Кашка-маняшка• 02 января 2025
Скільки зубів в вас немає?
І скільки вам років
Кашка-маняшка
• 02 января 2025
Ответ дляtarveldy
40, нема двох вісімок , до 30 років навіть пломб не було
Добре
Дайте вподобайок• 02 января 2025
Всех мудрости нет, земля им пуховиком)))
Два импланта 6 нижние, а все остальные свои
Млинці зі смайликом• 02 января 2025
Нема двох і 3 зубів мудрості. Мені 41. Перший втратила в 14, другий в 30. Мудрості не памʼятаю, десь після 30 вже, не вважаю їх великою втратою.
Твоя подружайка• 02 января 2025
3: 2 зубів мудрості і однієї шістки, яку втратила через кісту. Мені 49.
Глаза_в_3_карата• 02 января 2025
Мені 44, зуби мудрості так і не вилізли, т.б 4- х.І ще 2 шт, там імпланти.Всього 6- ть
175см55кг19лет (она)• 02 января 2025
39, один зуб удалили, никто не смог достать обломок инструмента из корня, буду ставить имплант сейчас
Аноним НаВсеГда• 02 января 2025
Немає трьох зубів, всі з майже дитинства, з тією грьобаною стоматологією. І майже всі зуби в пломбах. Зараз мені під 50, з того часу жодного зуба не втратила, навіть депульпованих не добавилось.
жар-птица Нюра• 02 января 2025
53 роки, верх - не вилізли дві вісімки і одна трійка (імплант), низ - видалені дві вісімки і дві сімки
Воздух в банке• 02 января 2025
38, два зуба мудрості вирвала, дві коронки є, і пломби майже на всіх кутніх, передні поки всі цілі
Садоводница• 02 января 2025
37 , в прошлом году откололась большая часть одного зуба , нарастили на штифт , а так все на месте включая мудрости.
Без комплексів• 02 января 2025
Мені 42, зуби з дитинства були страшні, все життя лікую, видаляю. Результат зверху залишилось 6 зубів на них мости поки, далі мабуть тільки імпланти. Знизу залишилось 10 передніх
Душа компанії• 02 января 2025
30 лет, двоих восьмерок почти нету. Всё никак не решусь удалить, это моя фобия(((
Не вмію заміряти• 02 января 2025
нет двоих, зубы мудрости на месте, но один таки нужно удалить. 34. Спасибо детской стоматологии, мать ее
Впораюсь зі всим• 02 января 2025
35р. Одного немає, дві коронки, ну і вісімок немає але я їх не рахую.