Шаманю второпях• 02 января 2025
Домашні пельмені і вареники з м´ясом це корисна їжа?
Шалена красуня• 02 января 2025
Смотря у кого спрашивать - для ппшниц нет, для обычных людей да.
Шаманю второпях
• 02 января 2025
Не маю часу готувати. Кашу їсть тільки одна дитина з двох. Картоплю обоє не їдять майже. Думаю запастись заморозкою, хай варять самі після школи. Діти підлітки.
ГороховаЯ• 02 января 2025
Домашні пельмені та вареники - це Ням-ням
! І так, це корисна їжа. Чому ж ні?
Рожайтретьего• 02 января 2025
В чем польза такой еды?
Это просто, удобно и быстро, но пользы нет
Шаманю второпях
• 02 января 2025
Ответ дляРожайтретьего
В чем польза такой еды?
Чому нема? М´ясо варене це білок. Мої їдять зі сметаною, помідорами чері.
Рожайтретьего• 02 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ок, мясо это белок, а зачем его заворачивать в тесто?
Шаманю второпях
• 02 января 2025
Ответ дляРожайтретьего
Щоб діти їли.
Рожайтретьего• 02 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Щоб діти їли.
так а польза где?))
я и написала - это просто удобно, но назвать это полезной едой нельзя
Шаманю второпях
• 02 января 2025
Ответ дляРожайтретьего
так а польза где?))
Яку корисну їжу готувати підліткам, які хочуть їсти тільки піццу, бургери, суші і шаурму? Роблю це все домашнє, але набридло уже. Навіть гриль купила, все не те.
Рожайтретьего• 02 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Так вам их надо накормить)... но особой пользы там не будет)
Шаманю второпях
• 02 января 2025
Ответ дляРожайтретьего
Я хочу нагодувати, але з користю. Чим? Бо в мене нема ідей уже.
Шаманю второпях
• 02 января 2025
А голубці це краще ніж пельмені? Можу голубців наморозитити.
Бойцовская• 02 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
+ швидкі некорисні вуглеводи, які у тісті. + Білок з цими вуглеводами погано засвоююється. Тому їжа не корисна, але смачна.
Цвірінь• 02 января 2025
З підлітками прям корисно не вийде. Моя сама собі готує пасту. З помідорами, або грибами, або шпинатом. Може цукіні запекти. Але вона овочі дуже любить. Їсть щодня. Як і фрукти тарілками на сніданок і вечерю.
Триндю-бриндю• 02 января 2025
Все, что приносит удовольствие - а домашние вареники и пельмени это вкусно, значит кайф, то полезно)
Пишу з калідору• 02 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
На мій погляд голубці точно краще!
Ужгород• 02 января 2025
Нормальна їжа для підлітків, там все згорає, як в топці. Хоч будете знати, що їдять, з м´ясом, з сиром, з капустою цілком корисно, ще й тісто не робити товсте. А голубці, думаю, можна і готові заморозити, щоб тільки розігріли. Навряд чи ваші діти будуть їх тушкувати. А ще можете варене м´ясо перекрутити, добавити пасеровану цибулю і змішати з вареною гречкою - типу макаронів по флотськи, тільки замість макаронів - гречка. Я колись так робила і частинами заморожувала. Нормально вийшло
Коко Шанель• 02 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
А ваші підлітки їх будуть їсти? Бо мої наприклад не дуже таке люблять як і тефтелі. А от борщ чи плов дуже добре.