Іллюха Перчик• 02 января в 19:33

Давай,налітай по одному.

Давай, налітай по одному, не всі зразу.На всіх сили не вистачить.
Апель-синка• 02 января в 20:16
Ответ дляІллюха Перчик
Баобаб.
та ты тут сколько уже торчишь, на бабском форуме, со своим перчиком.
никак не пристроишь?
Басина• 02 января в 20:32
Ответ дляallo4ka21
А я вже і труси сєксуальні начепила. Ех…
З поєдками?
allo4ka21• 02 января в 20:33
Ответ дляБасина
З поєдками?
І на флісі, не літо на вулиці
PennyDs• 02 января в 20:59
Ответ дляallo4ka21
Більше однієї за раз не можете, чи що? Тоді ми подумаємо чи варто
А якщо за раз декілька це добре?)
PennyDs• 02 января в 21:00
Ответ дляІллюха Перчик
Він зараз теж ніби працює але я не можу туди зайти - пише що не вірний пароль.Там якась загадка.А я вибрав своє місто і категорію секс.Там 500 людей зараз сидить з мого міста в цій категорії.
Нема там в такій кількості по містам, може в Києві хіба що і то до сотні
PennyDs• 02 января в 21:01
Ответ дляАпель-синка
никак не пристроишь?
Цікаво чому це форум бабський?)
allo4ka21• 02 января в 21:03
Ответ дляPennyDs
А якщо за раз декілька це добре?)
Бажаючих багато, тре якось пришвидшувати процес та і витривалість доводить
PennyDs• 02 января в 21:05
Ответ дляallo4ka21
А ще доводить що чоловік крім вас може шпехати ще інших собі спокійно, таке приваблює?) чи можливо треба щоб поки він з вами, в нього було ще декілька таких?)
allo4ka21• 02 января в 21:10
Ответ дляPennyDs
Ви зареєструвалися сьогодні, щоб вчити мене правильно жити? Дуже приємно, що вам так небайдуже, але хіба ви не помітили жартівливий наліт цієї теми? Чи реально думаєте, що всі в чергу вишукувались вже?
PennyDs• 02 января в 21:15
Ответ дляallo4ka21
Яку чергу? Реєстрація сьогодні після декількох місяців просто читань. Ні, помічено не було після стількох ж читань схожих повідомлень, вчити вас не вчу, ви ж розумієте що прислухатись чи ні це ваше рішення? Все інше неважливо
allo4ka21• 02 января в 21:21
Ответ дляPennyDs
Дякую, що пояснили. Це дуже цінно. Доброї ночі
PennyDs• 02 января в 21:22
Ответ дляallo4ka21
Будь ласка, і вам гарної ночі
автор Іллюха Перчик • 02 января в 21:31
Ответ дляallo4ka21
Я так і подумав що до мене черга.
автор Іллюха Перчик • 02 января в 21:32
Ответ дляPennyDs
Реєстрація до мене на прийом.
PennyDs• 02 января в 21:33
Ответ дляІллюха Перчик
Реєстрація до мене на прийом.
Не потребую, вибачте
allo4ka21• 02 января в 21:33
Ответ дляІллюха Перчик
Я так і подумав що до мене черга.
Не переживайте. Звичайно, черга. Просто вирішуємо хто перший, ніхто не хоче поступатися.
автор Іллюха Перчик • 02 января в 21:34
Ответ дляallo4ka21
Дівчатка, не побийтеся заради мене.
allo4ka21• 02 января в 21:35
Ответ дляІллюха Перчик
Дівчатка, не побийтеся заради мене.
То вже як вийде. Ви коли такий приз виставили, думали може бути інакше?
автор Іллюха Перчик • 02 января в 21:36
Ответ дляallo4ka21
Головний приз це я.Медовий місяць.
allo4ka21• 02 января в 21:38
Ответ дляІллюха Перчик
Головний приз це я.Медовий місяць.
Звичайно. Всі це розуміють