Leila199• 03 января в 01:14

Кто пережил буллинг, как вы сейчас? Что поменялось?

impossibilia non sunt• 03 января в 02:17
А что для вас буллинг? школьные прозвища? игнор коллектива? Что именно?
У знакомой дочку другая девочка назвала коровой за то, что наступила ей на ногу. Подружки поддержали. Мама примчалась в школу и всему классу наговорила обзываний в ответ. Кто из двоих девочек испытал буллинг в вашем понимании?
impossibilia non sunt• 03 января в 02:20
еще пример, мальчик не моется, родители не учат и не требуют, вонь от него адская и для одноклассников и для учителей, учиться не возможно. Ему делают замечания, но родители орут что его буллят.
Это новое и популярное веяние под названием ’буллинг’ очень двояко, как по мне
Чаюри• 03 января в 02:36
Ответ дляimpossibilia non sunt
У нас в класі дівчинку спершу штовхали, далі плювали на волосся, обтирали одяг крейдою, кидали в обличчя ганчірку, якою дошку миють, в 10 класі бити почали, а вона була нормальна дівчинка, просто трохи не сучасна і тиха. Батьки її перевели до ПТУ, бо школа з 11 класами була в місті одна, а далі вона вступила до вишу і почалося інше життя, ми вже дорослими спілкувалися, вона приїздила в гості до мене, досі не розумію, чого ті вилупки маргінальні її зачіпали.
Чаюри• 03 января в 02:39
Ответ дляimpossibilia non sunt
Серйозно? Нове? ’Чучело’ Ви не дивилися? Дуже добре, що нарешті це гидотне явище почали засуджувати.
Christ1na• 03 января в 07:54
Автор, наврядче вам тут без аноніма хтось щось розкаже
Вера15• 03 января в 11:03
Мого сина нові учні колись булили, бо їм захотілося авторитету в новому класі. Шкільний психолог не допоміг (головне, замовчати і зробити вигляд, що все добре(. Як і класний керівник (4 клас, через пів року вона з ним попрощається, нащо їй ці проблеми?). Зверталися до платного психолога, який нам допоміг. Пройшло 10 років, в сина все добре, закінчує навчатися в університеті. Просто він не піддається на масовий вплив, і цікавиться зовсім іншим, чим більшість. Це викликає невдоволення.
BigSize_• 03 января в 22:36
Ответ дляЧаюри
Цікавіше, що інші мовчки це спостерігали.... Як Ви, наприклад.
Чаюри• 03 января в 23:43
Ответ дляBigSize_
Що б Ви зробили на моєму місці? Ми з тією Світланою спілкувалися, але зупинити булінг як може одна дитина проти всього класу? Я і на той час не знайшла чогось дієвого, і зараз не бачу варіантів, які б не включали комплексні дії вчителів та батьків.