Невловимий Джо• 02 января 2025
Для вас теж стало відкриттям те, що треба мити між пальцями на ногах?
Мені 30 років. Все життя мучалась через сморід ніг. У чоботах, кедах, босоніжках завжди смерділи ноги. Спасали тільки спреї.
Як тут у тіктоці побачила відео, що правильно мити ноги і міг пальцями і сами пальці, а також під нігтями!
Я була шокована, спробувала і диво - ноги перестали смердіти. Раніше я мила їх тільки зверху, і то, водою, що стікала з гелем для душу.
Ну дива.
ДелиВерка• 02 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
В общем, подведем итоги) Идем мыть ноги делаем вот так
Это руки
Каркуша Клара• 02 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Это руки
И руки, и ноги все веером делаем и хвост)
ВсеЧетко• 02 января 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Зуби- це взагалі генетика, то нащо їх чистити?
О! Це так мій дідусь казав. Не чистив. З рота було ще те амбре, однак помер у віці за 90 майже із всіма своїми зубами (помер не від того, що зуби не чистив, якщо що).
Я ж просто радію гарній генетиці.
УжеВотДа• 02 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Ок, вот вы сидите в ванной в соли, бомбочки, в мыле киснете часок и что все равно воняли? Тогда это не норма, причина точно не в пальцах..
Что вы делаете час в ванне когда киснете? Вода остывает. Фе
Каркуша Клара• 02 января 2025
Ответ дляУжеВотДа
У меня не остывает
Не за Будка• 02 января 2025
Дякую, другий тарт в мене не вліз, а ще пупок миють і дупу між сідницями.
Автопортрет нурофена• 02 января 2025
Всі такі важні )))
Не знаю , я так ноги не мию ( хіба шо в літку йшла по ґрунтовій дорозі у шльопках ). А так максимум мочалкою разок терну. Нічого не воняє, виглядають чистими. 🤷♀️
ВсеЧетко• 02 января 2025
Ответ дляУжеВотДа
Попереджаю, зараз буде на багатій мові (і трохи фізики).
Привідкриваєте злив і залишаєте бігти з крану невеликий струмок гарячої води. Холодна вода йде в злив і зміщується гарячою.
Прим. Поки налаштуєш - забембаєшся. ;)
Автопортрет нурофена• 02 января 2025
Якщо сюди ще додати масаж сухими щітками ( від целюліту перед душем) , потім процедуру як правильно мити голову все по правилам, потім пупок, вуха, потім ноги кожен палець і під кожним нігтем… Потім ту голову правильно посушити. Всякі масочки, зволоження для тіла. Кароче пішла вранці в душ ну і … в принципі все , можна вже і спати лягати .
Плекаю думи• 02 января 2025
Ответ дляУжеВотДа
В мене заспіль тече гаряченька, ще і булькає)) джакузі, так би мовити. Хоч 2 години сиди.
Плекаю думи• 02 января 2025
Ответ дляВсеЧетко
Прим. Поки налаштуєш - забембаєшся. ;)
Тсююю, я як мала була , то трохи зливала, і добавляла гарячої. Нічого неналаштовувала))
ВсеЧетко• 02 января 2025
Ответ дляПлекаю думи
Не науковий підхід )))
Хоча, так, так простіше )
Клептоманка• 02 января 2025
Як залізти під нігті? То якщо хіба стригти раз на пів року щоб пів сантиметри були
Снегурочко• 02 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
так человек их всю жизнь не мыл - думаете, за часок ЭТО откиснет?
Меряю от 0• 02 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Тут человек торт ест, а вы...
Та вже ніхто нічо не їсть 😅
Меряю от 0• 02 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
У меня не остывает
Щосили намагаюся не думати про те, чому вона у вас не остигає ))
Каркуша Клара• 02 января 2025
Ответ дляМеряю от 0
Шо вы там уже нафантазировали))
Меряю от 0• 02 января 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Шо вы там уже нафантазировали))
Тема така, що, вибачте, всяку гидоту)) Типу, знаєте, коли в морі пливеш, і раптом тепла водичка)
Каркуша Клара• 02 января 2025
Ответ дляМеряю от 0
Нет) Просто добавляю горячей и в ванной жарко.
Блакитна устриця• 03 января 2025
Ответ дляДелиВерка
И между ягодицами тоже надо мыть, а не только чтобы вода стекала
А между половых губ тоже что ли надо?
Ласую колобками• 03 января 2025
Ответ дляБезпринципова
Так вы, наверное, в детстве в коровью лепеху не влазили босыми ногами в селе у бабушки. Там быстро учишься ноги мыть.
Ви впевнені?
того авторка і страждала до сих пір