Одна_на_всей_планете• 02 января в 19:14

Зміна землі. Чи можливо і яким чином?

Вітаю. Можливо тут є ті, хто переїздив зі Сходу на Західну Німеччину через роботу? Чи лише через роботу? Як це можливо з огляду міграційної політики та пропистки? Це проблема чи ні? Чи можливий такий переїзд взагалі? Або приклади роботи, коли подібний переїзд погодили. Дякую. Пар. 24
Вічний двигун• 02 января в 19:28
Вам нужно обратится в миграционую вашего города, только там скажут
автор Одна_на_всей_планете • 02 января в 19:47
Ответ дляВічний двигун
Спасибо. В потенциально новый город? Скорее всего? Или возможно правила единые для всех земель и это точно скажут даже сейчас в моем городе? Спрашиваю, потому что для диалога нужен будет переводчик.
Жерица ночи• 02 января в 20:41
Ми писали якусь заяву в АБХ землі з якої виїжджали і вони передавали справу в нову землю. Але я не знаю чи це досі актуально, бо це було ще в квітні 2022.

Можете спробувати звʼязатись з поточним АБХ і сказати, що маєте переїхати через роботу, а там вже діяти як скажуть.
Вічний двигун• 02 января в 22:41
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У каждой земли свои правила. Обязательно возьмите с собой переводчика.