Труп нареченої• 02 января в 14:19

хто замовляв корм по 30 грн, це що якась підробка? гуманітарка?

Корм має бути типу Італія, на пачці виробник Німеччина, без адресу виробника, без штрих коду, з помилками, хтось давав вже котам? все ок?
якось наводить на нехороші думки що підробка чи попакували гуманітарний корм і розпродують

цікаво те що на сайті теж немає адреси потужностей виробництва
фото заводу з сайту по Гугл фото видає ще якісь рос. сайти з тим самим фото
Odetta Furs• 02 января в 14:22
мне для кошек тоже сегодня пришел но еще не забирала - вам он тоже в 50 вышел? может просрочка?
klaraneill• 02 января в 14:23
на днях была тема про него, что там сроки почти подошли, может поэтому распродают
автор Труп нареченої • 02 января в 14:23
Ответ дляOdetta Furs
30 грн я відразу оплатила і чоловік ще замовив теж 30
marinamagic• 02 января в 14:24
Ответ дляOdetta Furs
Я ще не забрала, але в додатку НП пише, що вартість 50 грн (комісія за пересилку коштів)
Odetta Furs• 02 января в 14:26
все верно!
автор Труп нареченої • 02 января в 14:26
Ответ дляklaraneill
ну в мене на пачці до 1 травня дійсний але все інше дуже насторожує
ніби сайт одноденка, який типу з 2022 року а інста з березня 2023 і все під час війни
в інших плстачальників навпаки його ніде немає цього корму
Odetta Furs• 02 января в 14:26
Уличных подкормим
Odetta Furs• 02 января в 14:27
Ответ дляТруп нареченої
та ну..полно его везде - я прежде чем оформлять загуглила
klaraneill• 02 января в 14:27
Ответ дляТруп нареченої
я на оф сайт зашла, там нет таких цен
Odetta Furs• 02 января в 14:28
https://shinshilka.ua/g113702390-benvenuti-germani...
автор Труп нареченої • 02 января в 14:28
Ответ дляklaraneill
я на оф сайт зашла, там нет таких цен
яких?
klaraneill• 02 января в 14:29
Ответ дляТруп нареченої
яких?
по 30 грн, везде пачка по 200 грн
Odetta Furs• 02 января в 14:29
Ответ дляklaraneill
я на оф сайт зашла, там нет таких цен
уже нет акции по 30 грн был по 1 кг в пачке
автор Труп нареченої • 02 января в 14:30
Ответ дляOdetta Furs
фасовки по кг ніде немає🤷🏼‍♀️
коротше мутно щось я схиляюсь що розпродають гуманітарку яку на початку війни фурами для тварин везли, от і підходить строк придатності
klaraneill• 02 января в 14:31
Ответ дляOdetta Furs
а на каком сайте все его покупали по 30?
Марина-10• 02 января в 14:31
Ответ дляmarinamagic
У меня в кабинете новой почты появился,но не выслали ещё. Взяла для дворовых котиков.
Odetta Furs• 02 января в 14:33
Ответ дляТруп нареченої
фасовки по кг ніде немає🤷🏼‍♀️
Odetta Furs• 02 января в 14:34
Ответ дляklaraneill
https://benvenuti-pets.eu/for-cats/ тут было но уже все
автор Труп нареченої • 02 января в 14:35
Ответ дляOdetta Furs
фото
це на ВАГУ
polski• 02 января в 14:38
Ответ дляТруп нареченої
фасовки по кг ніде немає🤷🏼‍♀️
Ладно люди заказали уличных покормить. А Вы автор ,что своим брали? Ну и как там говорят ’мед та щей ложкою ’ и гуманитарку сюда выпихнули которую украли и теперь распродают ...
liuba• 02 января в 14:38
Ответ дляOdetta Furs
Підкажіть, будь ласка, де можна замовити?
Odetta Furs• 02 января в 14:38
Ответ дляТруп нареченої
це на ВАГУ
ну да - вам тоже его запаковали по 1 кг - для ознакомления и заманухи - понравится будете брать по полной цене- я так думаю - вот была акция на проплан - там хорошие наборы для стерилизованых были и бесплатно
автор Труп нареченої • 02 января в 14:38
доречі ще на пачці має бути вказано термін придатності 12 міс наприклад цього теж немає і умов зберігання
автор Труп нареченої • 02 января в 14:39
Ответ дляOdetta Furs
ні вони і продають його по 1 кг типу в пачках але ви так захищаєте ніби ви там в долі))
Nataliia• 02 января в 14:45
Ответ дляТруп нареченої
А Вы так рады халяве, а потом ещё и обгадить руку дающего.... Это промо акция , там вполне может быть иная упаковка. Зачем Вы гуманитарку которую продают аж по 30 грн сюда тащите !!!!. Учитывая, что заказывали на оф.сайте производителя...
Лизочек• 02 января в 14:45
я почему-то этот корм вижу только на укр.сайтах, на иностранных о нем ни сном, ни духом. Или я плохо гуглю
автор Труп нареченої • 02 января в 14:47
Ответ дляЛизочек
та дуже підозріло все
але тут набігли захищати вже і не бачать головного що потужностей виробництва немає все про що можна говорити
Nata2907• 02 января в 14:51
так где заказывали по такой цене, никто и не написал.... Мне тоже для уличных надо
катерина12009• 02 января в 14:56
Ответ дляNata2907
Там нет акции уже и не всем отправили, мне так нет
Ane4ka-9cee• 02 января в 14:57
Ответ дляNata2907
Це була акція на їх сайті перед Новим роком, по 30 грн/кг, доставка безкоштовно. Вже немає цієї акції