дамаАмстердама• 03 января 2025

СЗ, хлопці з лав ЗСУ

Невже, це поголовно так?
3 й день на сайті і третій раз плюс мінус таке повідомлення. Ті рази скрін не робила, просто видалила с пар.
Тобто, я йому себе оголену по фото, та відео , флірт по переписці, спілкування, приїде чпокне і поїде собі на війну.
Тут читала не так давно також тему зхожу. Коли дівчина спілкувалась с хлопцем, який воює, флірт був по переписці, фото якісь вона йому слала, а потім він злився, перестав писати їй. На неї ще накинулись памʼятаю, що вона на солдата ображається. Не розумію, сому так преподносять воєнних хлопців, розумію, що вони захищають країну. Але відносяться вони до дівчат так собі.
Весотехник• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я в загс не хочу.
А що в койку, бо він служить? Доброчинність)))
Волонтерська діяльність різна буває
Поросенка• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я в загс не хочу.
А чего Вас в крайности то кидает? Почему нельзя пообщаться и посмотреть на человека? Понятно почему Вы на СЗ оказались
Will_Be...• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я в загс не хочу.
Автор, давайте честно - Ваша задача с помощью этой темы, налить говна на ЗСУ? Вы так усердно акцент делаете именно на ЗСУ, а не на самом чуваке, который написал.
автор дамаАмстердама • 03 января 2025
Ответ дляПоросенка
А ви не зрозуміли, для чого він це написав? Мда
Нічого вдягти• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Дякую за відгук.
Цей по фото доречі гарний був. Але чи то його фото, також під питанням
Чоловіка обирають не по красі.
автор дамаАмстердама • 03 января 2025
Ответ дляWill_Be...
Ні, ніякого негативу на ЗСУ
Не хочу щоб чоловіків ідеалізували.
Тут постійно про це пишуть. А жінка що?!
Поросенка• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я не делаю поспешных выводов по одному сообщению. Вы тоже исходя из темы не особо.....
автор дамаАмстердама • 03 января 2025
Ответ дляНічого вдягти
Чоловіка обирають не по красі.
А по чому? Зовнішність також має значення і це перша думка про людину. А вже потім відношення до тебе
автор дамаАмстердама • 03 января 2025
Ответ дляПоросенка
Я вас не ображала, будь ласка не ображайте і мене
Весотехник• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Ні, ніякого негативу на ЗСУ
Не хочу щоб чоловіків ідеалізували.
Так, що вам заважало почати просто СПІЛКУВАННЯ? Самі собі на придумували. Якби він прямо написав на другий день переписки - покажи цицьки я би теж заблочила. Але ви на випередження самі собі наламали. )))
Мене трохи здивувало, що він в Києві з помилкою написав. Це трохи дивно, бо решта тексту доволі грамотно.
Поросенка• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Ні, ніякого негативу на ЗСУ
Не хочу щоб чоловіків ідеалізували.
А яке Вам діло хто кого ідеалізує?
Анонім Секретар• 03 января 2025
Ответ дляСтолічна штучка
А что не так? Вы хотели, чтобы он написал, что увижу тебя, уйду в сзч и женюсь?
Ну не так наверное то, что автор хочет нормального общения, встреч, романтики, , отношений. А не просто чтобы неизвестный дрочил на её фото , а потом приехал на день , чтобы её ахнуть и он поедет обратно.
Will_Be...• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Ні, ніякого негативу на ЗСУ
Не хочу щоб чоловіків ідеалізували.
Да - совсем никакого негатива. ’А що в койку, бо він служить?’, ’Не розумію, сому так преподносять воєнних хлопців, розумію, що вони захищають країну. Але відносяться вони до дівчат так собі.’, ’Але я не очікувала, таких повідомлень він хлопців , які служать. Ще може і жінка вдома чекає ’. Завязывайте. Не зашла тема.
Весотехник• 03 января 2025
Ответ дляWill_Be...
100%, Автор як Безугла на мінімалках. )
Борець за гаманець• 03 января 2025
такм крім зсу, таких 99,9%, ще й тут радять на таке погоджуватися
Анонім Секретар• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Так ніхто і не говорить , що в першому листі.
Але коли зайде мова про інтим, то думаю , це і буде закінчено фото потім.
Проще не связываться с военными. Ищите мужчин в вашем городе , с которыми можно встречаться и общаться вживую и надолго.
