Чтооооооооооо?• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Ну так хай вона йде до керівництва та шукає шляхи вирішення своєї проблеми, а не перекладає їх на голову нових співробітників.
ничевока• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Ну вот пусть и решает свои проблемы, не отвлекая других сотрудников от работы. Нужно ей удобное кресло - пусть пишет служебку на дооборудования ее рабочего места, а не задрачивает другого сотрудника, отвлекая его от выполнения рабочих задач. Все просто.
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
До чого цей хамський випад?
Якщо стіл зламався і десь на складі стоїть, куди саджати декретницю, за вашою логікою?
Це була виключно відповідь на ваше ж припущення
ТайТаке• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
До наведеного вище ще можна додати, що кондиціонер не у спину, як на вільному
Автор , хто встав той місце продав. Все чесно. Вгамуйтеся.
ротцвеники• 02 января 2025
Ответ дляПП-шница
А ви дуже переймаєтеся, коли комусь дме?
Так, тому столи розставлені і у всіх однакові стільці. На провітрювання всі виходять. В кабінеті більше 10 чоловік. Але то не власність того, хто сидить. Світ широкий- є інші вакансії.
Слоник-тоник• 02 января 2025
Ответ дляБулькаю
Звідки новому співробітнику знати, скільки людей перебуває в декреті і коли вийдуть?
Ще раз: якщо це так важливо, то той, хто надавав це робоче місце, той і має вирішити це питання. Якщо дві жінки не можут поділити одне крісло.
ротцвеники• 02 января 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
100%
Булькаю• 02 января 2025
Ответ дляничевока
Бінго!))))
Очевидно, ви зробили для себе якийсь висновок?