После 18• 02 января в 18:52
Куда делась графа Евідновлення у Дие?
Король дивана• 02 января в 18:58
Знаю, що після кібер атаки поки ще немає графи змінити місце реєстрації. Можливо і у вашому випадку також.
После 18
• 02 января в 19:00
Ответ дляКороль дивана
Тоже думала про этот вариант …
После 18
• 02 января в 19:01
Ответ дляМрії у вирії
На не в бюджет 2025 денег не заложили.
Прекрасно ….
Король дивана• 02 января в 19:06
Ответ дляПосле 18
Тоже думала про этот вариант …
Спробуйте не через додаток, а через сайт. Я хотіла подати заявку на виписку з квартири, теж не зрозуміла куди ділась ця послуга, а потім зайшла на сайт і там написано, що поки недоступно, але вже працюють над цим.
Кукарикуууууу• 02 января в 19:57
Ответ дляПосле 18
Прекрасно ….
Из за атаки пропала пока. Ждите восстановят. Но если ваша заявка не прошла все инстанции в этом году, то что будет в 25 вопрос. Рока деньги на следующий год не выделены.