Поросенка• 03 января 2025
Ответ дляАнонім Секретар
А она пробовала нормально общаться? Она сразу написала - Я не такая, хотя по факту никто и ничего пока не просил
Борець за гаманець• 03 января 2025
Ответ дляПоросенка
А что нет так? Нормальное, вежливое сообщение. Четко обозначеная позиция что хочет человек. Или Вас сразу замуж должны звать? И интимная переписка не обязательно подразумевет голые фото в первом же письме
дійсно, що не так
Бурундучиха• 03 января 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Адекватный хороший парень.
главное конкретний
Патриоточка• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я також написала сьогодні вранці таке.
Але я не очікувала, таких повідомлень він хлопців , які служать. Ще може і жінка вдома чекає
Масса тех у кого нет жены. Это такие же мужчины, как и те, кто не служит. Все честно, лапшу не вешал, что не так?
ФФФФристайла• 03 января 2025
Як колишня жінка військового...ще до 2022 розійшлися ..кожен третій такий ..азарт, алкоголь , наркотики ...я скажу так , навіть ті що в тилу і війни не бачили! Ну нафіг , так ще й збоченці , колишній люті дівчаток від 10 рочків ...страшно загадати..служив в установі , там їх ціле кодло ....нажаль так . Ті хто адекватний ті давно пішли з контрактів , в цивільне життя або залишилися в лавах зсу але таких дуже мало ..Я цього наїлася вдосталь ,ніколи ніколи. Автор бажаю Вам зустріти свого
Патриоточка• 03 января 2025
Ответ дляПерша на селі
просто всушников сейчас идеализировали. Если бы вам написал такое обычный работяга, не военный, то все бы в один голос кричали заблокируй его, а этого всушника поддерживают, говорят адекватный парень ))
А что не так? Вежливо, без матов, по делу.
Борець за гаманець• 03 января 2025
Ответ дляWill_Be...
А чем те, кто служит, отличаются от тех, кто не служит? Напомню - ещё не давно, они были кем угодно - адвокатами, продавцами, менеджерами. пекарями и т.д. Не нужно приплетать сюда форму и судить людей по ней.
зараз такий час, що якщо служить - лох, ось так, а ухилянтів возхваляють
ФФФФристайла• 03 января 2025
Ідеалізувати не треба їх, бо від того біда велика
Нічого вдягти• 03 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Ви ще дуже незріло думаєте. Краса то справа така собі. Перше це відношення до жінки і матер.забезпечення. красивий і бідний як церковна миша чоловік це дурість. Соловік має сподобатись. Але красенем він може не бути. Якби я обирала собі красеня , хоча я вибрала симпатичного, то моє життя б склалося по іншому. А так з мене пилинки здувають. Бо я дивилася не на красу а на те, як він проявляє свої чоловічі якості, як піклується мною,.як допомагає ,як включається в моє життя. А краса це справа така собі. І тепер не ябігаєпо магазинах, а він, і зустрічає, і тяжкого не дозаоляє пвдняти і на новий рік не я стояла, а він наготувпв і накр в шикарний стіл. Відношення до мене як до принцеси. От що важлиао
Анонім Секретар• 03 января 2025
Ответ дляВесотехник
Припускаю, що він шукає відносин, а не контенту. У військових точно є гроші і на онліфанс, і на платні офлайн послуги. СЗ і переписки то зайвий клопіт якщо ціль тільки разовий інтим чи фото як на мене.
Так зачем им платить за услуги , если они сделали рассылку на СЗ сотне и пару найдут бесплатных . А те ещё и накормят и напоят и в постели постараются. Они же не дураки .
ФФФФристайла• 03 января 2025
Ответ длялюблю_тортики
Автор там проституток за собой возят спят с кем попало они все успевают, вы думали зсу святой)))) военный никогда святостью не отличался
Так некоторые вышло замуж за тех , кто разошелся , ... И считают что они боги : карточки , банки все отдает , но приезжает не часто ( командир не отпускает ) ...ой он не такой ..доидеализируетесь...Конечно в любой сфере деятельности есть ...
Патриоточка• 03 января 2025
Ответ дляСливочная пенка
Оптимист такой. Мой муж служит и фраза «когда я вернусь» не звучит. Не потому, что он не хочет вернутся, а потому, что в любой момент может больше никогда не вернуться. Стал очень забобонным. Туда же «крайний раз». Ну, возможно, это только мой такой.
Служат по разному. Даже 0 разный
Will_Be...• 03 января 2025
Ответ дляВесотехник
100%, Автор як Безугла на мінімалках. )
Ну, разве что, на очень-очень минимальных минималках.)
Дуже дуже вумна• 03 января 2025
Хто ті, що сидять на сайтах та й ще фотки кидають? Ви взагалі себе поважаєте?
Кидати фото не зрозуміло кому, то конешно топ🤦‍♀️