Упругая попка• 02 января в 19:50

Яке ваше найзручніше зимове взуття.

Треба щось купити на широкі ноги. Але не молоду жінку . Не обов´язково прямо дуже жарке
Вакцениро Вона• 02 января в 20:19
Ответ дляДую на вітер
От підкажіть, пліз, де вони продаються щоб примірять. Не Київ. Взуттєві магазини? Спортивні? Також проблемні ноги. Чи вони легенькі? Бо чобіт пів шафи а на нинішню погоду носить нема чого.
Легусінькі. Якщо у вас є Інтертоп, замовте туди, приміряйте.
Україна понад усе!• 02 января в 20:20
Ответ дляБез Баяна
Ещё. Riker, удобные ,маме покупали.
У меня были удобные но промоклали и через год их выкинула, не практичные
Железобетон• 02 января в 20:20
На широкую ногу обувь barefoot. Такого счастья мои ноги в жизни не испытывали. Мне терло всЁ. вот ВСЕ. При том, что у меня узкая стопа. Одни купила в стоке дорогая фирма, вторые - на алике за 35 долларов.
маска Ілона• 02 января в 20:20
Ответ дляВакцениро Вона
О, у Скечерс схожі моделі, тільки ще й зручна підошва і устілка меморі фом.
Не бачила, можливо у Вас є посилання? Я б обновила свої. Дякую!!!
Дую на вітер• 02 января в 20:21
Ответ дляВакцениро Вона
Є. Дякую.
Полюю на дрони• 02 января в 20:22
Ответ длямаска Ілона
А що там є взуттєве путнє? Інтертоп, ссс, що ще, не пригадаю?
Mega sports , under armour, timberland, Levi’s , Lacoste
маска Ілона• 02 января в 20:26
Ответ дляПолюю на дрони
Точно, спортивні, затупила.
Козачка• 02 января в 20:29
Ответ дляДую на вітер
Я замовляю на Розетці, там же і міряю, не знаю чи є у вашому місті.
Дуже легкі
Дую на вітер• 02 января в 20:41
Ответ дляРеанимация
Тимберленды. На широкую ногу идеально. Уникальные ботинки: и в сентябре и в феврале в них одинаково комфортно. Только брать на полиуретановой подошве. Другая скользит на снежной каше и малейшем льду.
Для непосвящонних. Як відрізнити ту підошву? Мають бути позначки якісь чи візуально? Треба якраз НЕ слизькі.
Дую на вітер• 02 января в 20:42
Ответ длямаска Ілона
В мене ці, соррі за вигляд, три зими з них не вилажу практично. Теплі, зручні, легкі. Укр. Бренд.
Чиє виробництво? Може і ціна не кусюча? Бо ті бренди часом на пенсіонерів геть не розраховані.
Дую на вітер• 02 января в 20:55
Ответ дляКозачка
Дуже легкі
Є й Розетка. Ще раз дякую. Ніколи не ризикувала взуття без примірки купляти. Того й не замовляла . То ще, як ваша ласка, порадьте - продавець таки Розетка? А то не раз бачила там інші продавці.
Пекельнi Борошна• 02 января в 21:10
Мамі зручно в дутиках, мені в кросівках. Залежить від стопи, мабуть.
Дайте подуться• 02 января в 21:14
В мене найк ейр макс і адідас суперстар. Яка зима, таке взуття. Є на сильний мороз тімберленди.
маска Ілона• 02 января в 21:42
Ответ дляДую на вітер
Legit, купувала 3 роки тому 3 тис. +, чи 3200, чи 3600. Якось так.
Реанимация• 02 января в 21:59
Ответ дляДую на вітер
Только визуально. Если такая бежевато-прозрачная, то это полиуретан. Я не обратила внимание на материал подошвы, думала раз с глубоким протектором, то скользить не будет. А еще и материал важен.