Почекуха• 03 января 2025
Девочки, мама отравилась или что.. не знаю, помогите лекарства подобрать
Уже 4 день,жидкий стул,как вода говорит и слабость. Что купить? Смекта? Энтерол? ..я заграницей,хочу чз такси заказать..
Подмигашка• 03 января 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мені сусідка жалілася, що син сильно отруївся у шкільній їдальні, діарея третій день не проходить.
Хоча вже купу ліків йому дала (вище тут можна почитати найпопулярніші, то вона половину списку влила).
Я й спитала, що він зараз їсть.
’Та те саме, що й ми - картоплю, котлетки, борщик’.
Тому й пишу про дієту. Сусідка у свої 52 роки, маючи в анамнезі проблеми з підшлунковою і печінкою, гепатит С, не дотумкала, що дитині з діареєю не варто давати жирні смажені котлети :(
Я й спитала, що він зараз їсть.
Я Вам більше скажу: до вибору ліків треба підходити дуже обережно й критично. Іноді складається враження, що поради дають навіть не з принципу ’не нашкодь’, а навпаки. Скільки ж абсурдних рекомендацій можна зустріти, особливо щодо дозування вітамінів!
Ось, наприклад, вище згадали Ніфуроксазид, але ніхто не замислюється, що це антибактеріальний засіб, а не противірусний. Тому при ротавірусі він не тільки не допоможе, а й може нашкодити організму, затягнувши перебіг хвороби.
Щодо лікування дитини — це ще окреме питання. Дієта, звісно, важлива, але в гострій фазі хвороби основне все одно вийде ’верхом або низом’. Завдання дієти — допомогти організму відновитися і запобігти ускладненням, наприклад, з боку підшлункової. Інакше можна опинитися в зачарованому колі з тим самим ацетоном
КаРаКаТиЦа• 03 января 2025
Ответ дляПодмигашка
Там дитина у третьому класі була. Не зовсім маля. Тобто пояснити, що треба потерпіти і дотримуватися дієти, можна було легко.
Я взагалі використовую хімію тільки тоді, коли без неї не можна. Для дорослих так точно.
Оте моє лікування ромашкою мене після отруєння було запропоновано терапевтом у телефонному режимі (я страшенно не хотіла стаціонару). Мене попередили, що якщо буде погіршення, то не викаблучуватися і до лікаря.
Я більше тижня нічого не їла, тільки пила, їсти мені не хотілося, почувалася нормально. Потім тиждень на рисі і вівсянці. То було найважче моє отруєння. Але насправді не дуже важке, бо рвота була одноразово.
А більшість розладів, які без рвоти, проходить через день на рисі без зусиль.